Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Moja generalna u 100L Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Apr 14, 2015 10:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo je super. Ekstra tebi ovo napreduje Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Apr 14, 2015 10:10 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Uto Apr 14, 2015 11:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lotus , što bi rekli ''kao iz vode'' -
Super je Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
drinabb
Akvarista



Registrovan: 23 Maj 2013
Poruke: 275
Lokacija: Bajina Basta

PorukaPoslao: Sre Apr 15, 2015 10:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Upravo tako, ne mogu da verujem da ovoliko brzo raste. Prvi list je morao da leti napolje. Zao mi ali stvarno....

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
drinabb
Akvarista



Registrovan: 23 Maj 2013
Poruke: 275
Lokacija: Bajina Basta

PorukaPoslao: Sub Apr 18, 2015 8:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pre svega da se zahvalim clanu Icethunder koji mi je pomogao da dodjem do neophodne hemije za biljke i upustva za koristenje Smile
Posle toliko tumbanja i mrdanja konacno mislim da je to - TO. Nabavio sam dragon stone da popuni prazninu, sad mi samo ostaje da se Uziva Very Happy

Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Apr 18, 2015 9:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U odnosu na slike sa pocetka vidi se napredak biljaka. Ostaje ti da uzivas i da se igras sa seckanjem biljaka Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
drinabb
Akvarista



Registrovan: 23 Maj 2013
Poruke: 275
Lokacija: Bajina Basta

PorukaPoslao: Sub Maj 02, 2015 9:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pre svega da se zhvalim clanu io Wink na poklonjenim predivnim biljkama.Nabavio sam jos biljaka i puzeve dunavska nerita koji su neverovatni cistaci. Ceo akvarijum sam po ideji jednog majstora akvaristike "biobio" Razmestio i sad izgleda mnogo lepse. Slike nisu nesto jer ni ja ni fotoaparat nismo profi. Uzivo je mnooogo lese naravno Wink

Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Jecconi
Akvarista



Registrovan: 26 Feb 2013
Poruke: 89
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Maj 02, 2015 9:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo, malo mi zapada crvena biljka iza kamena, bolji bi kontrast bio da je iza zelena a crvena da se pomeru u levo. U svakom slucaju je fino skockana i svidja mi se dragon stone. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Maj 02, 2015 10:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uh, zaista sve super napreduje. Lotus je predivan.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
drinabb
Akvarista



Registrovan: 23 Maj 2013
Poruke: 275
Lokacija: Bajina Basta

PorukaPoslao: Sub Maj 02, 2015 10:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala,
Razrasce se crvena Wink Ideja je bila da ovo izgledao kao vulkan u akvarijumu Smile
A lotus ima zasad 3 lepa lista na povrsini i pravi hladovinu anubii mada je glavna lukovica pomerena iza u desni cosak... Zao mi samo sto ne mogu da napravim lepu sliku ali ako neko naleti sa dobrim fotoaparatom moracu ga vrbujem Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AfroDizzyJack
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2014
Poruke: 22
Lokacija: Kula

PorukaPoslao: Sub Maj 02, 2015 10:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve izgleda savrseno...melem za oci i dusu Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
drinabb
Akvarista



Registrovan: 23 Maj 2013
Poruke: 275
Lokacija: Bajina Basta

PorukaPoslao: Sub Maj 02, 2015 10:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moram da se ispravim, lotus ima 4 lista Smile na povrsini. Staklo koje je sa starne do filtera je stavljeno neko staro koje sam imao Sad a na njemu je nesta kao kamenac koji nisam mogao da skinem. Neobracajte paznju na staklo nego pravo u lotus Smile
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
drinabb
Akvarista



Registrovan: 23 Maj 2013
Poruke: 275
Lokacija: Bajina Basta

PorukaPoslao: Sub Maj 09, 2015 9:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Male korekcije,kamenje je spustenije i rasirenije...
slika je sam mobilnog tako da :
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tealkjaffa
Akvarista



Registrovan: 12 Apr 2014
Poruke: 320
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Maj 09, 2015 10:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

super izgleda, jedino sto bih ostavio vise prostora oko tog "vulkana" da bi on dosao do izrazaja. Cak mozda bi bilo bolje neku crvenu biljku sa sitnijim listovima (rotala neka).
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sub Maj 09, 2015 10:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Druže, nemoj se ljutiti, ali meni izgleda previše veštački (namontiran).
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Sub Maj 09, 2015 10:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hmm , jedino što mi se dopada jesuu biljkee , ostaloo nijee baš nešto zapalo za oko.
Neopisivoo mi smetaa ova cijev što see vidiii , sklanjaj jeeee ....
Potom , ova 3 Dragon stonee boljee ukloni , nego da takoo stoje vjeruj ...mislim da bi bilo bolje bez njih čak .

Kao što kolega HORUS reče , previše djeluje vještački , zaista i jest tako ...

Sve u svemu , ima potencijala da se too popravii sve lijepo .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka moja 4 Uros Kg Akvarijumi 2 Pon Jun 06, 2022 9:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li je moja ribica trudna frkisa Razmnožavanje 9 Pon Mar 23, 2020 9:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Rasveta za 100l axterix Rasveta 10 Sub Dec 30, 2017 12:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Africki od 100L Rasha Afrički ciklidi 6 Pon Jun 05, 2017 5:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li je moja gupika trudna? ja_sam_zlatna_ribica Razmnožavanje 1 Pon Feb 06, 2017 10:13 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License