Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 aktivacija akvarijuma Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
paka25
Akvarista



Registrovan: 26 Jun 2011
Poruke: 18
Lokacija: podgorica

PorukaPoslao: Uto Avg 02, 2011 1:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja sam novi.zovem se pavle.imam aq od 25 l ,pročitao sam da što manji akvarijum veći izazov a to je prilično mali aq tako da sam odlučio da pravim novi.63 l dimenzija 60*30*35.da li su to dobre dimenzije?koji filter da stavim?za sad to je to.što me bude zanimalo pitću kasnije!
pozdrav svima!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Avg 02, 2011 1:19 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Uto Avg 02, 2011 1:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliko su dobre dimeznije zavisi od toga sta ces da ubacis u akvarijum od riba.
Najbolji je spoljni stakleni filter,ali ima mozes i potapajuci filter i neki jaci hang-on filter.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Dule_Zr
Akvarista



Registrovan: 27 Jul 2011
Poruke: 37
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Uto Avg 02, 2011 1:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sto kolega stefanovic kaze, spoljnji filter konza. Najprakticniji, lak za odrzavanje + mozes da ga zastekas i sakrijes. Ranucaj onda da ce ti tebati potopna pumpa, prelivne cevi aktivni ugalj itd.

Taj viseci ili "hang on" nije los, mada ih ja ne gotivim nesto preterano, nekako su ograniceni pa ne mozes da se bakces sa njima kako 'oces.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
paka25
Akvarista



Registrovan: 26 Jun 2011
Poruke: 18
Lokacija: podgorica

PorukaPoslao: Uto Avg 02, 2011 1:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

u mali aq trenutno imam potapajući filter(crno sivi i izbacuje mjehuriće,a ima i crni sunđer u njemu)pa valja li taj.planiram da držim uglavnom živorotke.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Dule_Zr
Akvarista



Registrovan: 27 Jul 2011
Poruke: 37
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Uto Avg 02, 2011 2:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa za tu litrazu od 25L valja tu i tamo... A za 65L ne bas, to mu vise dodje kao neki mehanicki filter i tu i tamo roka neki kiseonik, sto nikako nije dovoljno za akvarijum od 65L. Procesljaj malo forum, ima dosta korisnih informacija o filterima.

BTw ne kontam sto si otvorio ovu temu u pdf "OBAVESTENJA" al' ajde.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
MR.ARCHY
Banovan
Banovan


Opomene: 2
Registrovan: 23 Jun 2011
Poruke: 288
Lokacija: podgorica

PorukaPoslao: Uto Avg 02, 2011 2:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

reko sam ti paka da onaj filter nemozes u 65l al ti mi nevrujes a moje ti kolege sad kazu isto sledeci put me slusaj bolje Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
paka25
Akvarista



Registrovan: 26 Jun 2011
Poruke: 18
Lokacija: podgorica

PorukaPoslao: Uto Avg 02, 2011 3:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nov sam pa neznam ništa o korišćenju ovog foruma
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zokiorca
Akvarista



Registrovan: 08 Okt 2010
Poruke: 45
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Uto Avg 02, 2011 5:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Paka25 prvo u profilu ubaci odakle si (možda ima neko iz tvog kraja ko može da ti pomogne Smile ) a što se dimenzija AQ tiče prvo odredi gde će da ti stoji pa na osnovu toga pravi AQ Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MR.ARCHY
Banovan
Banovan


Opomene: 2
Registrovan: 23 Jun 2011
Poruke: 288
Lokacija: podgorica

PorukaPoslao: Uto Avg 02, 2011 5:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@paka25 da neznas nista o koriscenju ovog foruma nista nebi pisao
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
paka25
Akvarista



Registrovan: 26 Jun 2011
Poruke: 18
Lokacija: podgorica

PorukaPoslao: Uto Avg 02, 2011 6:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa znm pisat ali nešto detaljnije ne.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MR.ARCHY
Banovan
Banovan


Opomene: 2
Registrovan: 23 Jun 2011
Poruke: 288
Lokacija: podgorica

PorukaPoslao: Uto Avg 02, 2011 6:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kao na primer sta? uradi ono sto je rekao zokiorca postavi na profilu odakle si i drugo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Uto Avg 02, 2011 6:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pako25 vidim da si pitanja rastrkao svud po forumu. Procitaj ove teme kako bi uhvatio pocetak :
-Za pocetnike
-Cikliranje akvarijuma
-Mesto za akvarijum
-Odrzavanje akvarijuma
-Bioloska ravnoteza
I par lepljivih tema iz pod foruma :
-RIBE
A pre svega procitaj i pridrzavaj se : Pravilnik kako te neko od urednika ne bi upozoravao ili kaznio.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
paka25
Akvarista



Registrovan: 26 Jun 2011
Poruke: 18
Lokacija: podgorica

PorukaPoslao: Uto Avg 02, 2011 6:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala na savjetu nikouro
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
paka25
Akvarista



Registrovan: 26 Jun 2011
Poruke: 18
Lokacija: podgorica

PorukaPoslao: Sub Avg 06, 2011 6:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da li uz spoljašnji filter treba da ide još nešto ili je on samostalan?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MR.ARCHY
Banovan
Banovan


Opomene: 2
Registrovan: 23 Jun 2011
Poruke: 288
Lokacija: podgorica

PorukaPoslao: Sub Avg 06, 2011 8:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja mislim da je samostalan ako gresim ispraviteme
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka formiranje novog akvarijuma thefezturtle Filteri i pumpe 0 Uto Apr 11, 2023 4:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ubiljenost akvarijuma Rooster Biljke 11 Sre Jan 04, 2023 7:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje u vezi akvarijuma Ehein aquap... brandzaman Početak u akvaristici 0 Pet Jun 03, 2022 11:09 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License