Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Još jedan Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Ned Feb 22, 2015 2:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Verujem da ce uskoro da proradi i boesemani muzjak. Poceo je i on intenzivnije da se farba Smile
Jedino mi je malo zao sto imam samo po jednog muzjaka pa ne mozemo da vidimo karakteristicni "dvoboj", odmeravanje snaga.
N1kolaola, snimi i ti tvoje duge da vidimo kako vilene, sigurno je fantastican prizor.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Feb 22, 2015 2:51 am Snimi Poruku Nazad na vrh

nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Sre Mar 04, 2015 1:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ajmo deco slikanje Smile


Image


Image


Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Sre Mar 04, 2015 1:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepa su ti deca nema šta Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Sre Mar 04, 2015 1:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Opasni skalari brate Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Sre Mar 04, 2015 9:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepi i opasni na gazdu, mislim na sumija Smile Ja sam ih samo usvojio Wink
Sve su mi lepši i lepši, gube onu bebeću, špicastu formu i dobijaju na boji. Metalik-plava leđa, metalik-plave pruge po perajama i repu i crne pruge oivičene srebrnim uzanim linijama, ma ih !
Ne može ovaj moj krš da uslika to kako valja al evo još koja


Image



Image



Image



Image


Poslednji izmenio nesha barajevac dana Sre Mar 04, 2015 9:45 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Mar 04, 2015 9:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I nisu tako loše slike koliko kukaš na njih Razz
E, ali čovek iz MTS-a i da nema neku moćnu mašinu (tel/kameru), pa stvrano.. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Sre Mar 04, 2015 2:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Looniz ::
E, ali čovek iz MTS-a i da nema neku moćnu mašinu (tel/kameru), pa stvrano.. Smile


Embarassed Rolling Eyes
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Mar 04, 2015 2:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nesha barajevac ::
Embarassed


Nemoj da me pogresno razumes, nema sta ti da se stidis, nisam ja na tebe mislio, nego na MTS, da ne mogu svojim radnicima da daju normalne uredjaje, vec daju ono sto guraju za 1 dinar, a mlate dobre pare, sram da ih bude Cool
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Sre Mar 04, 2015 3:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nema telefona za radnike, samo za neradnike he he.
Kakva država takva i firma.
Al zato su skalari extra!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Sre Mar 04, 2015 3:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nesho brate sve su lepsi kao sto sam i rekao a fotke su dobre sta kukas Smile A kad ih hranis jel hoe da iskoce hehehehe
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Sre Mar 04, 2015 3:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma ok su fotke nego uživo je pravi utisak. Za klopu sam im našao caku. Posolim malo tetra diskusa ili sera flore pa kad se duge i tetre razjure ili se spuste dole ja onda serviram specijalno za njih Smile
Dajem im svašta ali larve komarca su im najomiljenije.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Mar 04, 2015 5:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I, koga na kraju najvise slikas ???? Very Happy Very Happy Very Happy I, ko je naljepsi u akvarijumu Smile Smile Smile. Ccccc, kako mi volimo da kazemo - pa jesam li ti lepo rekla Wink Wink Wink
Salu na stranu, prelepi su skalari, nemoj slucajno da ih vracas (da me Sumi ne cuje)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Čet Mar 05, 2015 7:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

simici789 ::
I, koga na kraju najvise slikas ???? Very Happy Very Happy Very Happy I, ko je naljepsi u akvarijumu Smile Smile Smile. Ccccc, kako mi volimo da kazemo - pa jesam li ti lepo rekla Wink Wink Wink
Salu na stranu, prelepi su skalari, nemoj slucajno da ih vracas (da me Sumi ne cuje)



Laughing Laughing Laughing Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Čet Mar 05, 2015 8:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Simićka, udaraš na emocije ali ipak priznajem- skalari su glavni.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nikola ue
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 21 Jan 2015
Poruke: 6
Lokacija: UZICE

PorukaPoslao: Pet Mar 06, 2015 1:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ako mozes da mi kazes gde si nabavio ove prelepe skalare?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Jos jedan povratnik akvaristici fobos Početak u akvaristici 2 Čet Jun 11, 2020 2:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Još jedan biljni akvarijum Japonikus Akvarijumi 24 Sub Dec 22, 2018 10:04 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka jedan opusten pozdrav ljubisa03 Upoznavanje 0 Čet Jan 25, 2018 11:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Jedan davitelj koji je totalni pocetn... Saša88 Početak u akvaristici 18 Ned Nov 19, 2017 11:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pocetnik (jos jedan :D ) Skybuffalo Početak u akvaristici 64 Uto Jun 06, 2017 2:00 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License