Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Filteri za tetra akvarije Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Gula
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 08 Jun 2011
Poruke: 4

PorukaPoslao: Sre Jun 08, 2011 1:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam tetrin akvarijm i nov sam u ovom. Stalno mi se voda zamucuje i i filter ne radi. Da li filteri rade cijelo vrijeme ili u pauzama? Imam komplet od 130 litara tetrin. Filter je tetra tec 600
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jun 08, 2011 1:16 am Snimi Poruku Nazad na vrh

gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sre Jun 08, 2011 1:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

filter je ekstra i radi stalno sem kad ga cistis,mozda ih previse hranis,moras opisati ceo akvarijum da bi pomogli,podloga biljke,stanvnici,na koliko menjas vodu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Gula
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 08 Jun 2011
Poruke: 4

PorukaPoslao: Sre Jun 08, 2011 8:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvarij mi je star tek mjesec dana. Do sad sam vec jednom mjenjao vodu. Unutra su mi plasticne biljke i imam 2 zlatne ribice i 6 sarana. Kad promjenim vodu filter radi. I nakon jednog hranjenja ribica voda se zamutila i filter je prestao sa radom.
Ova voda sad je stara 3 dana i mutna je.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nenad88
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2011
Poruke: 127
Lokacija: zajecar

PorukaPoslao: Sre Jun 08, 2011 8:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

problem su ti zlatne ribice i sarani oni mnogo prljaju vodu tako dolazi do zacepljenja filtera i sporije propusta vodu moj savet je da menjas te ribice pozdrav Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Jun 08, 2011 10:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li čistiš filter ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
krcko
VIP



Registrovan: 14 Avg 2010
Poruke: 416
Lokacija: novi beograd

PorukaPoslao: Sre Jun 08, 2011 10:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nenad je u pravu, ili smanji hranjenje ili menjaj ribe( najpre ovo).
Otkuda Ti i ideja da u 130l naseliš 6 šarana i 2 aureatusa? Taj akvarijum je početna varijanta za samo ove dve zlatne, a kada poodrastu i za njih je mali.
Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gula
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 08 Jun 2011
Poruke: 4

PorukaPoslao: Sre Jun 08, 2011 12:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije to moja ideja. U radnji su mi rekli da mogu taj broj imati.
I cistio sam filter i zamjenio ulozak nakon deset dana i sad sam prije cetiri dana ga ocistio.


izmenio sale75bgd
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sre Jun 08, 2011 12:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa da to nije ni cudo,u radnji ce ti sve reci samo da bi prodali... Smile To nemoj da te cudi,cak mi je jedan drugar iz crne gore na forumo,tj pitako,kako se zove ova ribica ja reko muzijak plati,a on mi rece da su mu u radnji rekli da se zove miki maus.... javascript:emoticon('aaa') javascript:emoticon('smejanje')
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
dejasoko
Akvarista



Registrovan: 04 Avg 2009
Poruke: 343
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Sre Jun 08, 2011 12:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Te ribice lepo pokloni, prodaj. Pa pocni sve iz pocetka. Ove ribice mogo prljaju vodu i one su za jezerca a ne za akvarije. Za jednog Koi sarana je potrebno minimum 1000l vode da bi noramlno ziveo i rastao. Vadjenjem ovih ribica iz akvarijuma ti se otavra mogucnost da posadis pravo bilje i napravis lep biljni akvarijum Wink Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sre Jun 08, 2011 12:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

deja je upravu,a ako volis malo vece ribice tu se moze naseliti i neko manje jato malawi ciklida npr... Wink
Cackaj po forumu i nadji sta je po tvome ukusu....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Gupy :)
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 69
Lokacija: Kozarska Dubica

PorukaPoslao: Sre Jun 08, 2011 12:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gocha, dobro su mu rekli u radnji, postoji Platika- Miki Maus... Smijesno ali tako, to je varijatet platike koji ima neke crne tackice na repu. Very Happy Izvinjavam se za off. A ti Gula podhitno moras da te sarancice vadis napolje i problem je rijesen... Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MiMa987
Akvarista



Registrovan: 02 Okt 2010
Poruke: 461
Lokacija: Leskovac/Beograd

PorukaPoslao: Sre Jun 08, 2011 1:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisi rekao jel to ununtrasnji ili spoljasnji filter jer video sam na netu da ima oba.I nisi napisao koje su ti velicine ribice.
Ja imam 5 zlatnih u 70L vise od godinu dana i nikad nije bilo problema niti sa ribicama niti sa zacepljenjem filtera niti sa mutnom vodom.Zato sumljam da su ribice u pitanju.Koju hranu im dajes i koliko im stavljas?
Svejedno sarani su ribice za fontane,jezerca i sl. dok zlatne pa ajd i nekako...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gula
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 08 Jun 2011
Poruke: 4

PorukaPoslao: Sre Jun 08, 2011 2:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ribice su do 5 cm a unutrasnji je filter. Istina voda se zamutila cim sam ih nahranio. Hranim ih tetrinom hranom u listicima, hrana za zlatne ribice.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sre Jun 08, 2011 2:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da ne ovram novu temu,gupy jel mozes mi reci po cemu su dobile ime miki maus,znaci,znaci oskre treba da zoemo cak noris..... Very Happy
ne ozb bas me zanima...
mima je upravu,imas teratec ex(kanister) i tetratec in(filter pumpu),ja nisam ni obracao paznju..... ?!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Neon Nitro
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 17 Mar 2011
Poruke: 403
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sre Jun 08, 2011 4:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa zivorotke su za pocetnike(ne bih da vredjam one koji su dugo vremena u akvaristici pa ih drze), pa je ta platy verovatno dobila ime da bi kad dodju roditelji sa decom i ovi im kazu da se zove miki maus trazili bas njih, isto tako bi bilo da discusa zovu silja.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka tetra akvarijum Lee Početak u akvaristici 4 Pon Maj 24, 2021 8:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Plava neon tetra, izbocen stomak Nikollo Ribe 3 Pon Apr 19, 2021 8:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac vs Neon tetra uki01 Ribe 4 Sub Apr 03, 2021 12:58 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ember tetra potraznja popindeed Tražnja 3 Uto Nov 17, 2020 2:50 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Red lizard, mramorna sekirica i ember... Slepi_Putnik Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Maj 29, 2020 3:24 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License