Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ancika mnogo napuhnuta Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
DevilFish
Akvarista



Registrovan: 18 Feb 2013
Poruke: 294
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Uto Feb 02, 2016 5:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Od jutros je uzasno napuhnuta, kao da ce da explodira. Ne pokazuje nikakve druge znake da joj nije dobro osim sto se ne pomera sa ovog lista.

Sta moze da bude? Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Feb 02, 2016 5:12 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

DevilFish
Akvarista



Registrovan: 18 Feb 2013
Poruke: 294
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Čet Feb 04, 2016 7:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stanje je i dalje isto, osim sto je sad pocela i da se trza kao da ima bolove Sad Da li je zatvor ili nesto drugo, gore? Izdvojena je u drugi akvarijum i ne daje joj se hrana. Osim ogromnog stomaka se ne vidi nista drugo.

Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Čet Feb 04, 2016 7:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Verovatno vodena trbusina, nema leka ili bar ja neznam. Ima da ugine, bar sam ja imao takvo iskustvo do sada.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ivojovo
Akvarista



Registrovan: 13 Jun 2015
Poruke: 44
Lokacija: Beograd,Hram

PorukaPoslao: Čet Feb 04, 2016 10:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li imaš mužjaka u akva , verovatno je puna ikre.Kod mene se tako naduje i posle dan, dva izlepi ikru u
ovoj ćasi , mužjak oplodi i čuva.....do malaca.Na slici ona je na ćasi a gazda u njoj.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DevilFish
Akvarista



Registrovan: 18 Feb 2013
Poruke: 294
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Sub Feb 06, 2016 7:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa i pre je znalada bude napunhuta ali nikako u ovoj meri. Bas izgleda neprirodno. Evo i dalje je u takvom stanju, nema promena. Poceta je terapija sa antibiotikom, ali ko zna Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
io
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 418

PorukaPoslao: Sub Feb 06, 2016 8:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

stavi joj neku tu saksiju il casu pa mozda polozi ikru :s bas se naduvala jadna :/
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DevilFish
Akvarista



Registrovan: 18 Feb 2013
Poruke: 294
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Sre Feb 10, 2016 8:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uginula je Crying or Very sad Confused Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Shika
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2013
Poruke: 70
Lokacija: pirot

PorukaPoslao: Sre Feb 10, 2016 9:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliko je bila stara zenka? Jel imala neki mrest pre uginuca? I meni je uginuo skoro muzjak a nisam uvrdio razlog zbog cega se desilo pa sumnjam na starost, mozda je i kod tebe to uzrok?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Čet Feb 11, 2016 9:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Shika ::
Koliko je bila stara zenka? Jel imala neki mrest pre uginuca? I meni je uginuo skoro muzjak a nisam uvrdio razlog zbog cega se desilo pa sumnjam na starost, mozda je i kod tebe to uzrok?
koliko je bio star?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Shika
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2013
Poruke: 70
Lokacija: pirot

PorukaPoslao: Čet Feb 11, 2016 11:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod mene je bio 2 god, a i kad sam ga kupio bio je na toj velicini na kojoj je i uginuo, i mislim da je bio star bar jedno 2-3 god kad sam ga ja uzeo. Imao je i vise uspesnih mrestova kod mene.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Čet Feb 11, 2016 2:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Shika ::
Kod mene je bio 2 god, a i kad sam ga kupio bio je na toj velicini na kojoj je i uginuo, i mislim da je bio star bar jedno 2-3 god kad sam ga ja uzeo. Imao je i vise uspesnih mrestova kod mene.

i kod mene su isto toliko od 2013-2014...sta znam, drže se dobro za sad Cool
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Voja85
Akvarista



Registrovan: 11 Mar 2015
Poruke: 110
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Feb 11, 2016 2:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zao mi je zbog acike
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DevilFish
Akvarista



Registrovan: 18 Feb 2013
Poruke: 294
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Ned Feb 14, 2016 1:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Shika ::
Koliko je bila stara zenka? Jel imala neki mrest pre uginuca? I meni je uginuo skoro muzjak a nisam uvrdio razlog zbog cega se desilo pa sumnjam na starost, mozda je i kod tebe to uzrok?

Oko 3 godine... Mislim da nije bilo mresta, i ako su ona i muzjak pravili sklonista po akvarijumu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Platika mnogo vuce za sobom ... Dejan-Deki Bolest 4 Pon Feb 08, 2016 7:33 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mnogo pitanja od jednog pocetnika mrky Početak u akvaristici 88 Pon Sep 21, 2015 10:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ancika se ponasa cudno DevilFish Bolest 4 Pon Jun 29, 2015 3:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Mnogo biljaka Cokilio Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Dec 20, 2014 9:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Na prodaju akvarijum 90l i mnogo riccie. Onix21 Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Sep 17, 2013 3:57 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License