Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Morski Greben Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
zuja
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2011
Poruke: 156
Lokacija: Mladenovac

PorukaPoslao: Čet Maj 14, 2015 6:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Popaj ::
nikouro ::
E da, mogao bi malo detaljnije rasvetu da nam prikazes. Ima tu sto sta zanimljivog za videti Wink

Ovih dana ću imati više vremena, pa ću u posebnoj temi napisati nešto više o rasveti, i šematski prikazati neke detalje. Tako da ko poznaje osnove elektrotehnike, ili uz nečiju pomoć može da primeni za svoje potrebe.

Bilo bi lepo da upoznas siroke narodne mase sa ovim DIY projektom rasvete.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Maj 14, 2015 6:56 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

dmaa
Akvarista



Registrovan: 08 Maj 2014
Poruke: 45
Lokacija: Nova Pazova

PorukaPoslao: Čet Maj 14, 2015 7:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bravo popaje svaka cast lepo si sredio juwela nemam reci.Samo napred,mozda i ja jednog dana krenem u slane vode ali mani mani mani....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Maj 14, 2015 10:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Resenje je idealno i mislim da ce uz neke male izmene moci da se koristi u slatkovodnoj akvaristici.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
igoRR
Akvarista



Registrovan: 25 Nov 2011
Poruke: 215
Lokacija: Kalemegdan

PorukaPoslao: Pet Maj 15, 2015 1:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odlicno Zorane, izgleda super a verujem da ce biti jos bolji Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Maj 15, 2015 9:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

igoRR ::
Odlicno Zorane, izgleda super a verujem da ce biti jos bolji Smile

Hvala. Nadam se da neće da se uruši. Za vikend obavezno 15% nove vode, da je malo osvežim. Pustiću ga neko vreme da odradi, pa polako da uselim po neku ribicu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kidloco
Akvarista



Registrovan: 21 Sep 2010
Poruke: 50
Lokacija: Beograd, NBG

PorukaPoslao: Pet Maj 15, 2015 9:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Popaj ::
kidloco ::
A konačno ga napuni, dobro je! Izgleda super, pozdravi mi mog Zelenka (green wrasse) Smile Biće ovo super, ustvari već jeste.

zelenko je dobro. Dosta je aktivan. Takodje je isprovocirao klovnove da se krecu. Neumorni su. U malom akvarijumu su se vrlo malo kretali. Da li si hranio zelenka nekom posebnom hranom ili klasicnom suvom?


Najviše je voleo smrznuti mysis shrimp iskreno, mada jede sve živo, čak više lisnatu nego granule je gotivio.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
goranp
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 207
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Maj 15, 2015 9:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Početak, kažeš? Very Happy

Onda jedva čekam da vidim ovo posle godinu dana ako je početak ovakav, impresioniran sam početkom Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Maj 17, 2015 9:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobio sam uz kamen neku čudnu anemonu, i po izgledu i po ponašanju. Vrlo brzo je krenula u akciju opajala je ceo akvarijum, jahala po nekim koralima. Čak je i po pesku hodala. Na kraju se zavukla u xeniju, i tu se primirila.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Maj 17, 2015 9:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Maj 17, 2015 9:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danas sam radio prvu zamenu vode i čistio skimer, koji je za 7 dana bio skoro pun baš prljave vode. U filteru i dalje samo vata. Imate li predlog šta bih još mogao da stavim u filter, ili da ostavim ovako?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
igoRR
Akvarista



Registrovan: 25 Nov 2011
Poruke: 215
Lokacija: Kalemegdan

PorukaPoslao: Ned Maj 17, 2015 10:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ta anemona je super, ne raste veca od toga i nije puno agresivna. Kod mene stoje pored acropora i skoro da ih ne prze, brzo se deli tako da se dosta prosirila u nasim akvarijumima od kad sam je doneo Smile
Ako je neko zeli nek se javi, uglavnom ih poklanjam
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Maj 17, 2015 11:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E pa super onda, ja se uplasio da ce ludaca da mi razbuca korale.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
_Petar_
Akvarista



Registrovan: 31 Dec 2012
Poruke: 715
Lokacija: Beograd (Vozdovac)

PorukaPoslao: Pon Maj 18, 2015 1:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

igoRR ::
Ta anemona je super, ne raste veca od toga i nije puno agresivna. Kod mene stoje pored acropora i skoro da ih ne prze, brzo se deli tako da se dosta prosirila u nasim akvarijumima od kad sam je doneo Smile
Ako je neko zeli nek se javi, uglavnom ih poklanjam


Evo ja se javljam za anemonu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pon Maj 18, 2015 5:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sta si planirao od ribica da ubacis ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Andjelija
Akvarista



Registrovan: 29 Nov 2012
Poruke: 432
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Maj 18, 2015 10:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zoki, svaka cast, greben je ispao fenomenalno... premda, koliko si truda u celu pricu ulozio nije ni cudo...
I meni je iskreno zao sto je tvoja kockica rasformirana, ali ovaj stariji brat je/ce biti vise nego dostojna zamena!

Sto se tice rasvete, jedva cekam da odvojis vreme i dokumentujes u diy temi, posto sam bio svedok razvoja iste, i mislim da ce to biti dragoceno znanje za ceo forum...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ribe za morski akvarijum do 15L? frenkdogg Ribe 5 Pon Dec 27, 2021 6:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka DIY led rasveta za morski. xxxvelja Uradi Sam (DIY) 12 Uto Mar 16, 2021 2:06 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Morski puz CristopherMoltisanti Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Jun 14, 2020 12:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Kompletan morski akvarijum milanpop Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Maj 29, 2020 11:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Možda greben, možda ne - pitanje za sve Peku Razno 3 Čet Maj 07, 2020 10:29 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License