Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 HORUSOV nature akvarijum Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Feb 28, 2016 4:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Trenutna
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Feb 28, 2016 4:41 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Ned Feb 28, 2016 5:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Super to izgleda. Pozadina je odradila odlican posao tj veoma je lepo otvorila akvarijum tako da postavka izgleda prelepo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
papaluza1
Akvarista



Registrovan: 17 Dec 2011
Poruke: 230
Lokacija: Bar,Crna Gora

PorukaPoslao: Ned Feb 28, 2016 5:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo je takmicarska postavka, tu nema price! Svaka cast!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Feb 28, 2016 6:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh


Link


Poslednji izmenio nesa69 dana Ned Feb 28, 2016 6:19 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Razlog izmene nesa69: Samo izbrišeš "S" iz "HTTPS" :)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Noik
Akvarista



Registrovan: 28 Avg 2015
Poruke: 145

PorukaPoslao: Ned Feb 28, 2016 7:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka cast, sve je lepse i lepse!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Feb 28, 2016 10:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Profesorski, nema sta!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Ned Feb 28, 2016 10:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Žao mi je što si odustao od HAS-a Sad ali te isto tako i razumem,ovaj prelepi hobi je ipak mnogo više od jedne završne fotke Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Feb 28, 2016 11:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala svima na lepim rečima. Takođe se zahvaljujem i Icethunderu na razumevanju. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Ned Feb 28, 2016 11:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

svaka cast odlicno profo sta ti je ovo u levom cosku cev-grejac zamaskiraj negde pozadi kvari utisak
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Ned Feb 28, 2016 11:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Amano u mladjim danima Smile
Odlicno izgleda, samo za moj ukus previse mirno Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Feb 28, 2016 11:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

gotika@ I cev od kanistera, i grejač. Grejač bih mogao da prebacim nazad, ali mi je žao da sečem cev novog kanistera, jer ne može drugačije da stane. U zadnjem levom uglu imam čitavo brdo, pa ne može da stane.
Hvala reve...trebalo bi još kraljevskih neonki da zapliva u ovom akvarijumu, ali živim u selendri u kojoj ne mogu da kupim ribice. Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
iggi
Akvarista



Registrovan: 16 Jan 2016
Poruke: 19
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Ned Feb 28, 2016 11:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka cast , sve po meri nista manjka nista viska, nadam se da cu i ja moj uskoro poceti da kockam, planiram nesto slicno, ali lagano dok se sve prikupi. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pon Feb 29, 2016 12:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

iggi, nemaš pojma koliko je kamenja, grana i biljaka stalo u ovu postavku. Zato, kao što kažeš, sve lepo prikupi, pa onda sklapaj na suvom. Posle sve samo prebaciš u akvarijum. Hvala na lepim rečima. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sub Jun 18, 2016 11:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dok pripremam hard za novu postavku stara još uvek živi. Trenutna. Malo se razraslo. Wink
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefanbgd
Akvarista



Registrovan: 26 Dec 2015
Poruke: 182
Lokacija: Beograd, Dorcol, Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Jun 18, 2016 5:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bas divno izgleda.. Imacu par pitanja kad budem renovirao akvarijum Very Happy Very Happy Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biljke za Južnoamerički biotop akvarijum BlackRaven Biljke 0 Sre Apr 10, 2024 10:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarijum Onix21 Uradi Sam (DIY) 0 Uto Apr 09, 2024 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License