Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ishrana Betta borca Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Jelena888
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 14 Jan 2018
Poruke: 5
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Ned Jan 14, 2018 2:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav, interesuje me cime bi bilo najbolje da hranim borca? Za sada imam neke larvice ali nesto nije odusevljen i nece da jede, pa htela jos nesto da nabavim ali ne znam sta najvise voli, kod mene je tek 5 dana..
Hvala unapred
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Jan 14, 2018 2:14 am Snimi Poruku Nazad na vrh

simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Jan 14, 2018 11:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Najjednostavnije ti je da uzmes neku od kvalitetnih hrana namenjenih iskljucivo za bette - Tetra , Tropica ili Sera (ovu ces jos i najlakse pronaci).
Nemoj ga previse hraniti - po par Tetra ili Tropica zrna ili onako "posoli" ovu Serinu - sitnija je.
Imas i kvalitetnijih hrana za bette Ocean Nutrition - americka , ali se one ne mogu naci na nasem trzistu. Ako si u mogucnosti, kupi i zaledjenu ponekad - jako ce joj se radovati. Ja sam mojima lovila u prolece i biljne vasi Smile - nekada sa zaledjenog komada piletine reckavim nozem skines trunku pa i das....hoce i te suve larvice koje imas (ali kod mebe su jeli tek "ako zavlada glad").
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Jelena888
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 14 Jan 2018
Poruke: 5
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Ned Jan 14, 2018 12:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok, hvala puno na ovako detaljnom odgovoru..videcu sutra da nabavim tu hranu. A sto se zaledjene tice gde mogu da je nadjem? Isto gde i ostalu ili posebno negde? Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Voda Borca vuce ka povrsini EmEmily Bolest 3 Uto Jul 11, 2023 2:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li su ovo zenke borca? Maridza Ribe 4 Pet Jul 07, 2023 9:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Čudno ponašanje borca mužjaka i ženke? Maridza Ribe 0 Uto Jun 13, 2023 6:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Blede krljušti borca. Zmaj Bolest 0 Sre Jun 23, 2021 6:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ich kod Borca BojanaP Bolest 4 Čet Mar 18, 2021 6:07 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License