Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Akvaristička sekcija Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Pon Maj 18, 2015 10:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije to tako neizvodljivo kao što se meni činii ahaha
Samo mi fali smještaj , da ne plaćam puno Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Maj 18, 2015 10:36 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pon Maj 18, 2015 10:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aaaa, pa i to se da srediti. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Maj 24, 2015 10:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danas smo se prelepo proveli na Festivalu akvaristike i teraristike u Kragujevcu. Evo nekih fotografija.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sre Jun 03, 2015 8:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Trenutno stanje školskog akvarijuma.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Ned Jun 07, 2015 11:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lijepo to sve izgleda Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
vlada_va
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2015
Poruke: 166
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Ned Jun 07, 2015 12:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Barbusi nece da diraju skalara ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Jun 07, 2015 4:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za divno čudo, ne diraju ga. Barbusa ima dosta, čitavo jato, pa se jurcaju međusobno. Danima sam pratio situaciju između barbusa i skalara (s obzirom da su nekompatibilne ribe), ali se pokazalo da je i ova kombinacija moguća.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Jun 11, 2015 6:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pratim temu od pocetka i mogu reci samo KAPA DOLE! Svaka cast na ideji i trudu koji ulazes u dodatno, mogu slobodno reci, obrazovanje i vaspitanje dece!!! Pozdrav za celu sekciju i samo tako nastavite Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pet Jun 12, 2015 9:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala ti druže na lepim rečima. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Maxy xD
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2014
Poruke: 450
Lokacija: Kosovo,Zubin Potok,Kraljevo

PorukaPoslao: Čet Avg 06, 2015 12:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ova pozadina mi deluje kao da je zelena, ili siva, mogla bi tu da dodje crna, i to je uz osvetljenje jedino sto bih promenio, ostalo je sve super.
pozz i
Nadamo se da ces nastaviti da nas obavestavas kad pocne skolska godina Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pon Avg 10, 2015 3:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zelena je. Već treći put neko u školi isključuje pumpice, pa sam na nastavničkom veću javno izneo taj problem. Poslednji put se desilo kada učenika nije bilo u školi. Naravno, pri svakom isključenju ugine po neka ribica. Upozorio sam da akvarijum u holu nije produkt samo mog zalaganja (ako neko već želi da mi napakosti), več i produkt učeničkog zalaganja. Naravno, svi prisutni su se zgražavali, ali je neko to ipak uradio. Prosto za neverovati je da je neko to slučajmo, ili nepažnjom uradio, jer Brena je Brena, a triput je triput. Prosto ne možeš da veruješ da ima takvih ljudi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Milan013
Akvarista



Registrovan: 18 Jul 2014
Poruke: 191
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Avg 10, 2015 5:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stavi prekidace i utikace pod katanac. :S
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Pon Avg 10, 2015 5:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Spremačice, majstori ...
Šta su mi radili na poslu, šou živi Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Maxy xD
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2014
Poruke: 450
Lokacija: Kosovo,Zubin Potok,Kraljevo

PorukaPoslao: Sub Sep 05, 2015 7:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moze li stanje aq.??
Imate li jos uvek akvaristicku sekciju, sa obzirom da je pocela skola ii to Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Sep 20, 2015 11:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U petak je akvarističku sekciju posetio prijatelj sa foruma. Doneo je mnogoooo poklona u vidu kozica, biljka, hrane, a školi je poklonio mramornog raka. Baš smo se lepo družili. Još jednom mu VELIKO HVALA! Izvinjavam se administratorima zbog velikih slova, ali video sam koliko su pokloni značili mojim sekcijašima, pa velikim slovima upravo izražavam tu zahvalnost.
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biološka sekcija kikiriki Početak u akvaristici 1 Ned Jan 14, 2018 9:14 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MSTropical Video Sekcija mstropical89 Mstropical 5 Pon Feb 23, 2015 12:31 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvaristička pinceta HORUS Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Sep 16, 2014 3:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Akvaristička polica - design by Coa Coa Akvarijum Centar 25 Ned Apr 01, 2012 11:51 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License