Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 zid od ričije Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
ecofild
Akvarista



Registrovan: 04 Apr 2011
Poruke: 87
Lokacija: Žagubica

PorukaPoslao: Sub Jun 25, 2011 3:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

šta mislite da li bi uspelo kad bih napravio zid od ričije po istom onom upustvu što postoji na forumu za zid od mahovine, mislim da bi to isto izgledalo lepo.

Pišite slobodno, dajte predloge.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jun 25, 2011 3:51 am Snimi Poruku Nazad na vrh

bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Jun 25, 2011 8:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako imaš živorotke ili neke druge ribe koje vole da grickaju onda je to nemoguće.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ecofild
Akvarista



Registrovan: 04 Apr 2011
Poruke: 87
Lokacija: Žagubica

PorukaPoslao: Sub Jun 25, 2011 1:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e jbg baš samo njih i imam, gupike i molije, mada imam i par ksifoa.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Neon Nitro
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 17 Mar 2011
Poruke: 403
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sub Jun 25, 2011 2:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa i ksifoi su zivorotke Confused
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
gocha
Akvarista



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 609
Lokacija: Trstenik

PorukaPoslao: Sub Jun 25, 2011 2:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

takodje mislim da bi one i najvise problema pravile sto se tice "capkanja"......
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
efi
Akvarista



Registrovan: 19 Apr 2011
Poruke: 46
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Jul 02, 2011 4:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moja riccija je "isparila" u roku od par dana kad su je molike i ksifoi provalili....nisam primetio da su je gupike dirale...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
jongi
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 293
Lokacija: Beograd-NBG

PorukaPoslao: Ned Jul 03, 2011 5:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam probao vezivanje ricije za kamenje i prilicno su je brzo gupike raskupusale.Cini mi se da je javanska mahovina ili neka druga bolje resenje.Zilavije su i otkinuti komadi padaju na dno,dok mi je ricija redovno zapusavala filter.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
rainforest
Akvarista



Registrovan: 04 Jan 2011
Poruke: 600
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Ned Jul 03, 2011 10:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako zanemarimo banalne razloge koji ograničavaju držanje riccia-e pod vodom , ( držanje živorotki sa ricciom) mislim da zid nije moguć barem ne na duže staze. Riccia uvek hrli ka svetlu gornji delovi bliži svetlu bi se širili razbuktavali i pravili senku donjim delovima koji bi prpadali, kidali se i isplivavali i tako se pridruživali gornjim delovima.
Ipak voleo bih da neko proba pa da me demantuje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
jongi
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 293
Lokacija: Beograd-NBG

PorukaPoslao: Pon Jul 04, 2011 3:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li bi se Monosolenium tenerum vezao za mrezicu,tj. da li se uopste vezuje vremenom za podlogu ili mora stalno biti pricvrscen.Za njega znam iz licnog iskustva da nece isplivati otkinuti parcici,a za svetlost,jedino da zakosi zid,ili da gornje delove trimuje vise od donjih.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License