Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Braca po stomaku (siamska braca) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pet Apr 22, 2011 8:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo malo interesante teme i slika o siamskoj braci u vodi Wink. Imao sam vec nekoliko puta slicnu situaciju al nikad nisu dospeli na ovako velicinu pa jos da i budu zdravi. Posmatrao sam ih kako vidim imaju zajednican stomak i zato su mogli da opstanu sad cu ih vec ostaviti iz ciste interesovanja sta ce biti kad odrastu Wink.
Uglavnom nikad ne zadrzavam defektne ribice al uvek se desi da od nekoliko hiljada ribica progura se jedan ovakav ili slican slucaj al ovaj mi je bas postao interesantan jer je njegov brat blizanac vec izasao iz ikre a njegov brat je tek sad pusti napolje rep i tek sad su mu se razvile oci dok je vec brat dobio boju pa cak se udvara ostalim zenkama.

Da ne duzim reci evo nekoliko slika o njima.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Apr 22, 2011 8:17 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Pet Apr 22, 2011 8:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliko dugo su onni ovako? Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Apr 22, 2011 8:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ostao sam bez teksta! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Pet Apr 22, 2011 8:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja mislim da su mi oni iz februarskog mresta znaci negde oko 2 meseca starosti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
oki moki
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2011
Poruke: 214
Lokacija: Vozdovac

PorukaPoslao: Pet Apr 22, 2011 9:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nek su zivi i zdravi .....nekako mi zao da ih gledam takve ali PRIRODA je cudo!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Pet Apr 22, 2011 9:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel ne postoji sansa da se odvoje? Rolling Eyes
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Apr 22, 2011 10:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uh, bas gadno izgleda za oko. Kod mene se ranije takodje to desavalo (sijamski blizanci) s vremena na vreme ali ja sam to odmah elimisao jer sam znao da od toga nema nista.
Ovo stvarno jeste interesantan slucaj, koliko se secam ovako nesto mi se nije desilo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
zedochok
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2011
Poruke: 368
Lokacija: Sombor, BB

PorukaPoslao: Pet Apr 22, 2011 10:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bice jos zanimljivije ako bude sposobna za potomstvo, dobices novi nick (DEAK dr. MENGELE) Smile))

Boki ti mora da se nisi naspavao Smile

Citat:
"Kod mene se ranije takodje to desavalo (sijamski blizanci) s vremena na vreme"

"koliko se secam ovako nesto mi se nije desilo"

Sorry morao sam Smile nema ljutis, dobro dodje malo smeha... Znam da si mislio drugacije nego si napisao
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Apr 22, 2011 11:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve ok Wink
Naspavao se nisam vec duze vremena Smile Ko hoce da radi uvek ima posla, ja sam nazalost jedan od tih Very Happy
Sijamci ko sijamci su spojeni nekad su spojeni kicmama nekad ovako kao kod Deaka nekad onako... Zato sam rekao da sam imao takve slucajeve (prvi deo citata), Deakov slucaj sam eliminisao (drugi deo citata), mada s druge strane kad razmislim s obzirom da sam se toga resavao mozda je ipak i bilo toga samo sto nisam obracao paznju. Mozda sam malo bolje sad pojasnio sta sam hteo reci, a sad odoh da malo odspavam HE Treba raditi i sutra.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sub Apr 23, 2011 1:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nove vrste tesko da cu napraviti al to Deak dr. Mengele nije lose Wink

Ovo se retko desava da moze i da opstane jer im se organi bas pomesaju al ovde je priroda nasla cudan smisao za humor.

I ja se premisljam dal da ga ostavim ili da ga se resim ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zedochok
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2011
Poruke: 368
Lokacija: Sombor, BB

PorukaPoslao: Sub Apr 23, 2011 8:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja ne bih imao srca da ga eliminisem
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
oki moki
Akvarista



Registrovan: 09 Apr 2011
Poruke: 214
Lokacija: Vozdovac

PorukaPoslao: Sre Maj 04, 2011 4:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

deak sta je bilo na kraju,jesu zive?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Maj 04, 2011 7:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zive su. Nedavno sam imao priliku da ih vidim uzivo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
milan milan
Akvarista



Registrovan: 26 Apr 2011
Poruke: 90
Lokacija: BG Konjarnik

PorukaPoslao: Sre Maj 04, 2011 10:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I kod mene se desilo isto. Oba brata su živa.
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sre Maj 04, 2011 11:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E Milane donesi tu ribu pa da pravimo nove vrste Wink.

@oki moki
jest zivi zdravi cak sad su brzi od ostalih imaju 2 repa Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pozdrav sa Braca (Youtube kanal: Pomp... mil_vanili Upoznavanje 0 Sre Sep 23, 2020 8:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Rana na stomaku zebrice brankorad Bolest 1 Uto Jan 09, 2018 2:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka crvena mrlja na stomaku koridorasa mangaboy Bolest 0 Pet Jan 27, 2017 11:36 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalar sa oteklinom na stomaku? milan64586 Bolest 0 Pon Apr 06, 2015 12:19 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka crta na stomaku...gupika... tasa13 Ribe 1 Pon Apr 26, 2010 4:37 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License