Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Corydoras Paleatus Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nasdvoje
Akvarista



Registrovan: 18 Okt 2010
Poruke: 230
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Uto Apr 05, 2011 9:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

u gvozdjari mozes da kupis testeru za drva i bonsek platnu ili ti testeru za metal, testere za vodu barem mi ne znamo za ostale kupujemo u akvaristickoj prodavnici.
Ne uzmi nam za zlo malo se salimo, sam si se namestio hihihiih
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Apr 05, 2011 9:25 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

scrapy coco
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2011
Poruke: 25
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Apr 05, 2011 9:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ok...hvala a ti ''nasdvoje'' sa kim si se salio ? xD sa bojanom?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Apr 05, 2011 9:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

scrapy coco ::
ok...hvala a ti ''nasdvoje'' sa kim si se salio ? xD sa bojanom?


Sa mnom se niko ne šali! Smile

Samo ti pitaj šta god te zanima, ali prvo detaljno izuči forum. Naletećeš na neke stvari za koje nisi ni sanjao da ti trebaju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nasdvoje
Akvarista



Registrovan: 18 Okt 2010
Poruke: 230
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Uto Apr 05, 2011 9:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pre nego sto nabavis testere pomirisi vodu prvi indikator amonijaka je miris vode, kada je nivo amonijaka u vodi prevelik voda dobija specifican miris to jest smrdi narodski receno kao sa bare.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
scrapy coco
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2011
Poruke: 25
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Apr 05, 2011 10:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

xaxaxa.....;DDDD ok a sto se tice vode i ne oseca se toliko !

pre menjanja vode koliko 'cesmovaca' treba da odstoji pre sam ostavljao 24 sata..... da li je to dovljno ili treba jos??
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Apr 05, 2011 10:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Možeš i direktno iz česme, a možeš da sačekaš dan. Meni su neki iskusni i cenjeni akvaristi pričali da slobodno direktno iz česme dodajem jednu trećinu vode, ali ja ipak za svaki slučaj je ostavim da prenoći. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka coridoras paleatus nikola791 Bolest 0 Sub Maj 01, 2021 4:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Corydoras black Venezuela Tibor Ribe 2 Sub Dec 12, 2020 2:02 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Corydoras Pygmaeus, sakura red, malez... Veverac Tražnja 5 Uto Nov 10, 2020 8:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Corydoras pygmaeus Veverac Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Apr 30, 2020 9:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Corydoras i Barbus tetrazona dragang Ribe 17 Sub Apr 18, 2020 10:15 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License