Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 HORUSOV nature akvarijum Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Uto Mar 31, 2015 11:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hauba je naručena, a ja sam na netu pronašao fenomenalne gasne amortizere, koje ću koristiti kao podizače za poklopce haube. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Mar 31, 2015 11:16 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

n1kolaola
Akvarista



Registrovan: 03 Jul 2011
Poruke: 152
Lokacija: Petrovaradin

PorukaPoslao: Ned Apr 12, 2015 12:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja se sa tim stvarima nikad nisam lepo proveo, posle nekog vremena su mi uvek oslabili (sto je predpostavljam normalno), i dalje su pomagali u dizanju ali se nije mogla hauba samostalno drzati, takodje sam primetio da je posle par godina doslo do uvijanja krajeva gornje ploce na haubi usled kombinacije velike vlaznosti i opterecenja koje su amortizeri vrsili na plocu usled dizanja.

nije strasno ali je zna biti iritantno, vreme je za rekonstrukciju haube. stvar na koju treba obratiti paznju
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Apr 12, 2015 1:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Razgovarao sam sa stolarom koji pravi haubu. Možda smislimo neki drugi sistem, jer i on smatra da će amortizeri podizati celu haubu, jer će hauba biti dosta laka. Videću. Polako, da ne napravim grešku.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sre Maj 20, 2015 2:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stigao zeolit (planiram da ga ubacim u podlogu). Obezbeđen Tetrin grejač od 300W. Pripreme teku polako, ali temeljno. Majstor nikako da završi haubuuuuuu. Kao da pravi spejs šatl. Sad Kada završi haubu, tek onda ću moći da planiram rasvetu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Uto Jun 02, 2015 7:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Malo smo se igrali u pesku. Šta mislite o ovako nečemu?
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ZoranC
Akvarista



Registrovan: 23 Dec 2011
Poruke: 286
Lokacija: ZEMUN

PorukaPoslao: Uto Jun 02, 2015 8:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odlicno ovo izgleda
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Jun 02, 2015 8:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odlicno Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
senkasenkasenka
Akvarista



Registrovan: 22 Sep 2014
Poruke: 350
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Uto Jun 02, 2015 9:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Fenomenalno komso..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Uto Jun 02, 2015 9:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala društvo. Planirao sam da sa strane formiram žbunove mikrosoruma i bolbitisa. Šupljine ću popuniti anubijama, a u sredini ću ostaviti prazno. Hoću da se vidi pozadina, koja će biti osvetljena pozadinskim svetlom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Igor1980
Akvarista



Registrovan: 20 Feb 2015
Poruke: 175
Lokacija: Batajnica (okolina Beograda)

PorukaPoslao: Uto Jun 02, 2015 10:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Super izgleda ovo ! Hoces ga puniti uskoro ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vacko000
Akvarista



Registrovan: 25 Jul 2014
Poruke: 347
Lokacija: Novi Sad, Telep

PorukaPoslao: Uto Jun 02, 2015 10:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Izgleda odlicno. Kada pocinju glavni radovi?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Uto Jun 02, 2015 10:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To me mnogi pitaju. Ubio me stolar. Ima na kraju da ga odrobijam. Čekam tu haubu, ima da pošizim. Sve ostalo je spremno. Dok je čekam malo se igram u pesku. Napravio sam drvenu kutiju u dimenzijama akvarijuma, pa vežbam na suvo. Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nazzia
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 402
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Uto Jun 02, 2015 11:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odlično, već vidim starogynu ispred tog kamenja.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sre Jun 03, 2015 11:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Izgleda fenomenalno, kao i uvek.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pet Jun 05, 2015 2:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prodao sam stari akvarijum, tako da moram da ubrzavam proceduru. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Manji akvarijum (20l) Likann17 Početak u akvaristici 0 Čet Apr 18, 2024 11:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke za Južnoamerički biotop akvarijum BlackRaven Biljke 0 Sre Apr 10, 2024 10:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarijum Onix21 Uradi Sam (DIY) 0 Uto Apr 09, 2024 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License