Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Odgajivacnica akvarijumskih ribica kod Deak-a Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temu
Objavi na Facebook
Autor Poruka
axterix
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2011
Poruke: 252
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Maj 06, 2011 5:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Deak svaka cast!!!ostao sam bez teksta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Maj 06, 2011 5:34 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Pet Maj 06, 2011 6:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Strasno mi se svidja majke mi....to talno su moderni.... Very Happy
Kao sto je neko rekao samo za pozeleti ovako nesto...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pet Maj 06, 2011 7:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moracu jednom da svratim ... onako na brzaka Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Robby
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2011
Poruke: 98
Lokacija: Odzaci/Vojvodina

PorukaPoslao: Pet Maj 06, 2011 7:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sjajno!!!
Svaka cast, skroz profesionalno!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zlay
Akvarista



Registrovan: 27 Maj 2010
Poruke: 233
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Sre Maj 11, 2011 12:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Domaci zadatak za sve nas!!!
Bravo!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Labeo Bicolor
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 616
Lokacija: Sremska Mitrovica 022

PorukaPoslao: Sre Maj 11, 2011 5:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dejasoko ::
Cestitam na ambicioznom poduhvatu. E da nas je vise koji mogu ovo sebi da obezbede. Mislim da svako ko voli akvaristiku sanja o ovakvom poslu. Samo napred Bravo


Mozda bi i mogli ako bi doslo do udruzivanja pojedinih clanova Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Labeo Bicolor
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 616
Lokacija: Sremska Mitrovica 022

PorukaPoslao: Sre Maj 11, 2011 5:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Deak, posvetio si svoje snove, svoje vreme, cimanje, goreo od zelje, sad uzivaj u plodovima, naravno uz stalnu akciju... tek sad ima da se cimas u vezi svega toga, ali radis posao koji volis i bitno je da uzivas! Very Happy Srecno u daljem radu. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
pallmall
Akvarista



Registrovan: 13 Mar 2010
Poruke: 220
Lokacija: Beograd - Žarkovo

PorukaPoslao: Sre Maj 11, 2011 4:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka čast. Sve je lepo odrađeno i isplanirano. Samo napred i puno sreće. Bravo Bravo Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
larsson
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 14 Apr 2011
Poruke: 24
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sre Maj 11, 2011 5:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka cast ovo je vrh!!!Suvisno je bilo sta reci!Puno srece u daljem radu i da u sto skorije vreme dupliras zapreminu i ribice!!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Raka
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 516
Lokacija: mladenovac

PorukaPoslao: Sre Maj 11, 2011 11:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozdrav;bas mije drago da vidim da ima neko toliko ak i zelju za umlozavanja ribica ...srecan pocetak
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Čet Maj 12, 2011 10:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala svima ... treba u ovome i istrajati Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Crayfish :)
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 02 Maj 2011
Poruke: 92
Lokacija: Beograd - Karaburma

PorukaPoslao: Čet Maj 12, 2011 10:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa kad si vec doovde dosao . . . Laughing mozda (TJ sigurno) je cimanje owo odrzavati ali zato kad dodje pauza sve se odmah isplati Smile srecno i cestitka cestitka cestitka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Hemac88
Akvarista



Registrovan: 23 Jan 2011
Poruke: 155
Lokacija: Beograd-Krnjaca

PorukaPoslao: Čet Maj 12, 2011 10:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozda ce neko misliti da se sprdam, ali me iskreno zanima koliko ti trosi struju po tvojoj proceni podrum?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Čet Maj 12, 2011 11:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam 3 neonke koji su ukljuceni i pumpa za vazduh i to je to. Mozes i sam da kalkulises kolko to trosi, ne vise sto protrosimo inace u kuci.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Raka
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Dec 2010
Poruke: 516
Lokacija: mladenovac

PorukaPoslao: Čet Maj 12, 2011 11:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kad neko pogleda mlogo ak oni se uplase ...imao 100ak ili 10isto je to jer ako imas konpresor on moze sezdeset ak da tera a moze i10 a isto trosija imam u stanu 60ak i trosim ukupno oko 5,000hiljada jer samo je zimi vise jer i mora stan dase greje ali to sve ribice plate zato samo napred nije to mlogo sve to one plate i imas i zaradu...samo napred i sretno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temu
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Početak - Rio 125l savet za odabir ri... MiskoBG Početak u akvaristici 2 Ned Avg 06, 2023 9:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa ponasanjem ribica Milivoje Lampa Bolest 11 Pet Jan 27, 2023 12:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gde ima da se kupi ranchu ribica? Weiss Baza Riba 0 Pon Jan 02, 2023 12:17 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Konflikt akvarijumskih ribica outworld Početak u akvaristici 5 Pon Jan 03, 2022 11:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prodaja ribica u leskovcu Nemanjale95 Tražnja 0 Sre Okt 13, 2021 11:41 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License