Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Narucivanja biljaka preko Ebay-a Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
moniki
Akvarista



Registrovan: 26 Jul 2010
Poruke: 47
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Uto Sep 14, 2010 9:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zelim samo da podijelim sa vama iskustvo narucivanja biljaka preko Ebay-a! Dakle narucio sam jednu biljku ovim putem i stigla je ziva, zdrava, svjeza.. specijalno je pakuju da moze podnijeti 15-30 dana putovanja! Izbor je fenomenalan, biljke koje nikada do sada niste vidjeli! Eto...ako sam kome pomogao dobro jeste Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Sep 14, 2010 9:46 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Uto Sep 14, 2010 10:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Al nemozes tamo da se snadjes od silnih kineza koji prodaju min 3000 porudzbina i tako to...
A ova tema bi ja mislim trebala da bude u Razno...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Uto Sep 14, 2010 10:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hajde ako ti nije tesko objasni celu proceduru narucivanja biljke .Da li je to sajt Ebay preko koga si narucio navedenu biljku i koju i koliko te je to zadovoljstvo kostalo ,hvala.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
moniki
Akvarista



Registrovan: 26 Jul 2010
Poruke: 47
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Uto Sep 14, 2010 10:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozes se veoma lako snaci,sve je jasno! Prvo mora da imas visa karticu, registrujes se na PAYPAL, preko njega placas i on ti je garant, registrujes se na EBAY i trazis sta ti je volja! Malo poznavanja engleskog i no problem! Cijene variraju tako da mozes proci od 2-3eura pa do recimo 15e sa postarinom, i stigne ti na kucnu adresu! Mozda tema i jeste za RAZNO....izvinjavam se!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Sep 15, 2010 12:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Promenih naslov u nesto u malo prikladniji. Moze tema ostati i ovde jer je interesantna. Za transport znam da nije problem ako se dobro upakuje u zavisnosti od duzine puta. Koja je biljka u pitanju? Sta to tamo ima toliko specijalno a da nismo videli do sada? Smile Videli smo mi svasta Wink
Cene uopste nisu male.
Jedna stvar koju bih pomenuo jeste da kad nasi rade uvoz oni biraju koju klasu biljaka uzimaju, naravno veca klasa znaci i veca cena. Koliko sam upucen to je ugloavnom bilje trece klase. Preko ebay-a se predpostavljam moze naci i neka biljka prve klase. Bio sam znao koja biljka spada u koju klasu ali sam nazalost zaboravio.
Sve u svemu meni to deluje puno za nase uslove ovde, ne znam mozda stvarno ima neceg za sta ne bi zalili dati neke vece pare. To je bar neko moje misljenje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
moniki
Akvarista



Registrovan: 26 Jul 2010
Poruke: 47
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Sre Sep 15, 2010 1:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo jedan link pa pogledajte ima li sta da valja.... Smile

http://shop.ebay.com/?_from=R4.....Categories
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
misoo83
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2009
Poruke: 485
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Sre Sep 15, 2010 2:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moniki odakle si ti (iz koje drzave) ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
DiamondDragon
Akvarista



Registrovan: 25 Jun 2010
Poruke: 1054
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Sre Sep 15, 2010 4:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nikako mi nije jasno kako može akvarijumska biljka podneti, npr. zimi, 15 do 30 dana putovanja? Ako neko zna, molio bih da objasni u čemu je caka, da li je u pitanju neka vrsta pakovanja sa grejačem ili šta?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
moniki
Akvarista



Registrovan: 26 Jul 2010
Poruke: 47
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Sre Sep 15, 2010 10:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

iz Podgorice sam a kod nas ide sve preko Beograda uglavnom tako da u Srbiju i brze stize. Biljka je spakovana bukvalno hermetiki da ne moze vlagu da ispusta a potom osigurana od udara!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
misoo83
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2009
Poruke: 485
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Sre Sep 15, 2010 10:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Radi se o tome sto mi iz srbije nemozemo da napravimo paypal nalog jel srbija nije zemlja koju paypal odobrava a nije ni crna gora tako da jel mozes da mi kazes na koji nacin si otvorio paypal nalog iz crne gore ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
moniki
Akvarista



Registrovan: 26 Jul 2010
Poruke: 47
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Sre Sep 15, 2010 11:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

preko Bosne i Hercegovine
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale98
Akvarista



Registrovan: 11 Jul 2010
Poruke: 51
Lokacija: padina

PorukaPoslao: Sre Sep 15, 2010 11:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a sta si ukucao....na ebay
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Sre Sep 15, 2010 11:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja u ovo ne verujem ko ko veruje nek porucuje ,jeftinije je otici do pet shopa kupiti biljke po vasem izboru nego kupovati ovde gde ce te odrati , a ne znas ni dal ces ih dobiti .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
moniki
Akvarista



Registrovan: 26 Jul 2010
Poruke: 47
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Sre Sep 15, 2010 12:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na ebay mozes da se registrujes odakle oces! Mozes iz Srbije! A naravno da je bolje kupovati licno, ja samo kazem da se ovamo mogu kupiti biljke kojih nema na nasim prostorima i sigurno ima ljudi koji bi rado takvu imali a za malo visu cijenu! PayPal je garant da ce sve stici ili se pare vracaju!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Sre Sep 15, 2010 12:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

preko Ebay-a moze da se kupuje sve sta hocete, u zavisnosti iz koje drzave vam nesto dolazi mozete ocekivati paket i do 2 nedelje. Siguran sam da moze da se kupi jer je i moj brat kupio neku kapu pre nekoliko meseci, sto znaci da ebay radi, ali nisam siguran da mozemo da prodajemo na ebay-u jer nam se drzava nalazi na "crnoj listi"
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pozdrav drugari, ima li neko za poklo... nasdvoje Na poklon 2 Ned Okt 01, 2023 9:54 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sadnja biljaka Milivoje Lampa Biljke 6 Sub Jul 30, 2022 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pelceri biljaka Zira Tražnja 0 Čet Avg 12, 2021 5:39 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mix biljaka—crveno dominantno :) manastiriste Ponuda 2 Pet Mar 19, 2021 1:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko odabira podloge i biljaka Anja96 Podloga 2 Uto Jan 26, 2021 8:33 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License