Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Koje ljubimce imate ? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Čet Okt 07, 2010 6:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Auuu bre Sale, pa ti ces na kraju da se odselis u juznu ameriku Smile pa da sve to imas u dvoristu, bez da kupujes Smile tamo cincile nose postu a pirane prave hidroelektrane Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Okt 07, 2010 6:14 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Akke
Akvarista



Registrovan: 01 Okt 2010
Poruke: 50
Lokacija: BG, Vozdovac

PorukaPoslao: Čet Okt 07, 2010 10:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moj ljubimac : Pas Maltezer , Zenka . Ime Lana. Stara 7 meseci

Image



Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada_nis
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 408
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Pet Okt 08, 2010 12:00 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

cincila u tgli ko u ves masini xD
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
liba
Akvarista



Registrovan: 08 Sep 2010
Poruke: 266
Lokacija: Tesanj Bosna i Hercegovina

PorukaPoslao: Pet Okt 15, 2010 9:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo mog macka CiCkA
Image

Image
Uziva stvarno Very Happy Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
aleksandraMK
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 07 Nov 2010
Poruke: 3
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Ned Nov 07, 2010 7:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jaoooo, ljudi znam da nije lepo.ali ja nisam ljubitelj kucnih ljubimaca, moj suprug ima 3 psa: 2 rotfajlera i 1 cane corco... Cane corso i primetim lep je pas Smile A moj sin ima 3 god. i zeleo je ribice pa mu je baka bez mog odobrenja kupila 2 zlatne...

edit by: sale75bgd
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Ned Nov 07, 2010 8:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja imam 3 aq ribica,2 kornjace,4 papagaja,1 muzjaka boxera i jednog macka....al bice jos
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Executor
Akvarista



Registrovan: 09 Nov 2010
Poruke: 108
Lokacija: Zitkovac(Aleksinac-Srbija)

PorukaPoslao: Sub Nov 13, 2010 12:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja pored ribica imam zenku nemackog ovcara,par macaka i golubove niske i srpske visokoletace.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sub Nov 13, 2010 11:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Najnoviji clan porodice :

Macka Kety


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Tamara :
Banovan
Banovan



Registrovan: 08 Nov 2010
Poruke: 35
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Nov 15, 2010 10:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pored ribica imam papagaja nimfu,stene nemackog ovcara uzimam uskoro,Pre 2 meseca ukrali su mi stene mesanca labradora i zlatnog retrivera.Imala sam desetak godina zenku n.o.Imala sam Morske prasice (poklonila sam ih),razne papagaje(tigrice,rozenkolinsi.....)kornjace (baba ih bacila davnoo u wc solju mislila da su mrtve,a one jadne spavale)Mace sam imala ,sad samo nifmu i ribe,ali to ce se promeniti uskoro Smile Ako nekog zanima slike cu okaciti
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bokyly
Akvarista



Registrovan: 18 Avg 2010
Poruke: 96
Lokacija: Ruma Srem !

PorukaPoslao: Pon Nov 15, 2010 3:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa naravno da nas zanima ! kaci slike ! Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Tamara :
Banovan
Banovan



Registrovan: 08 Nov 2010
Poruke: 35
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 17, 2010 11:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image


edit by: sale75bgd (ovu sam ja, ostale smanji ti 640x480)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Sre Nov 17, 2010 11:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prelepa nimfa... Ja sam imao jednu koja je bila starija od mene, zivela je nekih 14 godina valjda ali je moj vucjak tad pre nekoliko god razvalio kavez i pojeo Sad Uskoro dolazi Crvena Rozela i Cincila!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Tamara :
Banovan
Banovan



Registrovan: 08 Nov 2010
Poruke: 35
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 17, 2010 11:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jeste,jeste samo malo je musav od zelene salate. Laughing To je starija slika,imam mali milon njegovih slika
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Tamara :
Banovan
Banovan



Registrovan: 08 Nov 2010
Poruke: 35
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 17, 2010 12:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dona-nestala/ukradena pre 2 meseca Sad

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sre Nov 17, 2010 3:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja imam ukrasne koke, bele paunove dve zenke i jednog muzjaka, imam i papagaje tigrice 4 komada, imam dva zeca orijasa od po godinu dana , dva akvarijuma , imam hrcka zvani cica,i imam jednu kornjacu crvenouhu, imam u dvoristu bele labudove samo muzjaka nedavno sam ga nabavio, mozda imam i nekog aligatora u jezercetu ali nema veze nevazno Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biljke koje mogu da se gaje bez co2 Milivoje Lampa Biljke 4 Sre Mar 16, 2022 1:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koje zaštitne rukavice koristiti - ak... Peku Razno 4 Uto Apr 21, 2020 11:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum 200l koje ribice mogu da drzim Uros1999 Ribe 6 Uto Jan 29, 2019 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koje osvetlenje led ili obicne neonke scorpion Rasveta 1 Uto Sep 11, 2018 11:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koje biljke trpe jako strujanje vode? PAN Biljke 5 Pet Jun 22, 2018 10:39 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License