Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Brza posta Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Apr 07, 2011 5:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Slazem se sa Mellom. Teorija je jedno a praksa drugo. Tako je to u ovoj zemlji ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Apr 07, 2011 5:45 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Maj 05, 2011 4:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znam da sam negde čitao, ali nema šanse da nađem uz pomoć pretrage, pa ću pitati ovde.

Treba da mi stignu neke biljke Post Express-om, "danas za sutra". Interesuje me da li će mnogo uticati na biljku to što će 24 sata biti upakovana?

Predpostavljam da neće, ali čisto da proverim. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mello
Akvarista



Registrovan: 22 Jan 2011
Poruke: 389
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Čet Maj 05, 2011 4:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zavisi kako je upakovana
Ako je kako treba smestena i zapakovana onda nece biti nikakvih problema
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Maj 05, 2011 4:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

OK, hvala.

Ostaje mi da se nadam da je dobro upakovano. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ssrki
Akvarista



Registrovan: 01 Feb 2011
Poruke: 227
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Čet Maj 05, 2011 6:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ne brini Bojane, ja sam 2 puta narucivao sa 2 razlicita mesta. Cak mi je drugi put sa biljkama stigla i jedna ribica (velicine oko 6mm) koju sam primetio tek posle 2 dana.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
StefanTeBra
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 13 Feb 2012
Poruke: 5
Lokacija: Ljubovija

PorukaPoslao: Sre Feb 15, 2012 11:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imate li iskustva u slanju ribica? Koliko je bezbedno?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sijamski borac
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 22 Okt 2011
Poruke: 80
Lokacija: Svilajnac

PorukaPoslao: Čet Feb 16, 2012 1:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Raka ::
pozdrav;najbolje busom jatako radim preko20godina i najbrza dostava i najevtinija das im 200dinara i stize za par sati...


Dali saljes i ribice autobusom?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Čet Feb 16, 2012 9:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam prenosio ribice autobusom, ali bio sam uz njih.
Voznja je bila od Pirota do Bg oko 4h po hladnoci. Bilo je i vecih ribica. u kesu za ribice pa onda okolo perlon vata kao izolator i onda u obicnu kesu, tako da je njima mracno unutra, i smanje aktivnosti tako da imaju kiseonika.
Ja bi slobodno slao u npr balon od 5l, ali leti, ne sad.
Ko sto neko rece, das vozacu koju kintu svaki put i on te upozna i svaki put ce paziti paket
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
StefanTeBra
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 13 Feb 2012
Poruke: 5
Lokacija: Ljubovija

PorukaPoslao: Čet Feb 16, 2012 11:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li se primecuju neki znaci traume na ribicama? Ne znam koliko je to dobro za njih...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Pet Feb 17, 2012 12:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

u mom slucaju su prezivele sve do jedne, nikakvih problema nije bilo, to je bilo prosle ili pretprosle godine, a i sad imam neke od tih ribica.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
guppykiller
Akvarista



Registrovan: 24 Maj 2011
Poruke: 360
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Pet Feb 17, 2012 12:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mozes slobodno da saljes ribice busom meni su slali iz NS u Nis sve zive i zdrave, i opet treba da mi salju kad formiram ovaj novi akvarijum...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
StefanTeBra
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 13 Feb 2012
Poruke: 5
Lokacija: Ljubovija

PorukaPoslao: Pet Feb 17, 2012 1:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala na odgovorima Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
niza92
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2010
Poruke: 169
Lokacija: MAJDANPEK

PorukaPoslao: Uto Feb 21, 2012 11:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To sa busem nije lose,a jos ako poznajes vozaca jos bolje.Ovi iz sitija koliko ja znam ne prevoze nista od zivotinja. Ne bi bilo lose da se neko iz Beograda raspita da li postoji neka firma koja bi mogla da prevozi zivotinje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Uto Feb 21, 2012 6:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve te firme koje se bave prevozom zivotinja, a pod tim uglavnom podrazumevaju macke i kerove, cene su im ogromne, sto svako moze i da pretpostavi, jer je tu odgovornost za zivotinju, u protivnom mozes da ih tuzis i ogromne pare da uzmes.

A nijedna od kurirskih sluzbi ne prenosi zivotinje, nakit, explozivne supstance i tako to, sve to ima pozadi na onom papiru sto ti da kurir.

Bus najbolji, vozacu kinta za kaficu i pljesku i kur da te boli Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Feb 21, 2012 10:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bus je najbolje varijanta i to mnogi praktikuju.

Jednom sam slao ribe postom i to bas daleko, skroz dole na jug Srbije, ni manje ni vise nego 350 komada. Verovanto sam bio lud sto sam to postom slao ali je sve proslo bez problema. Sad ipak ni u ludilu to ne bih uradio.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka brza indentifikacija luxirileks Biljke 2 Sub Jan 09, 2016 12:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Trazin Eheim brza spojnica sa zaustav... tripko Arhiva Malih Oglasa 2 Pon Jan 19, 2015 1:49 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Brza pomoc procureo akvarijum!! Oktavije Akvarijumi 18 Pon Sep 09, 2013 3:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ribica u opasnosti brza pomoc shomyxd Ribe 4 Ned Jun 02, 2013 10:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Brza promena vode Suncokret Uradi Sam (DIY) 15 Uto Apr 16, 2013 12:56 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License