Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 3 - 4 L akvarium :D Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Okt 10, 2010 8:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja cu da pozdrav samo poduhvat formiranja nano akvarijuma Bravo
Taj kamen sto si stavio ti nikako ne ide u takvu postavku. Znam da nije lako doci do biljaka nizeg rasta koje bi fino legle u postavku ovog tipa ali sa mahovinom se moze probati, verujem da bi se mopglo nesto lepo izvesti u kombinaciji sa par manjih kamencica i grancica.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Okt 10, 2010 8:17 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Ned Okt 10, 2010 9:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Neznam kakvo vam je tamo stanje u paracinu sa izborom biljaka, ali ne verujem da nesto extra... Jedino da pratis ovde na forumu ko poklanja i prodaje takve manje biljcice pa da zamolis da ti neko posalje... A ako te put navede ovamo, svrati do Coe u zemunu, "Akvarijum Centar", imas baner iznad i njegov sajt, ima stvarno dobar izbor, i sigurno ce ti pomoci, ja sam bio pre neki dan i odusevio se...
Ja bih mozda mogao da ti posaljem povrsinsku biljku Lemna Minnor tj. socivica, ona je vrlo sitna, jedna biljcica je svega do par milimetara, ali ipak to je povrsinska tako da ti nece puno pomoci, a i mozes je svuda naci... cak i u nekom kanalu Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
EMKA
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jun 2010
Poruke: 247
Lokacija: Paracin

PorukaPoslao: Ned Okt 10, 2010 10:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sto se tice akvarijum centra ne radi mi kad ga otvorim radi osnovna strana ali mi ne radi kad udjem na neki pod sajt tipa " bilje " nece da mi otvori koje bilje imaju
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chicaan
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2010
Poruke: 400
Lokacija: Zemun, BGD

PorukaPoslao: Ned Okt 10, 2010 10:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jedan OFF, piše na baneru da je sajt još u izradi, tako da nema ostalih stranica. Bitno je da ima telefon, pa nazovi i pitaj šta ima, šalje Coa sve i svašta preko kurirskih službi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Početni akvarium 100×35×45 amazon life Rasveta 0 Ned Mar 03, 2024 9:33 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarium 100x60x40 darko0262 Akvarijumi 14 Čet Mar 31, 2022 4:04 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarium 200 l apingu Razno 13 Pet Jun 17, 2016 9:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prvi akvarium i "problemi" apingu Početak u akvaristici 7 Ned Maj 29, 2016 11:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KOja moze u akvarium ? pčetnik Podloga 6 Sub Maj 14, 2016 8:56 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License