Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 100x50x50 Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sre Maj 11, 2011 1:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zvao sam telefonom njihovu maloprodaju, cena je 2315 din, mozes koje god hoces dimenzije, ne mora cela tabla. Imam i br telefona ako neko hoce poslacu mu na PP pa sami pitajte ili ako se urednici slazu stavicu broj ovde.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Maj 11, 2011 1:14 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sre Maj 11, 2011 2:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma ne,ja sam se vec cuo sa njima zato sam ti i rekao priblizne cene u predhodom postu.... Inace mene je zanimala ono 7 kvadrata 13e to je DZABA....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
MiMa987
Akvarista



Registrovan: 02 Okt 2010
Poruke: 461
Lokacija: Leskovac/Beograd

PorukaPoslao: Sre Maj 11, 2011 3:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam cuo da je to uvozno staklo dosta loseg kvaliteta,zato je i tako niska cena.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Labeo Bicolor
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 616
Lokacija: Sremska Mitrovica 022

PorukaPoslao: Čet Maj 12, 2011 6:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sto se tice debljine stakla, kod akvarijuma 100x50x50 koji imam, debljina je 10 mm, a ispracena je ojacanjima, tako da mirno spavam...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Milosbgd
Akvarista



Registrovan: 18 Nov 2010
Poruke: 419
Lokacija: Beograd-Brace Jerkovic

PorukaPoslao: Čet Maj 12, 2011 12:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Rako mozes li mi reci dimenzije te table ? Zivo me zanima kako si izracunao da ima 7m2 kad su standardne table 3x2m sto je 6m2. Inace 13e je po kvadratu a ne za celu ttablu. Uzimao sam u nekoliko navrata pa znam . Staklo je FLOT (imas francusko i mislim rumunsko ili madjarsko)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Raka
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 516
Lokacija: mladenovac

PorukaPoslao: Čet Maj 12, 2011 7:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

to staklo je cesko jer ga i ja nekad koristim kad staklorescima ostane neke sajtne koje im ostanu samo je malo zelenije od flota a isto je dobro jasam napravij desetak ak i nikom nije puko dobro je to staklo... nisam nikad merijo tablu a kazu da ima 7kvadrata...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Akvarijum 250L 100x50x50 Wlayko91 Ponuda 1 Pon Okt 12, 2020 11:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljni akvarijum 100x50x50 Darko982 Akvarijumi 79 Ned Sep 06, 2015 12:34 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License