Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Strujni udar :D Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temu
Objavi na Facebook
Autor Poruka
ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Pet Apr 01, 2011 11:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo da podelim sa vama jutros sam cackao ness u akvarijumu i onako sa mokrim rukama cackao ness oko pumpe za vazduh i kad sam izvlacio ruku zakacim za golu zicu Very Happy malo me protreslo ribama nije niss Very Happy zato pazite ja nisam pazio Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Apr 01, 2011 11:22 am Snimi Poruku Nazad na vrh

CTale
Akvarista



Registrovan: 28 Jul 2010
Poruke: 481
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Apr 01, 2011 11:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odakle ti uopšte gola žica blizu akvarijuma?!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Pet Apr 01, 2011 11:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

CTale ::
Odakle ti uopšte gola žica blizu akvarijuma?!

Otkacila se od spojnice ja sam kriv kad sam vadio ruku povukao ,(spojnica malo crno kao kockica ulaze dve zice ,a izlaze 4 ako razumes) Very Happy moracu da sredim sve da se ne ponovi Very Happy i ne izolir trakom raspada se od isparenja Razz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Mello
Akvarista



Registrovan: 22 Jan 2011
Poruke: 389
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Pet Apr 01, 2011 11:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Verovatno mislis na luster klemu, cccc, imao si srece koliko si tezak, to ti je bila opomena, sad lepo sve to povezi ponovo, zatopi toplom plastikom ili silikonom i onda izolir traka.

Nadam se da si svestan da je napon od 220v i struja od 50Hz jedan od najvecih urocnika smrti u domacinstvima, zato ne igraj se s tim vec to sredi da ne bi dolazili na sitne kolace ( sala )
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Apr 01, 2011 11:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moje "zlatno pravilo", kad god nešto čačkam oko akvarijuma, produžni kabl vadim iz štekera. Tako da jedino što može da mi "naudi" jesu ribice. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Pet Apr 01, 2011 11:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja nikad ne vadim kabl Very Happy al od sada cu da vadim da bih ostao ziv Very Happy ,al nije ovo prvi put da me je drmala struja sigurno je 7-8 Very Happy (ne salim se ) Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Pet Apr 01, 2011 11:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mello ::
Verovatno mislis na luster klemu, cccc, imao si srece koliko si tezak, to ti je bila opomena, sad lepo sve to povezi ponovo, zatopi toplom plastikom ili silikonom i onda izolir traka.

Nadam se da si svestan da je napon od 220v i struja od 50Hz jedan od najvecih urocnika smrti u domacinstvima, zato ne igraj se s tim vec to sredi da ne bi dolazili na sitne kolace ( sala )

Ako je to ovo

http://t3.gstatic.com/images?q.....jRWQYPJuwV

Very Happy ovo zamalo da me ubije Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pet Apr 01, 2011 12:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ljudi moji jedno mora davam bude jasno. Kad kod cackate oko akvarijuma, ili u akvarijumu, zar je toliko tesko izvuci iz uticnice utikac. Ribama i biljkama taj kratki perio nece naskoditi, al zato vama moze zivot o kocu da visi. Nikad neznate sta moze da se dogodi.
Dobro si prosao, al da znas da su neki mogli i panajiu da jedu.
Neigrajte se zivotima ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Pet Apr 01, 2011 12:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sreca moja Very Happy sto sam osto ziv Very Happy meni je uticnica skroz na drugoj strani akvarijuma i onda me mrzi da vadim ali od sada za svaki slucaj vadim Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pet Apr 01, 2011 2:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ej Nikouro sad si me zbunio dal je panaija ili panajia.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Pet Apr 01, 2011 2:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kaplarm ::
Ej Nikouro sad si me zbunio dal je panaija ili panajia.

Panajia Very Happy ili ti zito Smile i vino Very Happy al niste te srece osto sam ziv Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pet Apr 01, 2011 3:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zavisi iz kog si dela Srbije Smile , ali u svakom slucaju drago mi je sto necemo jesti panaiju ( mada volim kuvanu psenicu Smile )
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
joker
Akvarista



Registrovan: 16 Nov 2010
Poruke: 55
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Apr 01, 2011 3:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ZEXM1994 ::

Panajia Very Happy ili ti zito Smile i vino Very Happy al niste te srece osto sam ziv Very Happy

Da si stvarno bio blizu smrti ne bi se smejao toliko Twisted Evil
Da te ne drma tebe jos uvek struja cim si toliko raspolozan Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada71
Akvarista



Registrovan: 03 Jan 2011
Poruke: 363
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Pet Apr 01, 2011 7:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma sa tim stvarima nema sale.Vodi racuna.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Pet Apr 01, 2011 8:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

joker ::
ZEXM1994 ::

Panajia Very Happy ili ti zito Smile i vino Very Happy al niste te srece osto sam ziv Very Happy

Da si stvarno bio blizu smrti ne bi se smejao toliko Twisted Evil
Da te ne drma tebe jos uvek struja cim si toliko raspolozan Laughing

Ne znas ti mene uzivo kad su me udarila kola i kad sam bio na urgentnom na usivanju sve vreme sam se kidao od smeha Razz pa ti vidi kakav sam Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temu
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License