Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Apel ljudima (akvaristicarima)dobre volje Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temu
Objavi na Facebook
Autor Poruka
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sub Okt 16, 2010 3:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve si ti to lepo napisao a ja nagovestio. To su problemi danasnjice. Znaci ne dovodimo u pitanje da se nekom nesto pomogne, to je bitno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Okt 16, 2010 3:59 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

aca77
Akvarista



Registrovan: 05 Nov 2009
Poruke: 255

PorukaPoslao: Sub Okt 16, 2010 5:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da akvarijum nije za svakoga. Nekim ljudima poklanjam ribice gotovo svakog meseca, i opet dođu i traže mi da im ponovo poklonim jer su one od ranije pocrkale. Kad malo bolje zadrem u problem, shvatim da nekima akvarijum koristi kao igračka za decu, pa mali klinac uzme igračku pištolj sa plastičnim metkićima i gađa ribice po vodi. Zatim ubaci igračku u vodu, pa ih nahrani sa pola kutije hrane, a jednom ih je mali nahranio i praškom za veš. U drugom slučaju imao sam priliku da vidim da ljudi misle da je akvarijum ukras, ono kao slika, okačiš na zid i gledaš i nikad ne pipaš. Naravno da takav akvarijum propadne zbog nebrige. Akvarijum nije ni igračka ni ukras, već nešto sasvim drugo. Mora da postoji neko ko brine o tom akvarijumu i ko zna šta je akvarijum. Svaka ideja o školskom akvarijumu, o kome brine svako ili niko, osuđena je na propast. Naročito ako na krovu nema katanac.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada
Akvarista



Registrovan: 01 Maj 2010
Poruke: 164
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Sub Okt 16, 2010 6:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Drushtvo nisam od vas trazhio da komentarishete predlog ,nego da se jave i daju podrshku zainteresovani.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Coa
Akvarista



Registrovan: 18 Jun 2009
Poruke: 124

PorukaPoslao: Ned Okt 17, 2010 12:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako su nadlezni iz skole zainteresovani da obnove akvarijum, donirace sta treba moja radnja.

Tvoje je da proveris da li oni to zele. Ako zele, onda cemo da stupimo u kontakt oko donacije.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zlay
Akvarista



Registrovan: 27 Maj 2010
Poruke: 233
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Ned Okt 17, 2010 1:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo je pravi gest. Bravo Coa cestitka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
vlada
Akvarista



Registrovan: 01 Maj 2010
Poruke: 164
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Pon Okt 18, 2010 8:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danas sam kasno doshao sa posla pa nisam stigao do shkole.Chuo sam se sa jednim od profesora poshto ima dva ,oba su jako zainteresovani i obecavaju da ce paziti.Imamo i jednog chlana foruma iz shkole on ce me redovno obaveshtavati o stanju.Pali su mnogi komentari ,jako neozbiljni.Ja uvek kazhem ja kad neshto imam i lepoje,zdravo je, ja pokushavam da ubedim druge da je to takvo , ne da bih se ja hvalio da imam to ,nego da oni shvate shta je to i da ga oni imaju.Tako bih volio da i shkola ima aq kao i ta deca ,ima koi su zainteresovani ali nemaju mogucnosti da ga imaju.nadam se da cu sutra otici do shkole.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
v!KTOR
Akvarista



Registrovan: 19 Maj 2010
Poruke: 316
Lokacija: ELEMIR(ZRENjANIN)

PorukaPoslao: Pon Okt 18, 2010 11:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nebi niko to radio mislim na mrvljenje krede,zato sto smo ga mi vecimali i svi smo od djaka kupovali ribice kod jednog coveka sto je prodavao...a onda nam je crkla pumpa i haos mutna voda,crkavanje ribice,itd ta smo svi bili tuzni,nismo imali sredstava da kupimo potrebnu opremu...i on sad stoji u podrumu dok ga mi nadam se uz pomoc vas i mene i ost..opet napravio akvarijum...nadam se svemu najboljem...nemogu da docekam...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuICQ broj
Coa
Akvarista



Registrovan: 18 Jun 2009
Poruke: 124

PorukaPoslao: Čet Okt 21, 2010 5:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Obećanje ispunjeno i poslato školi šta su tražili od mene i nešto malo više od toga.
Vlada, koji je pokrenuo temu, trebalo bi da ode na lice mesta i pomogne ako im treba pomoć oko ugradnje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Okt 21, 2010 6:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vlado nadam se da ces nas s vremena na vreme obavestavati i ujedno ( onako usput ) postaviti i neku sliku oko radova i napretka tog akvarijuma.
Za gospodina Cou cestitka pobednik cestitka pobednik
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chicaan
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2010
Poruke: 400
Lokacija: Zemun, BGD

PorukaPoslao: Pet Okt 22, 2010 2:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

S' obzirom da je akcija uspešno završena, tema će biti zaključana jer nema potrebe da se dalje komentariše. Otvoriću temu kad Vlada bude imao slike da vidimo kako sve to izgleda Wink
Za Cou samo reči hvale što je učestvovao u ovako lepoj akciji i što će svojim gestom usrećiti decu Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
chicaan
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2010
Poruke: 400
Lokacija: Zemun, BGD

PorukaPoslao: Čet Nov 25, 2010 12:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prošlo je nešto više od mesec dana, Vlado, pa valjda bi trebalo da se javiš da postaviš slike tog školskog akvarijuma...red je.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temu
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka !Zasta ljudima sluze akvarijumi! veljko023 Razno 10 Uto Jun 12, 2012 12:53 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License