Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Akvaristička sekcija Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sre Feb 04, 2015 6:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danas smo opet imali sekciju. Jedan učenik je doneo izgleda neki terarijum, jer je odgore imao samo mali otvor. Žiletom smo polako isekli silikon, pa smo uspeli da ga osposobimo za akvaristiku. Ostali učenici su čistili filter i doterivali ostale sitnice.
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Feb 04, 2015 6:43 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Sre Feb 04, 2015 8:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Horuse druze meni taj ,,teratijum'' izgleda na slici kao replika fluval edge-a. Ako je tako onda je steta sto ste ga isekli. Mogao je to opadan akvarijum da bude
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Čet Feb 05, 2015 12:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Možda. Ali, ne možeš ništa da radiš u njemu. Otvor je svega 15x15cm. Još nešto, Marko je početnik, pa bi se poprilično namučio sa njim.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pet Apr 17, 2015 9:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kao poklon sekciji, juče je stigla potopna pumpa od prijatelja, i člana foruma bolan970. Danas ću izvršiti primopredaju iste jednom od članova sekcije. Veliko hvala u ime članova sekcije Tehničke škole ''Sava Munćan'' iz Bele Crkve. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pet Apr 17, 2015 4:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo i fotografija. Poklonili smo dve potopne pumpe. Namerno sam napisao poklonili, jer bez vaše podrške izostali bi i pokloni.
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Sub Apr 18, 2015 12:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Smekerski Very Happy
Zreli ste za prosirenje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sub Apr 18, 2015 9:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Misliš proširenje u smislu većeg akvarijuma, ili...? Jer, proširenje struka mi baš i ne odgovara. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Ned Apr 19, 2015 7:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvarijuma, naravno. A bogami i broja clanova.
Da sam mislio na struk, rekao bih zreO si za prosirenje Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Apr 19, 2015 7:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvarijum ima 200 litara. Gdećeš veći, brate slatki? Trenutno ima 11 aktivnih članova. Ja bih voleo da ih ima više, ali ne mogu mitraljezom da ih privodim.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Apr 19, 2015 7:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pardon, ''gde ćeš''. Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Pon Apr 20, 2015 9:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uh ja bih rado došao na tu vašu akvarističku sekciju ...
Samo da ste mi malo bliže Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pon Apr 20, 2015 9:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Poziv je uvek otvoren za sve ljude dobre volje. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sre Apr 22, 2015 3:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danas je bio veoma uspešan dan. Prvo, podelili smo još poklona sekcijašima, a potom je usledilo snimanje TV priloga o aktivnostima akvarističke sekcije. Regionalna televizija TV ''Banat'' iz Vršca je snimila prilog za svoj program, ali i prilog za TV ''Vojvodina''. Davali smo izjave i učenici i ja. Nažalost, kada su učenici davali izjave nisam bio u mogućnosti da fotografišem, pa nema tih fotografija. Takođe, nismo mogli da napravimo fotografije kada smo delili poklone, jer je kamera snimala sve to.
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Sre Apr 22, 2015 3:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cestitam profesore SmileSmileSmile drago mi je da sve vise i vise napredujete SmileSmileSmile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sre Apr 22, 2015 3:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala. Učenicima je mnogo značilo što su ih snimali. Bili su vrlo uzbuđeni. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biološka sekcija kikiriki Početak u akvaristici 1 Ned Jan 14, 2018 9:14 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MSTropical Video Sekcija mstropical89 Mstropical 5 Pon Feb 23, 2015 12:31 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvaristička pinceta HORUS Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Sep 16, 2014 3:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Akvaristička polica - design by Coa Coa Akvarijum Centar 25 Ned Apr 01, 2012 11:51 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License