Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Posjeta sajma u Beogradu , potražnja bilja Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Sre Okt 09, 2019 10:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima Very Happy

Dugo se nisam oglašavao ovdje , ali evo prilike obećavam da ću biti aktivniji.

Pošto planiram posjetu sajma knjiga u Beogradu , volio bih da ukoliko neko želi da pokloni ili proda neke akvarijumske biljke da me putem privatne poruke ili ovdje obavijesti o tome , da se možemo dogovoriti oko toga.

Unaprijed se zahvaljujem Smile

P.s. ukoliko temi nije mjesto ovdje , zamolio bih nekog iz ADMIN tima da je premjesti . Izvinjavam se ako je pogrešna lokacija :/
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Okt 09, 2019 10:22 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Pecinac
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2017
Poruke: 108
Lokacija: Beograd, Autokomanda

PorukaPoslao: Čet Okt 10, 2019 12:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mirče, koliko me sećanje služi, i prošle godine si bio na sajmu knjiga u Beogradu. Spajaš lepo i korisno i hobi!!!

Pozdrav i srećno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Čet Okt 17, 2019 9:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da , da .Jesam , bio sam.
Odlično sam se zabavio , volio bih ove godine da donesem nešto za ribe od vas akvarista iz Srbije , pa da s ponosom kažem da sam to donio lično iz Bg-a Very Happy

Nadam se da ću uspjeti u tome .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Identifikacija bilja nebojsar Biljke 7 Sre Maj 24, 2023 4:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Ima li neko nešto da pokloni a nešto ... Dedapočetnik Na poklon 0 Pon Mar 15, 2021 7:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cena biljki u Beogradu sudyxor Biljke 1 Pon Nov 16, 2020 4:07 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvaristicki skup u Beogradu Dragan996 Razno 6 Sre Maj 29, 2019 7:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Mix bilja Stefanbgd Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Jan 14, 2019 9:10 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License