Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Apistogramma cacatuoides Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sub Okt 24, 2015 8:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

OooooPPPP.... Desio se.... Very Happy

Misim da je okidac za mrest bio 50% dodavaja sveze RO vode.

Ribe jako mlade, dobro pripremljene za ovo sto se desilo. Ishrana bazirana na smrznutoj artemiji, zivoj artemiji, tubifexu, granulicma tropikinim i raznom lisnatom hranom. Mrest od stotinak ikri bas je oslabio zenku.

Ne ocekujem nista od ovog mresta niti od sledecih, kazem aj da podelim ovo sa vama Very Happy

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Okt 24, 2015 8:23 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Noik
Akvarista



Registrovan: 28 Avg 2015
Poruke: 145

PorukaPoslao: Sub Okt 24, 2015 8:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Super, samo napred Smile Izvadi muzjaka za svaki slucaj, nema ludje ribe od zenke apistosa koja brani malce Smile
Kazu po stranim forumima da se zenke najbolje "oporave" od mresta kada se hrane grindal crvima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Ned Okt 25, 2015 7:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala.

Da trebao bih da ga izvadim, nesto jos uvek zive u ljubavi. Zao mi je sto sam propustio sam cin mresta, al sam primeto da ribice vise vole kad ih ne uznemiravam, Nazalost grindala nemam.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Okt 25, 2015 9:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cestitke!!! Zasto ne ocekujes nista od mresta? Mladi roditelji ili nesto drugo?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Ned Okt 25, 2015 2:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Trapav gazda Smile

Voda je na 400ms ali PH je ko zna koliko??? Imam neki PH merac treba da ga kalibrisem jer ovako pokazuje da je PH 8 O,o !!! Pri formiranju akvarijuma ubaceni su listovi hrasta, mahovina i sisarke crne jove.

Citao sam po drugim forumima da je dosta da voda bude PH neutralna a to je valjda PH7, kazu da nije nesto preterano zahtevna riba za odgajanje.

Ne nadam se previse da ne bi bio razocaran previse Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Noik
Akvarista



Registrovan: 28 Avg 2015
Poruke: 145

PorukaPoslao: Ned Okt 25, 2015 7:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da, kazu za njih da su najnezahtevnije po parametrima vode za mrest. Uzmi lakmus papir za pH Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Okt 26, 2015 12:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka cast, pored Ramireza i njih obozavam. Ekstra patuljaneri.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Zhorz
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 907
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Pon Okt 26, 2015 2:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Anboy ::
Imam neki PH merac treba da ga kalibrisem jer ovako pokazuje da je PH 8 O,o !!!


ja sam kalibrisao sa prolom vodom koja je (mislim) na pH 9, pise na flasi, ili uzmi rosu koja je na pH7.2 al na temperaturi koja je i u AQ

srecno s malcima Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pon Okt 26, 2015 6:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala,

Zhorz hvala na savetu.

Sve mi se cini da je nesto mrka kapa po pitanju ovog mresta, proso je 48h a jos uvek nista. Idem da Googlam Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zhorz
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 907
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Uto Okt 27, 2015 7:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a jel su jajasca zuckasata? da li "vataju" belu boju ili ne.......
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Uto Okt 27, 2015 10:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Period inkubacije ikre od 3-5 dana Smile Jutros sam mislio da nema vise ikre kad ono postala je zuckasta, te se stopila sa glinenom saksijom. Na dobrom su putu.

P.s. Nema zurbe, udahni duboko, 4 ociju otvori i ne hrani lopatom Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Okt 27, 2015 10:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Anboy ::

P.s. Nema zurbe, udahni duboko, 4 ociju otvori i ne hrani lopatom Very Happy


Kao sto kaze onaj stari vic o Muji i Lesiju: Na'rani psa i nista ne diraj. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Okt 27, 2015 6:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Drzimo pesnice Very Happy Very Happy Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sre Okt 28, 2015 8:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Presli smo na Sledeci nivo Smile Nema vise ikre gore Smile izvalili su se i sad su svi popadali dole.

Dok sam zverao u akvarijum da vidim sta se desava jer nema svetla zenkica mi je prisla ljutito i rekla aj mozes da zveras al ako prst gurnes ima da ga nema. Neverovatno koliko mala ribica a kako je srcana.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Okt 28, 2015 9:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa cestitam, da cepamo kosulju Smile
Navijam da bude nesto od malaca Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Apistogramma kakadu xxxvelja Tražnja 0 Sre Jun 16, 2021 6:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka apistogramma hongsloi Andjelija Tražnja 0 Uto Sep 15, 2020 10:19 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka apistogramma cacatuoides Biolog Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Jun 12, 2020 2:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Apistogramma Cacatuides mr_anovic Arhiva Malih Oglasa 6 Pon Feb 17, 2020 11:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka apistogramma cacatuoides - muško ili ... Slepi_Putnik Ribe 5 Čet Jul 25, 2019 1:00 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License