Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Koja ovo riba,bocka mi ostale ribice i juri ih. Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
daxdax89
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2011
Poruke: 13
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Čet Mar 31, 2011 3:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo slike pa kazite,ne razumem se u akvaristiku.

http://i1101.photobucket.com/a.....G_0304.jpg
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Mar 31, 2011 3:08 am Snimi Poruku Nazad na vrh

nasdvoje
Akvarista



Registrovan: 18 Okt 2010
Poruke: 230
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Čet Mar 31, 2011 3:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zove se trihogaster
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Čet Mar 31, 2011 11:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliko je star?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Čet Mar 31, 2011 4:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i ja sam imao istu vrstu ribe i takodje sam imao takvih problema a to sam resio tako sto sam je poklonio kumi....Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
daxdax89
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2011
Poruke: 13
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Čet Mar 31, 2011 5:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I ja cu da je poklonim lol.Ne znam kolko je star ne razumem se brate
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Čet Mar 31, 2011 5:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kada si ga kupio i koliki je bio tad,a koliki sad?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
vlada71
Akvarista



Registrovan: 03 Jan 2011
Poruke: 363
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Čet Mar 31, 2011 7:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li ti je trihogaster sam u aq sa drugim ribama.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
daxdax89
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2011
Poruke: 13
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Čet Mar 31, 2011 11:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sada sam ga odvojio u drugu kuglu sam da bude,planiram da ga se otarasim ali da pre je bio sa drugim ribama,cak mislim da je on kriv sto su mi 2 kraljevkse neonke preminule.Videlo se da ih je neka nagrizao i sigurno je on
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
vlada71
Akvarista



Registrovan: 03 Jan 2011
Poruke: 363
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Čet Mar 31, 2011 11:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da hoce to da radi kada je sam u aq,a posebno sitnijim ribama.Mozda nisi trebao da ga odvajas,pokusaj sutra da ga zamenis u neku zoo prodavnicu,to bi najbolje resenje bilo i za njega ,a i za tvoje ribe.Pozz.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Crayfish :)
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 02 Maj 2011
Poruke: 92
Lokacija: Beograd - Karaburma

PorukaPoslao: Pon Maj 16, 2011 2:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To je Gold Gourami , gugluj i procitaj malo o njima . . ja ih imam 5 i kad imaju drustvo nisu agresivni prema drugima , rastu do 15cm . . evo ti jos malo info-a , procitaj

http://www.fishoutlet.com.au/p.....il/492.php
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gupy :)
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 69
Lokacija: Kozarska Dubica

PorukaPoslao: Uto Maj 17, 2011 12:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

daxdax89 ::
Sada sam ga odvojio u drugu kuglu sam da bude,planiram da ga se otarasim ali da pre je bio sa drugim ribama,cak mislim da je on kriv sto su mi 2 kraljevkse neonke preminule.Videlo se da ih je neka nagrizao i sigurno je on

Ovo sto kazes da si ga prebacio u drugu kuglu, da li to znaci da si drzao u kugli sa drugim ribicama, ako jesi moram da ti kazes da Trichogaster nikad ne ide u kuglu, tj. ni jedna riba nije za kugle a Trichogaster nikako. Izvini ako sam pregrub ali tako je, bolje da to shvatis odmah! Pozdrav Smile)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Koja vrsta je najlepsa? Mirela Početak u akvaristici 4 Uto Jan 31, 2023 12:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam ribice i biljke Mladen82 Na poklon 1 Ned Jan 08, 2023 1:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Naziv ove ribice? SavaNS Ribe 2 Čet Jan 05, 2023 11:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dve ribice neonke akuar Na poklon 1 Uto Dec 13, 2022 1:42 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Početnica, 34L, "smeđe" alg... Bambi Početak u akvaristici 9 Ned Apr 17, 2022 8:17 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License