Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 akvarijum 32l pocetnik Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
stragi
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2011
Poruke: 29
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Feb 08, 2011 7:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa sve zavisi, zavisi od visine akvarijuma, od biljaka, od ribica...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Feb 08, 2011 7:46 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Andrej
Akvarista



Registrovan: 11 Dec 2010
Poruke: 134
Lokacija: Banja Luka (Republika Srpska)

PorukaPoslao: Uto Feb 08, 2011 7:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i ja bi se slozio sa stefanom.a ta druga ribica je gupi muzjak zivorotka kao sto stefan kaze.kupi mu zenku.ako ne znas sta je zivorotka to je riba koja radja zive mlade.kad kupis zenku ima ces pun ak. ribica posto se zivorotke brzo kote.i ja sam poceo sa 1 parom gupika.a sad ih nemogu prebrojati. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
skip
Akvarista



Registrovan: 07 Nov 2010
Poruke: 356
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Uto Feb 08, 2011 10:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sto se tice filtracije mirno spavaj, jedina zamerka ovom filteru je sto zauzima prostor, ali i to moze da se resi tako sto ces ga zakloniti biljkama.Ja ga imam vec 4 meseca i radi super, u njega mozes da stavis i aktivni ugalj.moj ti je savet da ga zaklonis biljkama i uzivas....('Cool
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
lucky09
Akvarista



Registrovan: 07 Feb 2011
Poruke: 55
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Čet Feb 10, 2011 5:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ok, hvala vam drugari na pomoci, danas sam bio u kupovini i kupio sam sledece:
pored dve ribice sto sam vec imao neonka i muzjak gupi, kupio sam 2 zenke gupi, 2 muljasa i 1 algara i jedan panj, evo slicica kako izgleda sada moj akvarijum:


Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
lucky09
Akvarista



Registrovan: 07 Feb 2011
Poruke: 55
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Čet Feb 10, 2011 5:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ove zenke gupi sto sam danas kupio imaju nekako velike stomake, mozda su vec skotne...
recite mi sta bi jos od vrsta ribica mogao da ubacim???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Čet Feb 10, 2011 6:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moli,plati,...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Labeo Bicolor
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 616
Lokacija: Sremska Mitrovica 022

PorukaPoslao: Čet Feb 10, 2011 6:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo skockan aq. Bice bombonica Wink Ako bi ubacio jos nesto pored gupika, mozes opusteno da ubacis jato od 6-8 neonkica, ali ne preteruj sa brojem riba...to bi bio neki maksimum po mom misljenju za tu litrazu. Ovo je naravno samo moje misljenje i ono sto bih ja uradio. Srecno Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Feb 10, 2011 7:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni je žao te jedne neonkice, pa bi bilo lepo da joj uzmeš još malo drugara. Mnogo će se bolje osećati. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
lucky09
Akvarista



Registrovan: 07 Feb 2011
Poruke: 55
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Čet Feb 10, 2011 7:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da primecujem i ja da je bas usamljena, i samo statira uopste nije zivahna, podhitno cu joj drustvo nabaviti, hvala na predlozima
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
aca77
Akvarista



Registrovan: 05 Nov 2009
Poruke: 255

PorukaPoslao: Čet Feb 10, 2011 7:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Od kog drveta ti je ovaj panj? Lepo izgleda.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
lucky09
Akvarista



Registrovan: 07 Feb 2011
Poruke: 55
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Čet Feb 10, 2011 7:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

to je mangro panj
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
lucky09
Akvarista



Registrovan: 07 Feb 2011
Poruke: 55
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Sub Feb 12, 2011 12:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

1 zenka gupi je nazalost uginula, ne znam sta joj bi.
Reci te mi da li bih ovde mogao da ubacim bar jednog ciklida, riba je prelepa?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sub Feb 12, 2011 12:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kojeg imas u planu ?
ali ma koji bio nemoj jer se akvarijum razvija biljke se razvijaju , ribice ce poceti da se reprodukuju... sacekaj malo strpljenja neka akvarijum zazivi pa kasnije kupuj.. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
lucky09
Akvarista



Registrovan: 07 Feb 2011
Poruke: 55
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Sub Feb 12, 2011 12:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa bilo kojeg, fantasticni su, ok sacekacu jos malo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
lucky09
Akvarista



Registrovan: 07 Feb 2011
Poruke: 55
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Sub Feb 12, 2011 12:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

lapsus, mislio sam na SKALARE a ne ciklide
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Manji akvarijum (20l) Likann17 Početak u akvaristici 0 Čet Apr 18, 2024 11:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke za Južnoamerički biotop akvarijum BlackRaven Biljke 0 Sre Apr 10, 2024 10:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarijum Onix21 Uradi Sam (DIY) 0 Uto Apr 09, 2024 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License