Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Juwel 240l Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Tinno1986
Akvarista



Registrovan: 18 Sep 2017
Poruke: 34
Lokacija: Stockholm

PorukaPoslao: Pet Okt 13, 2017 9:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima ih gdje got se okrenem.. 😁😁
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Okt 13, 2017 9:03 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Tinno1986
Akvarista



Registrovan: 18 Sep 2017
Poruke: 34
Lokacija: Stockholm

PorukaPoslao: Pet Okt 13, 2017 7:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Ubacena 4 panigo myresija.. Smile
Danas sam se cijeli dan dvoumio botie ili ne i odustao sam. Ipak sam uzeo jos 2 helene a kad sam dosao doma vidim da su one 2 od prije potukle skoro sve puzeve.. Smile


Image

A i ovo je super stvar dovoljno.se stisne da mozes i s time rijesiti najsitnije puzice.. 😁
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Tinno1986
Akvarista



Registrovan: 18 Sep 2017
Poruke: 34
Lokacija: Stockholm

PorukaPoslao: Ned Okt 15, 2017 12:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Panigo myresiji su mi se totalno negdje.pogubili nikako da ih vidim cak ni po mraku. Je.moguce da su se ukopali negdje u pjesak?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Tinno1986
Akvarista



Registrovan: 18 Sep 2017
Poruke: 34
Lokacija: Stockholm

PorukaPoslao: Pon Okt 16, 2017 8:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nasao sam kulije zavukli su mi se kod pumpe prpblem je sto nikako ne mogu doci do njih.. 😮😮
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pon Okt 16, 2017 11:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mogu da se ukopaju. Vole da se zavlace u rupe i to kuliraju u grupicama po nekoliko jedinki. Oslobodice se vremenom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Uto Okt 17, 2017 11:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kuliji su takvi. Zavlacice se i ako ih ima 20. Vremenom ces zaboraviti i da ih imas, pa ces se iznenaditi posle par nedelja ili meseci Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Tinno1986
Akvarista



Registrovan: 18 Sep 2017
Poruke: 34
Lokacija: Stockholm

PorukaPoslao: Sre Okt 18, 2017 6:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Malo sam se uplasio kad sam ih vidio u filteru ali poslije sam procitao da se i kod drugih znaju tamo sakriti.. Smile Nego kako ih hraniti ako.su stalno sakriveni.. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Uros Kg
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2017
Poruke: 237
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Sre Okt 18, 2017 7:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nista se ti ne brini, hranis ribe normalno, nece one ostati gladne sigurno, pogotovo ako su u filteru...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Tinno1986
Akvarista



Registrovan: 18 Sep 2017
Poruke: 34
Lokacija: Stockholm

PorukaPoslao: Čet Okt 26, 2017 7:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kuliji su se oslobodili napustili su filter,a i sve cesce ih se vida medu drugim ribama.. 😁😁


Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Okt 27, 2017 8:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo izgleda, ima dosta prostora za plivanje, svidja mi se i što nije natrpano sa ribicama Smile tek će ovo da se razraste Smile

Samo pitanje na ovoj drugoj slici, jel ti u sredini ovo microsorum?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Tinno1986
Akvarista



Registrovan: 18 Sep 2017
Poruke: 34
Lokacija: Stockholm

PorukaPoslao: Pet Okt 27, 2017 10:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako mislis na ovaj grmic iznad riba ni sam.neznam.sta je to... 😁
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Okt 31, 2017 9:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

čini mi se da je microsorum, pa možda bolje na neki panj da je staviš da ti ne propadne, al naravno utvrdi pre toga dal je stvarno microsorum Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Infinity
Akvarista



Registrovan: 06 Okt 2017
Poruke: 53
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Okt 31, 2017 11:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uredno i lepo, microsorum je, vadi iz podloge i na panj, izgleda da je bas lep, steta da propadne.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Tinno1986
Akvarista



Registrovan: 18 Sep 2017
Poruke: 34
Lokacija: Stockholm

PorukaPoslao: Pet Dec 08, 2017 1:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imao sam malih problema s vodom. Poklopilo se brdo negativnih faktora od jednom ali nakon savjeta kulega zamracenja akvarija stvari su se vratile u normalu.. Smile

Image

Image

Sada to izgleda ovako.. Dodao sam i malo bilja u prvi plan.


Image
Image
Image

Stigle su i neke stvarcice..


Image

A i sefica je i dalje tu.... 😀😀😀


Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ayrton
Akvarista



Registrovan: 25 Sep 2017
Poruke: 134
Lokacija: Bgd.-Karaburma

PorukaPoslao: Pet Dec 08, 2017 8:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znači zamračivanje "radi". Šefica je super!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ponovni početak nakon dugog niza godi... dragoljub Početak u akvaristici 0 Pet Jan 20, 2023 1:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum Juwel Rio 180 ASX Ponuda 1 Sre Jan 11, 2023 9:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pumpa za akvarij Juwel stipest Filteri i pumpe 2 Pon Nov 07, 2022 10:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moj početak (Juwel 125, Tanganjika šk... dejanVuk Početak u akvaristici 10 Sre Okt 12, 2022 2:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Juwel Rio 125 - dodavanje osvetljenja Rooster Uradi Sam (DIY) 0 Ned Jun 26, 2022 2:12 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License