Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 AnBoy fotkice ribica :-) Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sub Jun 18, 2011 11:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav, evo nesto na brzaka fotkica ribica koje su plivale i koje jos uvek plivaju kod mene.


Image


Image


Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jun 18, 2011 11:57 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sub Jun 18, 2011 11:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image


Image

Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Ned Jun 19, 2011 12:00 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image


Image


julidochromis marlieri
Image

Julidochromis Regani
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Ned Jun 19, 2011 12:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image


Image


Image


Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirko_98
Akvarista



Registrovan: 16 Maj 2011
Poruke: 293
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Ned Jun 19, 2011 12:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Skalari su predivni Surprised kao i sve ostale ribe cestitka zanima me samo u drugom postu na onoj slici gde je gupika u kotilici kako ti kroz tu kotilicu ne prolaze malci tj sa strane pošto su rešetke Question Question Question meni su tu prolazili Exclamation
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Ned Jun 19, 2011 10:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mnogo lepe ribice,Anboy! Smile
Vidi se da brines o njima Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Ned Jun 19, 2011 11:00 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mirko - Nisam imao tih problema.

Stefanovic- Hvala Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Ned Jun 19, 2011 11:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kribovi su bas dobro obojeni, i Julidochromisi su kul Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
Neon Nitro
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 17 Mar 2011
Poruke: 403
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Ned Jun 19, 2011 2:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mnogo lepe ribe, nego reci mi koji su varijaritet oni skalari na poslednjoj slici prvog post-a, mnogo su cool Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Mirko_98
Akvarista



Registrovan: 16 Maj 2011
Poruke: 293
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Ned Jun 19, 2011 2:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Neon Nitro ::
Mnogo lepe ribe, nego reci mi koji su varijaritet oni skalari na poslednjoj slici prvog post-a, mnogo su cool Wink


Pa ja mislim da su to wild skalari ali Anboy najbolje zna Wink Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Jun 19, 2011 5:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vrlo lepe i slike i to sto je na njima Bravo Mozda bih jednom mogao i svratiti da pogledam to sve uzivo....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
pedjaki
Akvarista



Registrovan: 01 Mar 2011
Poruke: 29
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Ned Jun 19, 2011 11:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Anboy, koje su sve te ribe iz tvog treceg posta?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirko_98
Akvarista



Registrovan: 16 Maj 2011
Poruke: 293
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Pon Jun 20, 2011 12:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa prvi su kribenzisi druga je neka platika ja mislim a možda i nije a treća i četvrta slika je Julidochromis marlieri Very Happy ispravite me ako grešim za te Julidochromise Wink

Napomena za tebe Mirko 98 : Nemoj da pises nesto o cemu vec nisi upucen (nema mislim, ili znas ili ne znas) ,samo ,eto, da bih upisao neki post.Shvati ovo kao dobro-namerno upozorenje za i nadalje pisanije !
http://www.akvarijum.org/forum.....t5718.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
pedjaki
Akvarista



Registrovan: 01 Mar 2011
Poruke: 29
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Pon Jun 20, 2011 12:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E, za trecu i cetvrtu sliku me najvise interesuje. Nisam vidjao te ribe pre, mnogo mi se svidjaju...

Napomena za tebe pedjaki : Nemoj da pises nesto o cemu vec nisi upucen (nema mislim, ili znas ili ne znas) ,samo ,eto, da bih upisao neki post.Shvati ovo kao dobro-namerno upozorenje za i nadalje pisanije !
http://www.akvarijum.org/forum.....t5718.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Jun 20, 2011 1:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Apsolutno se slažem sa upozorenjima iz predhodnih postova, ne zbog toga što treba da trenirate strogoću već zbog toga što nečije prizvoljne pretpostavke samo da bi pisao nešto, nekoga mogu da koštaju mnogo truda i predanosti... Ako je Anboy pokazao slike u kojima nam svima dokazuje da nije laik ili početnik svakako i ne očekuje od apsolutnih početnika da mu objašnjavaju koja je koja riba i sl. Čovek je uradio nešto značajno i to nam svima pokazao, njegova je dobra volja da preko PP odgovori znatiželjnim početnicima šta ih interesuje u šta ne sumnjam ali nemojte da pravimo vašar i cirkus od svake teme zato što je nekome dosadno! Strpljenje je naj važnije u celoj priči!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Početak - Rio 125l savet za odabir ri... MiskoBG Početak u akvaristici 2 Ned Avg 06, 2023 9:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa ponasanjem ribica Milivoje Lampa Bolest 11 Pet Jan 27, 2023 12:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gde ima da se kupi ranchu ribica? Weiss Baza Riba 0 Pon Jan 02, 2023 12:17 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Konflikt akvarijumskih ribica outworld Početak u akvaristici 5 Pon Jan 03, 2022 11:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prodaja ribica u leskovcu Nemanjale95 Tražnja 0 Sre Okt 13, 2021 11:41 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License