Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Prestanak pusenja.... pusaci/nepusaci i akvaristika :) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
corvus
Akvarista



Registrovan: 23 Okt 2013
Poruke: 237
Lokacija: Beograd-Krnjaca

PorukaPoslao: Ned Nov 22, 2015 1:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nikouro zar ti nije bilo lakse da batalis cigarete nego da se cimas oko ovih e cigareta i ostalo ,,,


Mislim da je najbolje ostaviti bez pomagala jednostavno treba promeniti svest o pusenju i realnoj potrebi za istim ,,,,
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Nov 22, 2015 1:19 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pet Jun 17, 2016 11:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ZAnimljivi stvari Smile

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Jun 18, 2016 3:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo ja da podelim jednu zanimljivost koju sam skoro video, pa možda nekome bude od koristi, bio ja na nekoj svadbi i dečko koji je sedeo preko puta mene, uzme čačkalicu, bukvalno da imitira pušenje, sve on uvlači dim ko bajagi na čačkalicu i to povuče, obrazi mu se usuku Smile ja prvi put kad sam video, reko zeza se dečko, popio malo pa se sprda, posle toga sam ga video da je ‚‚popušio‚‚ još jedno 20 čačkalica i onda sam shvatio da čovek samo želi da prestane da puši i našao je svoj neki princip, pouka je da svako može da prestane da puši i tu vam niko drugi ne može pomoći dok se sami ne dogovorite sa sobom od kad će to početi i na koji način.

Nadam se da ćemo ovom temom na nekoga uticati i pomoći, ponekad je i ta jedna iskra dovoljna da se neko odluči na ovaj korak, a ja uveliko želim da će nam neko već ujutru ostaviti komentar u kojem će napisati ‚‚Momci počeo sam, danas je moj prvi dan.‚‚
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
corvus
Akvarista



Registrovan: 23 Okt 2013
Poruke: 237
Lokacija: Beograd-Krnjaca

PorukaPoslao: Sre Jul 27, 2016 6:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cisto ako nekom to znaci , ja sam uspeo stvarno vise se i ne secam koliko je proslo ali samo znam da pusac vise nisam ,, bilo je tesko ali sad deluje tako lepo i sltko ,,

ovo je jedna od najlepsih pobeda koje covek moze da uzme ,,

Tako da samo napred u borbu protiv nikotina i duvanskog lobija ,,,

sve jedno kad tad cete morati prestati zato prestanite odma ,, sta cekate ,, samo gubite vreme i novac cekanjem mesto da odma vec danas postanete nep usaci ,,,,
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Da li je morska akvaristika za mene? peconis Morska Akvaristika 2 Čet Maj 04, 2023 3:31 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka tanjgarika akvaristika nikouro Akvarijumi 3 Pon Nov 30, 2020 3:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvaristika NOVI SAD Dare021 Upoznavanje 0 Ned Okt 18, 2020 9:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvaristika u doba korone Baia Akvarijumi 70 Sub Mar 21, 2020 9:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvaristika u dijaspori Baia Upoznavanje 0 Sub Feb 02, 2019 3:16 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License