Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Razlika izmedju plekostomusa i ancistrusa Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Uto Okt 19, 2010 2:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nemam pojma sta je ali kad slikas probaj da fokusiras ribu ili podesi aparat tako a ne pozadinu kao na ovim slikaama.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Okt 19, 2010 2:08 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Čet Okt 21, 2010 10:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Slikaj ga od gore, ovako vecina L vrsta izgleda isto...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
cuplinger
Akvarista



Registrovan: 25 Jul 2010
Poruke: 117
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sub Okt 23, 2010 1:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ona riba sa prve slike je 100% je Glyptoperichthys_gibbiceps i mislim da je i ta tvoja isto, albino je ancistrus
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
acanis
Akvarista



Registrovan: 14 Sep 2010
Poruke: 12

PorukaPoslao: Čet Okt 28, 2010 5:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ipak je gibbiceps saznao sam Smile nego skoro je sve ocistio aq od algi pa vec pocinjem da razmisljam cime da ga hranim pod uslovom da to nepojednu Japanke koje cuvam jer su prave prozdrljivice Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Ned Nov 14, 2010 10:00 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I ja imam jednog plekostomusa ali ne znam da li je muzijak ili zenka,a cuo sam da se njima tesko odredjuje pol,pa pitam dal da kacim sliku ili ne...?!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nasdvoje
Akvarista



Registrovan: 18 Okt 2010
Poruke: 230
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Ned Nov 14, 2010 10:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

[quote="nenad66"]"pleko"

Image

Ovo je gibiceps, a ne plecostomus: Guglaj malo koliki naraste plecostomus pa ces videti koliko je bitno da znas je li muzjak ili zenka. Meni deluje na ancitrusa malog, rekao bih po obliku stomaka ciji obris se naj jasnije vidi na slici.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
Musa1997
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 10 Mar 2013
Poruke: 9
Lokacija: Surdulica

PorukaPoslao: Ned Mar 10, 2013 12:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Interesuje me da li je ovo ancitrus ili plecostomus zenka stara je oko 4 mesece 9 cm
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Neon Nitro
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 17 Mar 2011
Poruke: 403
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Ned Mar 10, 2013 1:37 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To je plekostomus, a inace se ne ozivljavaju teme stare 3 godine...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Broj ancistrusa u zajedničkom akvarijumu Slepi_Putnik Ribe 7 Sre Mar 25, 2020 5:24 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam ancistrusa sa fotke Slepi_Putnik Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Apr 11, 2019 5:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borba Ancistrusa njanja Ribe 6 Čet Feb 28, 2019 10:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Boja ancistrusa Bojan95 Bolest 11 Pon Jan 21, 2019 11:04 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka polna razlila kod plekostomusa AquaWolf Ribe 5 Pon Mar 20, 2017 2:20 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License