Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Hypancistrus L pleco Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Sep 22, 2017 12:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ljudi jel znate nekoga kod nas ko uzgaja Hypancistrus L pleco-e, sreo sam skoro u jednoj radnji (Beograd) čoveka koji se bavi sa njima i mamlaz zaboravih da pitam čoveka za broj telefona, ako neko zna nekoga ili se čak pogodi da je baš taj čovek, bio bih veoma zahvalan ako bi ste mi pustili broj telefona u PP.

Hvala svima unapred.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Sep 22, 2017 12:37 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka L Pleco ribice sa ciklidima AquaBgd Ribe 6 Uto Okt 20, 2020 1:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pleco bolestan? SasaB. Bolest 3 Ned Okt 08, 2017 7:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka L pleco ribice Sone_bg Arhiva Malih Oglasa 2 Čet Feb 23, 2017 10:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Raritet - hypancistrus inspector joniko Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Dec 10, 2016 10:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hypancistrus inspector L201 zauzeto ime Ribe 3 Čet Avg 11, 2016 5:02 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License