Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Moskovska plava gupi Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
ljiki
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 17 Jul 2018
Poruke: 9
Lokacija: Jug

PorukaPoslao: Čet Okt 10, 2019 9:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Interesuje me moskovska plava gupi volela bih da je imam, ima li je ko, trazi li neke posebne uslove Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Okt 10, 2019 9:34 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Nikollo
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2021
Poruke: 38
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sre Jan 26, 2022 8:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li ako ribica od oko 2 meseca ima gravid spot iliti nosecu tacku gravidnu fleku tj crnu tacku na guzici to sigurno znaci da je zenka ili ipak moze da se ispostavi da izraste u muzjaka. Verovatno da zavisi kolika je tacka. Posto se govorilo da zenke promene pol u muzjaka navodno katkad.
2. Ali da li konkretno kod plave gupike kada je malo rep obojen tamnije, ne repno peraje nego rep, dakle da li je to siguran pokazatelj da je muzjak ja smatram tj pretpostavljam da jeste.
3. Da li samo muzjak ima plava i bocna peraja i ako kao mladj ima plava peraja a druga mladj nema jel to isto siguran znak da je musko?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
xxxvelja
Akvarista



Registrovan: 10 Avg 2012
Poruke: 223
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Jan 27, 2022 2:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mužjak je ceo plav sa dugim kitnjastim repom. Ženka je siva u telu sa crnim kratkim repom. Drastično se razlikuju. Gravidnu tačku imaju samo ženke.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Gupi gari1809 Tražnja 0 Pet Feb 23, 2024 3:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ostala gupi bez repa, krivac? Maridza Ribe 4 Čet Jun 15, 2023 12:04 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skotna gupi "gubi ravnotežu" marcus Guppy fun club 0 Ned Feb 12, 2023 3:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka gupi podmladak na poklon AB Na poklon 2 Sre Jul 06, 2022 12:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebne živorotke (plati, gupi, moli... DonderionBerik Tražnja 1 Ned Jun 19, 2022 3:24 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License