Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 kako ukloniti jednu(nepotrebnu) sliku od dve ? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
ivojovo
Akvarista



Registrovan: 13 Jun 2015
Poruke: 44
Lokacija: Beograd,Hram

PorukaPoslao: Ned Jul 05, 2015 9:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Postavio sam 2 slike u: slike vaših akvarijuma,jedna je nepotrebna ,kako da je uklonim,smatram da je jedna sasvim dovoljna.Nisam našao opciju:ukloni ,izbriši, ili slično...Smatram da će još neko to hteti da učini, bez obzira koliko se ponosimo našim veštinama i divimo se našim akvarijumima.Kolegijalni pozdrav svim akvaristima ! Čika Iva .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Jul 05, 2015 9:09 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Jul 05, 2015 9:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ivojovo ::
Postavio sam 2 slike u: slike vaših akvarijuma,jedna je nepotrebna ,kako da je uklonim,smatram da je jedna sasvim dovoljna.Nisam našao opciju:ukloni ,izbriši, ili slično...Smatram da će još neko to hteti da učini, bez obzira koliko se ponosimo našim veštinama i divimo se našim akvarijumima.Kolegijalni pozdrav svim akvaristima ! Čika Iva .

Mislim da ćeš morati da zamoliš nekog admina da to učini Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ivojovo
Akvarista



Registrovan: 13 Jun 2015
Poruke: 44
Lokacija: Beograd,Hram

PorukaPoslao: Ned Jul 05, 2015 9:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

G-din. nesha barajevac je urednik ovog foruma ,te ga molim da ukloni onu sliku starijeg datuma,isti akvarijum , samo biljke živnule posle nekog vremena.Hvala na razumevanju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Ned Jul 05, 2015 10:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nemate nikakve slike u pomenutoj temi.
Imate ukupno 13 napisanih poruka i nijednu tamo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Jul 05, 2015 10:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bolje na pp. I ostavi mu link ka stranici na kojoj se slike nalaze.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ivojovo
Akvarista



Registrovan: 13 Jun 2015
Poruke: 44
Lokacija: Beograd,Hram

PorukaPoslao: Ned Jul 05, 2015 10:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kuku lele , nešto sam zabrljo,izvinjavam se ,naći ću je i sredićemo nadam se ....Hvala na razumevanju !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Flojd
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2012
Poruke: 460
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Jul 05, 2015 10:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nešo,
čovek ima jednu sliku u svom albumu.Možda da mu je prebacite u pomenutu temu.
Čika Ivo,iako nisam ljubitelj veštačkih pozadina,prvo što mi je palo na pamet kad sam video Vaš akvarijum je reč:simpatično..Vidi se da ste sve radili sa ljubavlju..
Pozdrav


Poslednji izmenio nesa69 dana Pon Jul 06, 2015 12:36 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Flojd
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2012
Poruke: 460
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Jul 05, 2015 10:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I molim ispravku reči čvek u čovek,ako može Embarassed
Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Pon Jul 06, 2015 12:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve može Smile

Nemam mogućnost da čačkam tuđe privatne stvari kao što je "Album", što je sasvim normalno Smile

Čika Ivo, kliknite na svoj album, imate dugme u bilo kom svom post-u:
Image

I onda bi trebalo da imate opcije Izmeni/Obriši sliku. Mislim da je to standardna opcija za sve nas članove. Na primer moj Album, vidi se Izmeni/Obriši ispod svake slike:
Image

Ako nemate, onda moramo da cimamo Bojana, brrrrr ...... Smile Smile Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Jul 08, 2015 10:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posalji mi na pp koju sliku hoces da obrises.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Sre Jul 08, 2015 11:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sredio je Bojane, hteo je samo da zameni sliku u svom albumu sa novijom pošto se biljke razrasle, bar se vidi u albumu nova slika.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako se montira solenoid na ovaj mano... sstanko78 Ostala oprema 7 Ned Nov 22, 2020 9:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako da znam kad ce ribica da se mresti? Nemanja21 Razmnožavanje 4 Sub Nov 07, 2020 11:12 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako prepoynati dali je skotna Plati? Yaesu Razmnožavanje 5 Ned Avg 02, 2020 4:08 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License