Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Prelep borac Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Sre Okt 13, 2010 8:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

do malopre su bili u casi pa se ne vide lepo, sad su u akvarijumu, polako ih navikavam na temp i parametre vode pa cu ga lepse slikati Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Okt 13, 2010 8:29 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Sre Okt 13, 2010 9:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Wlayko muzjak ti je prelep ,ali moja zenka je dosta lepsa od tvoje .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Čet Okt 14, 2010 1:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Muzijak je Crown Tail varijetet, CT, retko se nadje po radnjama, sa njima rade uzgajivaci. Potrudi se da razmnozis to Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Čet Okt 14, 2010 2:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

potrudicu se ali lik od koga sam ga dobio mi je rekao da je mlad i da ga je zenka jurila i tukla, stavio sam ih u glavni akvarijuim u kotilicu koju sam odvojio providnom plastikom da se ne bi tukli, ali koliko primecujem ona je totalno nezainteresovana za njega dok se on sepuri pred njom, siri peraja i skrge i prati svaki njen pokret. Sigurno su se oni davno tukli dok on nije odrastao, ne znam da li da ih pustim malo pa da vidim kako ce se ponasati jedno prema drugom, ali naravno da planiram da razmnozim to. Smile Ako uspem svakome sa foruma cu od prvog mresta podeliti borce ko bude zeleo...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Labeo Bicolor
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 616
Lokacija: Sremska Mitrovica 022

PorukaPoslao: Čet Okt 14, 2010 3:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zelim ti puno srece u tom poduhvatu Smile Ja bih zeleo jednog borca iz domace radinosti Very Happy Ne znam, nekako sam uveren da ces uspeti mnogo lakse nego sto mislis Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Čet Okt 14, 2010 3:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala bikolor, ako budem opet dobijao na poklon borceve (a postoji sansa) poslacu ti nekog jer si mi pre rekao da bih voleo da ih kupis, ako se pre toga ne omreste ovi moji...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
markesa
Akvarista



Registrovan: 27 Sep 2010
Poruke: 82
Lokacija: beograd

PorukaPoslao: Sub Okt 16, 2010 5:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

vlajko borac je super (muzjak) i ja sam razmisljao da parim borce ali jos nemam iskustvo u akvaristica ali kapiram da to sve priroda namesti da bude ok tebi zelim puno srece i naravno meni jedan primerak ako ti uspe
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Sub Okt 16, 2010 5:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

naravno, racunaj da ces sigurno dobiti ako uspe jer si blizu. Wink Hvala puno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
mensur_97
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2010
Poruke: 26
Lokacija: ULCINJ

PorukaPoslao: Sub Dec 25, 2010 11:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Wlayko91 imam istog takvog borca sad cu da stavim neku sliku!!!

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailAIM AdresaYahoo MessengerMSN Messenger
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Ned Dec 26, 2010 2:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Haha, ladno Very Happy Sutra cu opet slikati mog u slicnoj pozi pa ga ih uporedimo Wink Prelepi su...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
mensur_97
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2010
Poruke: 26
Lokacija: ULCINJ

PorukaPoslao: Ned Dec 26, 2010 6:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ok!Razz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailAIM AdresaYahoo MessengerMSN Messenger
oki moki
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2011
Poruke: 214
Lokacija: Vozdovac

PorukaPoslao: Uto Apr 19, 2011 2:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e evo jedan predlog ....kao sto postoji guppy contest, mislio sam da Administrator(Bojan) napravi jedan Borac contest.....posto je to jedna od najlepsih ribica.....ako moze super,a ako ne nikom nista Very Happy Very Happy Very Happy Razz Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mare
Akvarista



Registrovan: 30 Avg 2010
Poruke: 166
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Uto Apr 19, 2011 3:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Predlozio sam to ja jos odavno, ali se nista nije preduzelo ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
oki moki
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2011
Poruke: 214
Lokacija: Vozdovac

PorukaPoslao: Uto Apr 19, 2011 6:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ne odgovaraju?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Uto Apr 19, 2011 7:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije moglo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Borac bela izraslina Čokolada52 Bolest 3 Sre Apr 13, 2022 1:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Plavi borac, bledjenje peraja i glave Jendzica Bolest 1 Čet Avg 12, 2021 3:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac vs Neon tetra uki01 Ribe 4 Sub Apr 03, 2021 12:58 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac ne jede Zmaj Bolest 3 Pon Mar 15, 2021 8:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bolesni borac Alekss__00 Bolest 1 Čet Jan 21, 2021 1:46 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License