Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 bolest gupika Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Pet Apr 29, 2011 9:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel si primetio da se ribica mozda cese o podlogu.... !?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Apr 29, 2011 9:13 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

black dragon
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 29 Apr 2011
Poruke: 220
Lokacija: bojnik(okolina leskovca)

PorukaPoslao: Pet Apr 29, 2011 10:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kako to da izlecim
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
black dragon
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 29 Apr 2011
Poruke: 220
Lokacija: bojnik(okolina leskovca)

PorukaPoslao: Pet Apr 29, 2011 10:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ne
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
yasnav2
Akvarista



Registrovan: 24 Jun 2010
Poruke: 181
Lokacija: Beograd,Kanarevo i jos neka brda.

PorukaPoslao: Pet Apr 29, 2011 11:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne bih da te obeshrabirm,ali iz mog iskustva ribice koje se tako ponasaju(imaju te simptome) obicno uginu.Mozda je bolje da joj skratis muke(mnogi ce me opljuvati) ili da je makar odvojis da i ostale ne zarade isto to.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
black dragon
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 29 Apr 2011
Poruke: 220
Lokacija: bojnik(okolina leskovca)

PorukaPoslao: Pet Apr 29, 2011 11:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

odvoio sam je i stavio je u slanu,povecao temperaturu i stavio lek
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
black dragon
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 29 Apr 2011
Poruke: 220
Lokacija: bojnik(okolina leskovca)

PorukaPoslao: Pet Apr 29, 2011 11:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

vec mi je 5 dana bolesna i nije htela nista da jede ali sam je juce odvojio i nije tako lose
mislim da ce se oporaviti
i molim vas ako znate jos nesto recite mozda pomogne
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
yasnav2
Akvarista



Registrovan: 24 Jun 2010
Poruke: 181
Lokacija: Beograd,Kanarevo i jos neka brda.

PorukaPoslao: Pet Apr 29, 2011 11:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne znam, ja im povremeno dam obaren spanac ili list maslacka, kazu da im to pomaze i da se od toga malo "prociste".A spanac bas vole ,dajem im i kad je sve ok.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Pet Apr 29, 2011 11:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako tako stoji vec pet dana i nista...baci,skrati je muka....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
gari1809
Akvarista



Registrovan: 06 Jun 2010
Poruke: 138
Lokacija: beograd, brace jerkovic

PorukaPoslao: Pet Apr 29, 2011 11:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

racunaj na to da su ti sve gupike zarazene, svasta sam pokusavao ali lecenje nije islo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Executor
Akvarista



Registrovan: 09 Nov 2010
Poruke: 108
Lokacija: Zitkovac(Aleksinac-Srbija)

PorukaPoslao: Sub Apr 30, 2011 12:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U pravu je gari,čim se jedna gupika razboli zaraza se brzo širi i sve bivaju zaražene.Bez obzira što svi mi akvaristi kažemo da su gupike najlakše za čuvanje,jesu lake za razmnožavanje i za par meseca imaš stotinu ribica,ali sav taj trud nestaje za par dana ukoliko ti se samo jedna razboli.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Sub Apr 30, 2011 11:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

gari1809 ::
ako riba pliva u mestu, i rep joj tone ka dnu to je to, imao sam pre par meseci isti slucaj i sve su mi gupike uginule, od tada sam ih batalio.



istina
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stevica




Registrovan: 02 Maj 2011
Poruke: 1

PorukaPoslao: Pon Maj 02, 2011 4:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da...Gupike su stvarno lepe ribice za cuvanje,brzo se razmnozavaju i sve ali za ove 2 god.koliko ih cuvam nisam imao tih problema...a citao sam i dosta o njima i imam raznovrsnih knjiga...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovan77ns
Akvarista



Registrovan: 28 Apr 2011
Poruke: 26
Lokacija: novi sad

PorukaPoslao: Uto Maj 17, 2011 10:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image desilo se nesto cudno,prvo mi je skalar pre neki dan poce da pliva bocno,pao na dno i uz neke cudne trzjae uginu,danas zenka gupija,pliva sa strane,pa malo u nazad trgne se par puta pa opet pliva normalno,i tako stalno..gledao sam sve o bolestima nigde nisam nasao opis ovako necega.nove ribice nisam dodavao,stavio sam novog bilja i ubacio par puzica...akvar.je od 45 litara imam 11 gupija cistaca i sad jednog skalara...STA SE DOGADJA ZNALI IKO.?Imao sam akv ranije osam godina sam uspesno odgajivao ribe..sad sam poceo opet,ali ovako nesto mi se nije dogadjalo...na ribam nista posebno vidljivo izgled normalan boja uredu...ako neko zna o cemu se radi ima neki savet unapred sam mu zahvalan...moze mi poslati i email na cenzurisano hvala unapred
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
MiMa987
Akvarista



Registrovan: 02 Okt 2010
Poruke: 461
Lokacija: Leskovac/Beograd

PorukaPoslao: Uto Maj 17, 2011 12:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni nije poznato.To bilje i puzeve sto si ubacivao,jel to provereno?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovan77ns
Akvarista



Registrovan: 28 Apr 2011
Poruke: 26
Lokacija: novi sad

PorukaPoslao: Uto Maj 17, 2011 2:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

covek kod kog sam kupio bilje,iskljucivo drzi biljke u akv.nema riba u njima,ovo je drugi put da uzima biljke od njega prvi put je sve bilo ok.....zaista neznam...pratim situaciju...posto radim na fakultetu u cijem sklopu postoji laboratorija razmisljam da odnesem uzorak vode cisto da vidim sta se dogadja...cak sam i bilje isprao u vodi iz ovog akv,znaci izvukao vode litar dva ostavio bilje unutra...jedino mi ti puzevi.....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Black moly bolest Sandra89 Bolest 0 Sub Dec 23, 2023 9:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike bolest Dragutin96 Bolest 0 Pon Apr 24, 2023 11:07 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bolest ili degenerativne promene kod ... sudyxor Bolest 0 Pon Feb 07, 2022 2:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bolest ili degenerativne promene kod ... sudyxor Bolest 0 Pon Feb 07, 2022 2:50 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bolest ili ne? Leđno peraje kod Mollya CvijetinAq Na poklon 1 Čet Nov 25, 2021 2:13 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License