Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 biljka krupnih jacih listova Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
vlada33
Akvarista



Registrovan: 21 Mar 2013
Poruke: 135
Lokacija: leskovac,srbija

PorukaPoslao: Sub Apr 18, 2015 3:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kao sto naslov kaze,treba mi predlog za neku biljku krupnih velikih listova a da nije zahtevna,dakle da moze porasti dosta velika,osmokot pod koren mogu obezbediti i CO2 ponekad (ali retko,ionako nije biljni akvarijum),svetlo je oko 0.5w po litru

Unpred hvala na predlozima
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Apr 18, 2015 3:37 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

corvus
Akvarista



Registrovan: 23 Okt 2013
Poruke: 237
Lokacija: Beograd-Krnjaca

PorukaPoslao: Sub Apr 18, 2015 3:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Usteriana ,
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Apr 18, 2015 4:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Echinodorus bleheri.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
n1kolaola
Akvarista



Registrovan: 03 Jul 2011
Poruke: 152
Lokacija: Petrovaradin

PorukaPoslao: Sub Apr 18, 2015 5:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

echinodorus definitivno, takodje anubia gigantea
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada33
Akvarista



Registrovan: 21 Mar 2013
Poruke: 135
Lokacija: leskovac,srbija

PorukaPoslao: Sub Apr 18, 2015 6:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svidja mi se drugi predlog,criptokorina mi ima nesto uske listove, a giganteu nisam jos video,no moram videti i sta nudi sponzor,mozda nema u ponudi...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dmaa
Akvarista



Registrovan: 08 Maj 2014
Poruke: 45
Lokacija: Nova Pazova

PorukaPoslao: Sub Apr 18, 2015 6:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mikrozorum pteropus.....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
n1kolaola
Akvarista



Registrovan: 03 Jul 2011
Poruke: 152
Lokacija: Petrovaradin

PorukaPoslao: Sub Apr 18, 2015 6:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ne vidim zasto se ogranicavati na bilje koje nudi sponzor, uvek mozes naci kod ljudi sa foruma i na jos brdo mesta, stvar je samo da nadjes sta se tebi svidja
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sub Apr 18, 2015 6:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Echinodorus ozelot i echinodorus amazonicus.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada33
Akvarista



Registrovan: 21 Mar 2013
Poruke: 135
Lokacija: leskovac,srbija

PorukaPoslao: Sub Apr 18, 2015 8:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da neko pogresno ne shvati problem je obicno slanje,iz meni nepoznatog razloga ovde na forumu je 99% stvari sa licnim preuzimanjem,nije da ne kapiram da je neko nekog ispalio i slicno ali...

Inace,ako neko ima od vas koji ste se javili a voljan je da posalje recite ili ovde ili na p.p.,zainteresovan sam za echindorus bleheri i microsorum pteropus
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sub Apr 18, 2015 9:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije problem u poverenju, već je problem što ljudi neće da se cimaju sa brzom poštom. Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Apr 18, 2015 9:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da bi anubia gigantea bila dobar izbor sto rece n1kolaola.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Sub Apr 18, 2015 10:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam ovaj echinodorus, nemam pojma koji je:
Image
Visina vode je oko 40 cm. Od prethodne dve grane podeljeno i posađeno sve od pelcera.
Ne znam koliko ti je hitno ali su mi dve grane van akvarijuma, sad nisam siguran, ali pelcera za poklon tek za jedno mesec dana, ako ti nije hitno da čekaš.
Inače kod mene raste na 0,25 W/litri, ima ispod njega jedva malo zemlje za cveće, malo osmokota. Nemam pojma, preko godinu dana je tako. Ne dodajem baš ništa, bio je samo profito u početku dok ribe nisu narasle.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada33
Akvarista



Registrovan: 21 Mar 2013
Poruke: 135
Lokacija: leskovac,srbija

PorukaPoslao: Sub Apr 18, 2015 10:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliko vidim imas i neki microsorum desno...

Nije hitno uopste,s obzirom da ce akvarijum sledece nedelje morati da se pomeri sa svog mesta da se odradi krecenje i pitanje je hoce li se ovaj akvarijum posle koristiti za ciklide uopste,ako uzmem jedan veliki akvarijum i napravim diy kanister onda ce od ovog praviti more...

Sto se tice biljki nije uopste hitno a ako ih bude ranije nije problem jer imam jos jedan isti akvarijum gde ce ribe boraviti do povratka u isti ili u veliki akv.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Shika
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2013
Poruke: 70
Lokacija: pirot

PorukaPoslao: Sub Apr 18, 2015 11:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Echinodorus ozelot green
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Sub Apr 18, 2015 11:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne znam stvarno, rekao mi čovek kad je sekao makazama pelcer sa grane koja je visila u vazduhu pre godinu dana Smile Imaš u albumu kako je to izgledalo.
To desno je Cryptocoryne wendtii green, iz RF, provukla se i ispod panja, vide se mali listovi skroz dole desno. Od dve biljke ima sada nekih 5.
Imao sam microsorum jako davno u jako malom akvarijumu. Izrastao ogroman, gomila izdanaka i slavno propao. Ne znam, nešto mu zafalilo, ja ne umem i to je to.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Plutajuca biljka ili ne? Rooster Biljke 2 Pon Feb 07, 2022 7:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljka je prerasla i pocinje da izbij... uki01 Biljke 1 Pet Apr 09, 2021 10:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je biljka u pitanju MarDi Biljke 0 Pon Feb 22, 2021 10:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljka ima rupice na listu goran012 Početak u akvaristici 2 Čet Nov 05, 2020 2:04 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka koja je ovo biljka? shomi344 Biljke 4 Sre Jan 08, 2020 5:45 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License