Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Presipanje iz šupljeg u prazno Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pet Okt 14, 2016 8:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moze ovo da bude mesto za mišljenja razmišljana i fiks ideje vezane za akvaristiku? Tema gde može da se napiše šta Vam smeta ili Vas nervira a da se drugi ne osete prozvanim ili ako se osete prozvanim pišete ovde.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Okt 14, 2016 8:01 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pet Okt 14, 2016 8:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Po meni nema ništa gore od "plazma akvarijuma". Osim što su surovi po žive organizme i što su poprilično nepraktični za odrzavanje i uređivanje imaju i kretenski naziv. Za ime Boga plazma ne znači tanak. Po takvoj logici kockasti akvarijumi sa više tehnike se mogu zvati Borg akvarijum jer liči na svemirski brod iz Star Treka.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Pet Okt 14, 2016 9:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mene malo nervira ponekad preterano potenciranje i upotreba razne hemije i preparata,a znam da ovde ima vas puno koji su 'Stara Skola'(mislim na bavljenje Akvaristikom vise od 20 god,gde sam i sam)i znam da nama to tada nije trebalo,a verovatno ,mogi nisu ni znali,a rasli i tada Oskari do 30cm i slicno.....Smile
pozdrav svima....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Pet Okt 14, 2016 9:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sto se tice tih preparata i hemije to ti je ovde BUDALI RECI DA PRDNE A ONA SE USERE ....danas kupi akvarijum napuni ga vode ribama obavezno je tu zemn+lja za podlogu posadi biljke i krene sa hemijom ribe za 10 dana moraju da porastu biljke da ubilje akvarijum da to bre izgleda kao onaj sto sam video kod onog i onog i onde !e kada se desi fijasko POMAGAJTE DRUGOVI .....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Pet Okt 14, 2016 9:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ima jos jedna stvar a da nikog neuvredim !danas kupi akvarijum sutra pita kako se legu zivorotke sade biljke postavlje podloga A vec prekosutra drzi nekome predavanje iz AKVARISTIKE ufffffffffff
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Pet Okt 14, 2016 11:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bas to,ali ja nisam u fazonu da pametujem i raspravljam,ipak je ovo bre hobi i ljubav velika(bar meni)...
svako treba da stice iskustvo,i nije sramota da se pita
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djokic
Akvarista



Registrovan: 21 Sep 2014
Poruke: 153
Lokacija: Zvezdan, Zajecar

PorukaPoslao: Pet Okt 14, 2016 5:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

amsterdamxxx ::
mene malo nervira ponekad preterano potenciranje i upotreba razne hemije i preparata,a znam da ovde ima vas puno koji su 'Stara Skola'(mislim na bavljenje Akvaristikom vise od 20 god,gde sam i sam)i znam da nama to tada nije trebalo,a verovatno ,mogi nisu ni znali,a rasli i tada Oskari do 30cm i slicno.....Smile
pozdrav svima....

Apsolutno se slazem, jednom prilikom sam spomenuo taj old school(napisao da pravim taj old skul akvarijum) ali izgleda je doslo do nesporazuma, od tad uglavnom samo citam i retko kad ponesto napisem iako se bavim ovim hobijem jos pre nego sto su poceli da stavljaju termostat na grejace! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Pet Okt 14, 2016 7:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dovolno je reci hrana za ribice ...RIHRAN.....Smile ako se dobro secam iz Maribora,a kupovao po Poljoprivrednim apotekama..Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pet Okt 14, 2016 7:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam ljubitelj plazma akvarijuma !
Nisam ljubitelj hemije ( firmirana ) !
Nisam ljubitelj 3D pozadine !
Nisam ljubitelj prosipanja iz supljeg u prazno Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mark
Akvarista



Registrovan: 09 Dec 2015
Poruke: 259

PorukaPoslao: Pet Okt 14, 2016 8:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni je iskreno najveci kic akvarijum u sanku, ni prakticno ni lepo izgleda, takodje kad neko napuni japankama i ubaci jos 10 vrsta ribica i onda kaze kako kod njega nijedna nije uginula a samo muci ribice. A posle fijasko, pomoc, hitno, zasto se niko ne javlja. itd..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mark
Akvarista



Registrovan: 09 Dec 2015
Poruke: 259

PorukaPoslao: Pet Okt 14, 2016 8:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Takodje nerviraju me oni koji kupe sve najskuplje jer mogu sebi da priuste i takodje im neko odradi postavku i onda krenu da sole pamet svima kako je to najbolje, dok vecina nas ne moze da izdvoji previse para za ovaj hobi, a vidjao sam prelepe akvarijume sa malo ulozenog novca i u diy varijantama, samo strpljenja i volje je potrebno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Okt 14, 2016 8:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kad se već izduvavamo, mene nervira promocija nekog tupavog brenda, a zapravo je obična krdža koja može da se dobije od kineza za 3x manje novca.
Ovo uglavnom rade uvoznici i trgovci, a zatim poprimi razmeru epidemije među ljudima koje su ovi prvi navukli na taj proizvod.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
amsterdamxxx
Akvarista



Registrovan: 12 Feb 2013
Poruke: 186
Lokacija: Smederevska Palanka

PorukaPoslao: Pet Okt 14, 2016 8:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e mene nervira kad nekome kazes da prodajes neku Ribu za recimo 20 eura,jer si je nabavio od preko...a on kaze skupo ima za 12 u Segedinu.....'pa idi u Segedin..Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pet Okt 14, 2016 11:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Blue ::
Kad se već izduvavamo, mene nervira promocija nekog tupavog brenda, a zapravo je obična krdža koja može da se dobije od kineza za 3x manje novca.
Ovo uglavnom rade uvoznici i trgovci, a zatim poprimi razmeru epidemije među ljudima koje su ovi prvi navukli na taj proizvod.

Brend je čudo. Kad je prvi čovek kod nas uvezao Easy life retko ko je hteo da kupi Easy Life proizvode skupo a nepoznato, na kraju mu je ostala gomila...

Isto me nerviraju biljke, pre 20 godina su rasle pod običnim sijalicama od 100w otkad su se pojavili t5 kažu ljudi nema šanse samo alge možeš da gajiš pod tim svetlom Crying or Very sad

Uđem u prodavnicu dolazi prodavačica: Jel mogu da vam pomognem? Da daćete mi ovu ribu što pluta po površini ove dve iz ovog akvarijuma sto leže na dnu. Koliko košta ovaj kostur od ribe? I onda me izbace napolje. Bruka i sramota. Najgore je što ovakvi prodavci saseku u startu mnoge koji žele akvarijum neznanjem, pohlepom i bolesnim organizmima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
aldyn
Akvarista



Registrovan: 13 Jul 2015
Poruke: 225
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Pet Okt 14, 2016 11:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kad vec pucamo, nista mi gore nema kad vidim kuglu :@
Ja bi ga samljeo i ugurao u tu istu kuglu i jos je cijeni 10 €
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License