Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Slike vasih Akvarijuma Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
chicaan
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2010
Poruke: 400
Lokacija: Zemun, BGD

PorukaPoslao: Sre Sep 22, 2010 1:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

...a od kuma....
Ja ne znam šta da komentarišem, mogu samo da ćutim i blejim u sliku....mislim, stvarno...domaći zadatak za većinu nas ovde Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Sep 22, 2010 1:04 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sre Sep 22, 2010 1:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kume ... za koje takmicenje se priprema ovaj akvarijum ???
U svakom slucaju .... bez komentara cestitka cestitka cestitka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kum 1229
Akvarista



Registrovan: 16 Okt 2009
Poruke: 72
Lokacija: Subotica

PorukaPoslao: Sre Sep 22, 2010 1:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala ljudi! Nemam pojima koje takmicenje dolazi na red,ali taman dok se ne raspise konkurs do tada ce da bude spreman !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sre Sep 22, 2010 1:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako ne osvojis prvo mesto, znaj da i tamo ima namestaljnki .... Puno srece i sto bolji plasman ( nemoj ispod Prvog mesta nista da prihvatas ... Smile ) ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kum 1229
Akvarista



Registrovan: 16 Okt 2009
Poruke: 72
Lokacija: Subotica

PorukaPoslao: Sre Sep 22, 2010 1:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

He he dobra ti je ova Smile. Ispasce nekako,sto kazu vazno je ucestvovati.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
darko.potic.33
Akvarista



Registrovan: 31 Mar 2010
Poruke: 206
Lokacija: Srbija, Nis

PorukaPoslao: Sre Sep 22, 2010 3:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvarijum je prelep,vec duze vreme posmatram aq, i bas me interesuje kako si uspeo da odgajis ovaj zeleni tepih?koja je to mahovina,jel mnogo zahtevna?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Kum 1229
Akvarista



Registrovan: 16 Okt 2009
Poruke: 72
Lokacija: Subotica

PorukaPoslao: Sre Sep 22, 2010 3:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U pitanju je Singapurska mahovina-Vesicularia dubyana,nije zahtevna s obzirom da ja ne dodajem nista posebno od hemije,ali po mom misljenju je svaka biljka zahzevna na svoj nacin,tako da ove "nezahtevne biljke" mogu da budu zahtevne ako im ne odgovaraju uslovi,neko i djubri i ubacuje co2 plus sve ostale kombinacije pa nemoze da gaji opet ponavljam "nzahtevne biljke". Bitno je uloziti malo truda i strpljenja da bi se sve namestilo kako treba!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
todor
Akvarista



Registrovan: 09 Nov 2009
Poruke: 120
Lokacija: Sremcica-Beograd

PorukaPoslao: Sre Sep 22, 2010 3:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Treba tu kume kolko vidim puno truda i strpljenja ali kad se ovako "namesti" sta reci osim svako postovanje i hvala za "domaci zadatak" cestitka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Sep 22, 2010 9:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kao i svaki put jako lepo izgleda. Mene odusevljava to sto nema puno vrsta biljaka a sve lepo skockano. O mahovini je suvise trositi reci. Kako nju odrzavas? Osveljenje? Jel dodajes sta od hemije u ovom akvarijumu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sre Sep 22, 2010 10:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

lep akvarijum nema sta bez komentara...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kum 1229
Akvarista



Registrovan: 16 Okt 2009
Poruke: 72
Lokacija: Subotica

PorukaPoslao: Čet Sep 23, 2010 12:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na komentarima! Mahovinu ne odrzavam nikako,zapravo ne trimujem je, ne proredjujem je i ne usisavam,poso sve sto padne na nju od izmeta i hrane za ribice sve resavaju kozice kojih ima na sotine plus sto mahovina iskoristi izmet kao hranu. Osvetljenje su 3 neonske cevi t8 od 90cm 30w sylvania aquastar od 10000K. Hemiju sam tek od nedavno poceo dodavati,posle 4 meseca. Do tada nista, posto je zemlja za cvece (terra magma) ispustala dovoljno hranjivih materija da bi zadovoljila biljke. Sada dodajem samo easy carbo i ferro...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nenad66
VIP



Registrovan: 22 Sep 2010
Poruke: 312
Lokacija: Tetovo Makedonija

PorukaPoslao: Čet Sep 23, 2010 9:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kolega,odlican aq,a ta Vesicularia dubyana je krasna ali kod nas momentalno nemoze se nabaviti,al bice valjda!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
vlatko
Akvarista



Registrovan: 18 Sep 2010
Poruke: 33
Lokacija: makedonija

PorukaPoslao: Sub Okt 09, 2010 2:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

No1 interesuje me sta imas za podlogu u prvih tvojih dva akvarijuma ???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MiMa987
Akvarista



Registrovan: 02 Okt 2010
Poruke: 461
Lokacija: Leskovac/Beograd

PorukaPoslao: Sub Okt 09, 2010 7:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prelepo Very Happy cestitka cestitka cestitka
I ja sam odusevljena mahovinom, pokusavam da nabavim nesto slicno ali mi slabo ide Rolling Eyes
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MARKAN
Akvarista



Registrovan: 16 Okt 2010
Poruke: 71

PorukaPoslao: Sub Okt 16, 2010 6:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
ruzno je ispala slika zbog svetla mada je ovo pre godinu dana i sve su mi ribice bile mlada sada su vece a i vise imam gupika!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka formiranje novog akvarijuma thefezturtle Filteri i pumpe 0 Uto Apr 11, 2023 4:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ubiljenost akvarijuma Rooster Biljke 11 Sre Jan 04, 2023 7:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje u vezi akvarijuma Ehein aquap... brandzaman Početak u akvaristici 0 Pet Jun 03, 2022 11:09 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License