Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Previse puzeva Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
dingospo shugi
Akvarista



Registrovan: 17 Apr 2011
Poruke: 10
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Sub Jun 04, 2011 3:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kazite mi kako da se otarasim onih malih puzeva koji se nenormalno razmnozavaju . Nemoram ni skroz da ih se otarasim samo da im smanjim broj posto oce da mi pojedu sve biljke.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jun 04, 2011 3:07 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Robby
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2011
Poruke: 98
Lokacija: Odzaci/Vojvodina

PorukaPoslao: Sub Jun 04, 2011 3:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam par listova spanaca ili zelene salate samo bucnuo u kljucalu vodi i onda u hladnu cisto da malo odmeknu pa ih vezao najlonom za pecanje za neki kamen i spustio u akvarijum. Sutra je vecina puzeva bila na njima. Izvukao sam ih i one sitnije zgnjecio i ubacivao nazad da ih ribe pojedu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sub Jun 04, 2011 6:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nabavi botie , helene...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sub Jun 04, 2011 8:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

gocha ::
nabavi botie , helene...
zop zop zop
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Sub Jun 04, 2011 8:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

gocha ::
nabavi botie , helene...


Da ali oni bi mu istrebali sve puzeve,a on je rekao da nece sve da izbaci.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
zedochok
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2011
Poruke: 368
Lokacija: Sombor, BB

PorukaPoslao: Sub Jun 04, 2011 9:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

stefanovic^v ::
gocha ::
nabavi botie , helene...


Da ali oni bi mu istrebali sve puzeve,a on je rekao da nece sve da izbaci.


Da ali i oni su puzevi Laughing osim botia Laughing
Pa ne moze botia bas sve puzeve da iz'ede majku mu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Sub Jun 04, 2011 9:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moze jasta,skoro sam dobio botiu na poklon,dno je puno skoljki mtrvih puzeva.
Vise nema ni jednog.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
dingospo shugi
Akvarista



Registrovan: 17 Apr 2011
Poruke: 10
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Sub Jun 04, 2011 10:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odlicno, to je ono sto mi treba,neka ih istrebe skroz. Medjutim akvarijum je mali oko 30l i bojim se da botiji i nije neki prostor za zivot. Mislim da je helena odlican izbor za moj akvarijum,samo mi recite gde da ih nabavim i to je to. Imam ja vec dva velika amazonca koji su dovoljni,ne znam koji me djavo terao da donesem jos i ove.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sub Jun 04, 2011 10:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Popuni profil odakle si... Pa onda da neko ko zna da ima kod tebe da javi... pozdrav...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
efi
Akvarista



Registrovan: 19 Apr 2011
Poruke: 46
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Jul 03, 2011 8:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Video sam helene u jednoj radnjici u enjubu u 45 bloku na nbg pa ako ti odgovara lokacija poslacu ti pp sa imenom i tacnom lokacijom. Mada bas deru za njih....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
jongi
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 293
Lokacija: Beograd-NBG

PorukaPoslao: Pon Jul 04, 2011 3:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ta radnja dere za sve,ne samo za puzeve.Nadji preko foruma helene ili pecaj puzeve sa nekim kuvanim povrcem ili vadi sam visak prilikom promene vode.Drugo i trece resenje daju najbrze rezultate. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
black dragon
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 29 Apr 2011
Poruke: 220
Lokacija: bojnik(okolina leskovca)

PorukaPoslao: Pon Jul 04, 2011 12:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa izvadi ih rucno posto kazes da ih toliko imas
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dejasoko
Akvarista



Registrovan: 04 Avg 2009
Poruke: 343
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Pon Jul 04, 2011 1:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Helene su zakon za puzeve! A ti kad god vidis nekog na staklu ti ga skini, brzo ce helene kad ih nabavis da ih dovedu na normalu.
Pozdrav.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Drazen
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2011
Poruke: 187
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Čet Sep 29, 2011 10:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da ne otvaram novu temu, ja sam imao u malom akvarijumu puževe. Došli su sa biljkom, ali haj, šta je tu je! Htjeo sam da ih se riješim jer vadjenjem, jednog po jednog, izgubih vremena koliko hoćeš. I kompletan sam akvarijum oprao hipermanganom, citavu filtracijsku izmijenio, i kamenčiće koje imam po dnu oprao u hipermanganu, a poslije ih otkuhao i sve vratio. Nakon 3 sedmice opet ista prica! Nisam vrati u akvarijum nikakvu biljku. I šta sad da se radi? Šta je rješenje?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
japamija
Akvarista



Registrovan: 03 Jan 2011
Poruke: 264
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Čet Sep 29, 2011 10:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Anentome Helene 2 kom ce ti zavrsiti posao
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Prazne kucice od puzeva bane76 Tražnja 0 Sub Sep 18, 2021 9:08 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam nekoliko malih Helena puzeva UrosB Na poklon 0 Sre Jul 28, 2021 2:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ljubitelji puzeva - crni Malezijci + ... Suncokret Na poklon 1 Sub Jul 25, 2020 2:45 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kucice puzeva No 1 Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Feb 20, 2020 7:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vode i puzeva Cvrc Arhiva Malih Oglasa 3 Čet Jan 25, 2018 9:51 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License