Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 chuckie-stone Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Dusan79
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2010
Poruke: 148
Lokacija: Beograd-Zvezdara

PorukaPoslao: Sre Maj 11, 2011 3:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo danas najzad imam slobodan dan, pa sam uzeo malo da se igram.
Aq je 25x16x20cm, zapremine 8 litara, osvetljenje 8w 865 T5 neonkica, filter unutrasnji made in China, a pronadjen u spajzu, od bilja Eleocharis acicularis i Anubia nana petit, za sada, a bice i Eleocharis parvula, podloga je pustinjski pesak koji se fantasticno uklopio sa ovim kamenjem. Od stanovnika planiram samo red chery.


Image

P.S. kvalitet slike molim da ne komentarisete, posto je opste poznato da sam los fotograf, a i ovo je na brzinu i jos u procesu formiranja.
Hvala!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Maj 11, 2011 3:48 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

somina
Akvarista



Registrovan: 08 Feb 2011
Poruke: 79
Lokacija: Backa Palanka

PorukaPoslao: Sre Maj 11, 2011 4:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

lepo izgleda kamenje u tom pesku, lepo nema sta ..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
yasnav2
Akvarista



Registrovan: 24 Jun 2010
Poruke: 181
Lokacija: Beograd,Kanarevo i jos neka brda.

PorukaPoslao: Sre Maj 11, 2011 4:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kakvo je to kamenje?Mlllooogo mi se dopada...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Neon Nitro
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 17 Mar 2011
Poruke: 403
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sre Maj 11, 2011 4:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovaj aq me asocira na neku pescanu obalu..... Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
dejasoko
Akvarista



Registrovan: 04 Avg 2009
Poruke: 343
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Sre Maj 11, 2011 4:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dule, dobro je Wink predlozio bih ti da forsiras bilke poput Eleocharisa, tenellusa u zadnji, a hc ili eventualno glosso u prednji plan, pa da ispadne neki iwagumi. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Sre Maj 11, 2011 5:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo,lepo cestitka
I ja sam planirao jedan moj aq od 5 l,da napravim neki iwagumic samo cekam slobodan dan Smile

Stavi slike ako budes ubacivao jos neke biljke Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Dusan79
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2010
Poruke: 148
Lokacija: Beograd-Zvezdara

PorukaPoslao: Sre Maj 11, 2011 5:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala drustvo na komentarima i pohvalama. Eleoharis ce i biti, tako sam i zamislio, a prednjeg plana nece biti uopste. pescana obala ili neki pustinjski fazon su mi bili u glavi kad sam poceo ovu postavku.
Videcemo sta ce na kraju biti. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Maj 11, 2011 6:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvarijum je bombonica! Smile

S' obzirom da planiraš kozice, jesi li razmišljao uopšte neku mahovinu da ubaciš, pa makar u zadnji plan?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Labeo Bicolor
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 616
Lokacija: Sremska Mitrovica 022

PorukaPoslao: Čet Maj 12, 2011 6:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

PredrX Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MiMa987
Akvarista



Registrovan: 02 Okt 2010
Poruke: 461
Lokacija: Leskovac/Beograd

PorukaPoslao: Čet Maj 12, 2011 9:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Extra je Very Happy Sad mi lici na neku malu pustinjicu Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Čet Maj 12, 2011 11:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zanimljiva postavka ....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Maj 12, 2011 7:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pesak je vrlo interesantan. Nisam vidjao do sada takav. Videcemo kako ce izgledati kad budes radio update.
Hardscape mi se svidja jedino sto mi je prednje kamenje (ta tri uz prednje staklo) nekako previse ravnomerno rasporedjeno, kao da su praralelni jedni sa drugim. Ja bih recimo to promenio, mozda ostavio samo jedan i drugacije ga postavio, no to je samo moje misljenje, ne znaci da bi tako bilo i bolje Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Dusan79
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2010
Poruke: 148
Lokacija: Beograd-Zvezdara

PorukaPoslao: Sub Maj 14, 2011 1:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Novine u ovom aq su 2 saksije eleocharis acicularis i 2 horn snail-a, zahvaljujuci malom bati i Njemcima, bez nih nista. E sad jos samo da skoknem po Eleocharis parvula i bice to mala bombica. Very Happy

P.S. slike pravim i kacim cim mi turisti vrate fotoaparat. Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Dusan79
Akvarista



Registrovan: 08 Nov 2010
Poruke: 148
Lokacija: Beograd-Zvezdara

PorukaPoslao: Uto Maj 24, 2011 8:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo novog stanja. Stanovnici red chery i horned nerita puzici. Anubia nana petit i eleocharys acicularis. Bravo


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Uto Maj 24, 2011 8:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve lepo spakovano u ovu litrazu, svaka cast, lepo !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ponuda - Seiryu stone i RedMoor Wood Lenji Lisac Arhiva Malih Oglasa 2 Ned Feb 09, 2020 3:56 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dragon stone Aquablueeye Arhiva Malih Oglasa 4 Čet Dec 21, 2017 11:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka seiryu stone Infinity Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Okt 19, 2017 6:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Seiryu stone 9kg Aquamaniac Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Maj 06, 2017 2:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebno crni kvarc i dragon stone Dule90 Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Sep 16, 2016 8:04 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License