Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 novi 190x45x40 Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
mejson
Akvarista



Registrovan: 29 Apr 2011
Poruke: 75
Lokacija: kursumlija

PorukaPoslao: Sub Jul 02, 2011 4:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

napokon, naslo se vremena za novi dugo ocekivani akvarijum.. da krememo redom sa slikama...

Image
staklo je 10mm

Image

Image
testiranje

Image
nakon 24h sve je ok. na dno akvarijuma sam dodao ojacanja od L profila 20x20mm..

Image
pozadina je ofarbana i to za sada ovako izgleda..

Image

Image
danas bi trebalo da se akvarijum ubaci u kucu. veceras ili sutra da pocnem sa punjenjem, ali mi nedostaju biljke.. molim svakog ko je u mogucnosti da posalje neku biljku , znacilo bi mi posto i nisam u nekoj mogucnosti trenutno i biljke da kupujem, a i u ostala 3 akvarijuma su mi biljke na minimumu...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jul 02, 2011 4:30 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Sub Jul 02, 2011 4:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

fino fino...a sta planiras da drzis u ovom akvarijumu???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
mejson
Akvarista



Registrovan: 29 Apr 2011
Poruke: 75
Lokacija: kursumlija

PorukaPoslao: Sub Jul 02, 2011 5:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

za pocetak cu ubaciti 3 oskara, 2 koi sarana, 2 skalara, 3 torokatuma i 2 ancitrusa... za pocetak samo njih posto ih vec imam.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sub Jul 02, 2011 5:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav. Ektra dimenzije ali jako los izbor ribica. Probaj da ih menjas za nesto sto ce ti trebati. Kako si planirao da uredis akvarijuma???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirko_98
Akvarista



Registrovan: 16 Maj 2011
Poruke: 293
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Sub Jul 02, 2011 5:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako ćeš oskare onda stavi samo njih jer će da ubiju sve ostale ribe Rolling Eyes. Skalari i koi sarani ne idu zajedno jer su jedni toplovodni a drugi hladnovodni Wink Usput koi sarani nisu za akvarijume nego za bazene, vrtna jezerca itd... Sad tvoj je izbor šta ćeš Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mejson
Akvarista



Registrovan: 29 Apr 2011
Poruke: 75
Lokacija: kursumlija

PorukaPoslao: Sub Jul 02, 2011 5:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sve su one male oko 8cm.. ostavicu ih neko vreme dok ne napravim konacni izgled sva 4 akvarijuma.. kad porastu imam ih kome..
sto se tice uredjenja novog akvarijuma bice biljni sa recnim peskom , nekim kamenom i naravno panjevima vinove loze koje cu obloziti nekom mahovinom ili nanom..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Sub Jul 02, 2011 5:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bilje se nece slagati sa oskarima i koi saranima Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
mejson
Akvarista



Registrovan: 29 Apr 2011
Poruke: 75
Lokacija: kursumlija

PorukaPoslao: Sub Jul 02, 2011 6:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

amazonka, lisicji rep i jos par njih mi je kod oskara i koi sarana i napreduju lepo.. ljudi moram tako za pocetak. u gornjem akv od 100l su mi se omrestili nigrosi , pa moram da im oslobodim akvarijum sto znaci da oskari, torokatumi i neki ancitrus mora da leti odatle. u donjem takodje 100l su koi, skalari, gupi, ksifo, japanke vec 6 meseci, a od pre 10 dana i par kribenzisa , u ovom od 30l mi je mladj od ksifoa i par koridorasa koji redovno baca ikru.. sve u svemu sledi to da moram da nabavim jos manjih akv i da polako resavam ovu katastrofalnu zbrku...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cstefan9
Akvarista



Registrovan: 27 Jan 2011
Poruke: 60
Lokacija: boljevac

PorukaPoslao: Sub Jul 02, 2011 6:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zavidna velicina...imaces ti tu dosta posla....
samo je problem sa tim oskarima, koi saranima
i biljkama...nece se dobro slagati...
a i los ti je odabir ribica,bolje ih jos drzi odvojeno...
ja bih ubacio samo skalare i te somove..Smile
pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mejson
Akvarista



Registrovan: 29 Apr 2011
Poruke: 75
Lokacija: kursumlija

PorukaPoslao: Sub Jul 02, 2011 6:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ma kakvi skalari.. njih sam morao da uzmem zbog dece.. vise ih nikad ne vodim u mini zoo ... tata, tata uzmi ovuuuuu... molim teee... eto tako i nastaje problem pa posle pravi jos jedan akv za ove pa jos jedan za one.... ali napravicemo vec neki kompromis...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cstefan9
Akvarista



Registrovan: 27 Jan 2011
Poruke: 60
Lokacija: boljevac

PorukaPoslao: Sub Jul 02, 2011 6:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hehe...dobar je ovaj akvarijum i za njih....msm za decu..Smile
srecno..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mejson
Akvarista



Registrovan: 29 Apr 2011
Poruke: 75
Lokacija: kursumlija

PorukaPoslao: Sub Jul 02, 2011 6:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
efi
Akvarista



Registrovan: 19 Apr 2011
Poruke: 46
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Jul 02, 2011 7:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Super akvarijum, samo napred. Smile)
U krajnjem slucaju dok ne smislis staces ostavi ga u dvoristu da se kupaju malisani, vidim da im se jako svidja da budu u njemu ionako ide toplo vreme (sala naravno) Smile)
P.S. Jesi li sam sekao staklo ili je to odradio staklorezac?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Sub Jul 02, 2011 8:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dimenzije su mnogo lepe,savrseno bi se se uklopio za neke Africke ciklidi. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
mejson
Akvarista



Registrovan: 29 Apr 2011
Poruke: 75
Lokacija: kursumlija

PorukaPoslao: Sub Jul 02, 2011 8:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da znas! cerkica jutros oblaci kupaci i sva srecna.. pitam je sta ce ti bre kupaci, a ona kaze reko mi chicha da se kupam u akvarijum danas...
a staklo je seko staklorezac a ja sam lepio...
sto se tice ciklida uopste nije losa ideja posto mi se nigrosi vec kote...
pozdrav!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Novi akvarijum Onix21 Uradi Sam (DIY) 0 Uto Apr 09, 2024 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi 50-60L Trifke98 Početak u akvaristici 1 Sub Avg 13, 2022 10:40 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skroz novi u akvaristici BogdanM Upoznavanje 0 Sre Nov 24, 2021 11:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka CO2 Punjenje Novi Sad sstanko78 Ostala oprema 0 Sub Avg 28, 2021 3:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi i Ja i Aqvarijum.. Aq*At Upoznavanje 0 Sre Jul 07, 2021 11:59 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License