Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 zabe Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
EMKA
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jun 2010
Poruke: 247
Lokacija: Paracin

PorukaPoslao: Pon Okt 11, 2010 2:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da li ste culi za akvariumske zabe nesto se secam da mi je neko reko za to ali nisam siguran pa da li to postoji
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Okt 11, 2010 2:27 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Pon Okt 11, 2010 2:40 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

postoji, pisalo se o tome na forumu, nista posebno, imas ih u BG-u u Zoo vrtu, bele zabice 3cm, samo cute na dnu i retko kad plivaju, smor su a i nisu toliko zanimljive i ne idu sa ribama. Imas jos jednu jos zanimljiviju zivotinju za akvarijum od zaba, al jede ribe jbg, guster koji hoda po tlu i nekad pliva a kod vrata kao da ima dugacke pipke, cini mi se da se zove nesto Akseltot valjda... Ali ima i to da se kupi u NS.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Pon Okt 11, 2010 8:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

koji ce ti to djavo kad ti jede ribe Smile
Ima zabica, vidjao sam na puno mesta, kostaju oko 300 kinti valjda, kao i puzevi negde... ali nisu nesto lepe niti zanimljive... Jedan ih uvaljuje kao odlicne cistace podloge Smile cuo ga kako prica detetu, klinac kupio 3,4 komada Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Pon Okt 11, 2010 9:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ma koji crni cistaci podloge... a da ne pricam o tome da li su dobri ili ne Very Happy zabe ne sluze nicemu, jedino ako si bas neki ljubitelj ZABA pa da drzis samo njih, ovako su veoma lenje, ruzne...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
EMKA
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jun 2010
Poruke: 247
Lokacija: Paracin

PorukaPoslao: Uto Okt 12, 2010 12:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ma hahahahha xDDD pitao sam samo Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
veljasef
Akvarista



Registrovan: 21 Jun 2010
Poruke: 52
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Dec 11, 2010 6:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

znam ja,postoje i zabe i razni gusteri za akvarijume,nekada ih je bilo na kalenic pijaci da se uzmu,ali sada...ne znam stvarno...
ali grozne su stvarno...



edit by: sale75bgd
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Weseli
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2010
Poruke: 244
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Dec 11, 2010 8:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Drzao sam i ja davno tu zabu u akvarijumu...nista nije radila, samo je bila na povrsini u cosku akvarijuma...posle 3 dana ni Z od zabe nije bilo, nestala negde Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Milosbgd
Akvarista



Registrovan: 18 Nov 2010
Poruke: 419
Lokacija: Beograd-Brace Jerkovic

PorukaPoslao: Sub Dec 11, 2010 8:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imao sam i zabu u aq al je i meni nestala , mozda ispare pitanje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Weseli
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2010
Poruke: 244
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Dec 11, 2010 10:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mozda su one one obicne pa pobegle u obliznu baru Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Milosbgd
Akvarista



Registrovan: 18 Nov 2010
Poruke: 419
Lokacija: Beograd-Brace Jerkovic

PorukaPoslao: Sub Dec 11, 2010 11:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moguce moguce, nista nije iskljuceno Mr. Green
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Ned Dec 12, 2010 11:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Veste su u bezanju i provlacenju i kroz najmanje pukotine. Ovako nisu nista posebno, uglavnom miruju negde.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Ned Dec 12, 2010 12:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E imam jednu interesantnu pricu vezanu za ovo, naime pre jedno 20 godina kada mi je otac kupio prvi aq. tu je bilo raznih ribica sad se secam samo bikolora i skalara, jednog dana dana doneo mi je prelepog gustera tacnije neku vrstu dazdevnjaka, bio skroz crne boje a po stomaku i vratu drecavo narandzaste boje, ubacili smo ga u akvarijum sa ostalim ribicama nekad je bio na dnu akvarijuma ali uglavnom je plutao na povrsini. Ziveo je tako neko vreme a onda je nestao, svud sam ga trazio bilo bas krivo jer mi se svidjao. Posle par dana sam digao ruke, elem posle odprilike 3 meseca secam se da je bila noc a majka krenula nesto po kuhinji da radi i odjednom pocela da vristi, ladno guster ziveo ispod zamrzivaca 3 meseca i nista mu nije falilo jos bio lepsi nego u akvarijumu. Kasnije sam ga poklonio ipak mu nije bilo mesto u akvarijumu. Ispade da je dobro sto je zamrzivac bio pocepan i malo vlazio i napravio mu savrsene uslove za zivot.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
neca
Akvarista



Registrovan: 02 Dec 2010
Poruke: 287
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Ned Dec 12, 2010 1:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e tog gustera treba naci citao sam o njima super su....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Ned Dec 12, 2010 1:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dazdevnjak nije guster vec vodozemac. Ortak u radnji u Rumi ima jednog, ali nisam siguran da je na prodaju.
Cuo sam i da su zasticena vrsta...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Ned Dec 12, 2010 1:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kad sam rekao guster nisam mislio na vrstu vec vise na oblik zivotinje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Vrsta zabe Stefans Razno 1 Ned Maj 26, 2019 8:34 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka zabe. W.T.F. Ostali Stanovnici 3 Uto Jan 31, 2012 4:33 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum od gline i zabe Goran72 Razno 6 Uto Dec 13, 2011 10:15 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License