Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 najmanje ribe Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Sre Feb 24, 2016 10:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

koje su najmanje akvarijumske ribe koje se mogu naci kod nas (sem mikrorazbora)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Feb 24, 2016 10:37 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

ZoranC
Akvarista



Registrovan: 23 Dec 2011
Poruke: 286
Lokacija: ZEMUN

PorukaPoslao: Čet Feb 25, 2016 12:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozda amande...imao je i aqua maniak neke male ribice u akvatijumu ali mi stade mozak koja je vrsta. Pogledaj u njegovoj temi...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Voja85
Akvarista



Registrovan: 11 Mar 2015
Poruke: 110
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Feb 25, 2016 9:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Super tema i mene zanima
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djape
Akvarista



Registrovan: 10 Mar 2014
Poruke: 54
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Feb 26, 2016 1:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Boraras SpeciesImage
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pet Feb 26, 2016 2:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Trigonostigma espei manja je od standardne rasbore do neka 3 cm raste.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Pet Feb 26, 2016 2:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

djape mozes li nesto vise napisati o ovoj ribi i gde ima da se kupi ovo nisam vidjao po nasim radnjama
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nazzia
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 402
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Pet Feb 26, 2016 3:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ember tetra isto prelepa riba a jako je mala.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nazzia
Akvarista



Registrovan: 02 Jun 2012
Poruke: 402
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Pet Feb 26, 2016 3:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

riba je zaista mala i bas dobro izgleda u jatu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jajzy
Akvarista



Registrovan: 16 Avg 2011
Poruke: 68
Lokacija: Vlasotince

PorukaPoslao: Pet Feb 26, 2016 3:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Skoro sam saznao za ovu vrstu, ima je u Srbiji. Zivorotka je. Deluje mi dosta zanimljivo

Neoheterandria elegans-Tiger teddy
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Igorche81
Akvarista



Registrovan: 27 Nov 2015
Poruke: 78
Lokacija: Grdelica

PorukaPoslao: Pet Feb 26, 2016 4:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Super tema. Prosto sam morao da se ukljucim jer i ja planiram da kupim jedno omanje jato nekih malih ikrasica. Ovakve ribe sto je Djapas postavio ili neke slicne njima sam jednom video u nekoj radnji i odmah su mi se dopale. E sad, gde je to bilo i kad pojma nemam. One Trigonostigma Espei nisam nikad video a ako i jesam zamenio sam ih za Trigonostigma Heteromorpha. Kad smo kod zivorotki da kazem i da je imalo nekad (ne znam sad) da se kupe Heterandria Formosa. Fine, mirne male ribe, ne bas atraktivne ali eto. Da ih pomenem.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Pet Feb 26, 2016 7:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

planiram da napravim mali kozicnjak 30l prirodni ambijent onako za ukras pa me zanima sta od ovih malih ribica mogu sa njima u akvarijum neko jato od 10 ...kom
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djape
Akvarista



Registrovan: 10 Mar 2014
Poruke: 54
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Feb 27, 2016 12:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Boraras Species (patuljasta razbora) je jedan od najmanjih članova gigantski familije Ciprinidae
oraras brigittae je zapanjujuće mala riba . Neki muzjaci imaju bordo boje, što intenzivira sa godinama . Mužjaci imaju jarko crvena peraja I crno zelenu prigu, dok su ženke bledo roze i narandžaste. Dominantni mužjak razvija skor blistavi sjaj i jarko je crven preko celog tela , ali tek nakon godinu dana.
Naravno potrebno ih je imati +10 jer je jatna riba.
S obzirom da joj je maksimalna velicina 2.5-3cm, ne bi je trebalo kombinovati sa velikim ribama, pa cak i ako je akvarijum dobro ubiljen je se ne bi osecala sigurno i vecinu vremena bi provela skrivajuci se...
Kod nas sam je vidjao u radnji jednog od sponzor. Bilo bi lepo kada bi je opet nabavili...




Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tealkjaffa
Akvarista



Registrovan: 12 Apr 2014
Poruke: 320
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Feb 27, 2016 4:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako je za kozicnjak onda iriatgerina werneri. Ribice rastu do 3-4cm ali imaju mala usta pa ne jedu kozice. Mnogi preporucuju sa kozicama da se drze.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Sub Feb 27, 2016 6:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da nema slucajno neko ovu lepu ribicu na prodaju ?zamenu !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Džoni
Akvarista



Registrovan: 24 Feb 2016
Poruke: 35
Lokacija: Ugrinovci

PorukaPoslao: Uto Mar 01, 2016 4:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hyphessobricom Amandae
imaš u Zemunu u gupiu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Prepoznavanje ribe aqufini Afrički ciklidi 0 Pon Apr 01, 2024 12:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li smijem hraniti ribe crvima Luka2907 Ishrana 1 Pon Jan 15, 2024 6:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ribe za morski akvarijum do 15L? frenkdogg Ribe 5 Pon Dec 27, 2021 6:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mutna voda i ribe na povrsini Bagzi80 Početak u akvaristici 12 Sre Okt 27, 2021 2:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka identifikacija ribe damirski Ribe 4 Sub Mar 27, 2021 12:22 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License