Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Slike vasih Akvarijuma Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
matija2008
Akvarista



Registrovan: 23 Dec 2010
Poruke: 162
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Sep 04, 2011 10:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da, tako nesto oko 40l .Kazem, hocu da napravim jedan oko 120l, pa da ga sredim kako treba.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Sep 04, 2011 10:57 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Zemir
Akvarista



Registrovan: 24 Avg 2011
Poruke: 37
Lokacija: Gradačac, BiH

PorukaPoslao: Uto Sep 06, 2011 1:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo da i ja predstvim svoj aq. 55 litara je.. Od riba tu su dvije ksife, dva molly-a i par guppy-a. Da napomenem da mi je najbliza akvaristicka radnja 60 kilometara, a ja nemam jos ni polozeno..tako da.. Sve kritike, a Boga mi i pohvale, su dobro dosle. Very Happy

Image

Image

Kad vece ne daju da se onako slikaju.. Very Happy
Image

P.S. Kamera je od Nokie pa dalje ne moram ni objasnjavat..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
netcrush
Akvarista



Registrovan: 23 Jul 2011
Poruke: 193
Lokacija: Sombor/Beograd

PorukaPoslao: Uto Sep 06, 2011 2:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

meni se sviđa Smile
takođe mislim da imaš još puno prostora da ga nadograđuješ.. na osnovu ovih fotografija mi deluje čisto i uredno, što je dobro za početak.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Zemir
Akvarista



Registrovan: 24 Avg 2011
Poruke: 37
Lokacija: Gradačac, BiH

PorukaPoslao: Uto Sep 06, 2011 11:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala, hvala..
Ima ono, bas kao sto kazes, jos puno prostora da se nadogradjuje, ali sam eto sto se toga tice malo zakocen jer mi je pet shop daleko i jaaako skup.. Eto samo ova mala biljcica (ne znam joj ime) kraj kamena je 5 eura..pa da dalje ne govorim..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
DiamondDragon
Akvarista



Registrovan: 25 Jun 2010
Poruke: 1054
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Pet Sep 09, 2011 9:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Update...
Ova sagittaria je sva od 4 pelcera, od nove godine...

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
zedochok
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2011
Poruke: 368
Lokacija: Sombor, BB

PorukaPoslao: Pet Sep 09, 2011 10:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Diamond daj neki krupan kadar od te pecine, mnogo dobro izgleda "rupa" u zelenilu!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Sep 09, 2011 11:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hmmm svidja mi se, pogotovo desni deo. Jel ima tu sta od riba?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
zedochok
Akvarista



Registrovan: 05 Feb 2011
Poruke: 368
Lokacija: Sombor, BB

PorukaPoslao: Pet Sep 09, 2011 11:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Embarassed prva objavljena slika, ima jos tu da se radi, bice u posebnoj temi...

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
DiamondDragon
Akvarista



Registrovan: 25 Jun 2010
Poruke: 1054
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Sub Sep 10, 2011 12:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima malo riba, nekoliko zebri, par koridorasa i par algara, planiram da razmnožim zebre ili hokej tetre iz jednog drugog akvarijuma, ali ikako da se pokrenem po tom pitanju. Aqua je 80 lit+30lit filter.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
zZavarivach
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 31 Avg 2011
Poruke: 4
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Sep 11, 2011 3:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo da ubacim i moj akvarijum.

Image

Image

Izmenio: Nigros
Gledaj da ubacis slike na nas upload i enter posle svakog linka.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
respectre
Akvarista



Registrovan: 09 Sep 2011
Poruke: 100
Lokacija: Srem

PorukaPoslao: Pon Sep 12, 2011 2:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Skoro svi aq. su lepi i svidjaju mi se. Nisam prelistao sve stranice, ali onim sto sam video, zadovoljan sam. Kao neko ko tek treba da krene da se bavi Akvaristikom, gledajuci ove slike, ohrabren sam da nastavim razmisljanje u tom pravcu. Inace, sada sam gledao na youtube neke aq. i sve mi se smucilo. Kako neko moze biti toliko okrutan prema tim stvorenjima? 350l, 500l, a u njemu 100 velikih ribica, koje se jadne sudaraju, i ne znaju gde idu, a i nemaju gde da odu jer je staklo gde god da se okrenu. Ako ikada krenem da se bavim ovim hobijem, gledacu da uzmem aq od 150 litara i u jega stavim ako treba jato Neonki, i njima pruzim sto veci konfor, i sto bolje uslove za zivot, bar priblizne onim kakve bi inace imale u prirodi.

Mozda nisam u pravu, ali ja tako gledam na svet. . .

Nebojsa85, Jana, Nenad-Kg, Kum 1229, Amanita. . . Dalje strane nisam stigao da pogledam, ali kao laik, svaka cast, takav aq. zelim kod sebe u kuci jednog dana Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
colafireman
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2011
Poruke: 15
Lokacija: Beograd- Dorćol

PorukaPoslao: Pon Sep 12, 2011 1:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dimenzije osnove akvarijuma : 75x50x45x43x20; visina = 50; zapremina = 108 L pun do vrha sa sve filterom; filter zapremine 18L; osvetljenje= 3 neonke od po 20W;ribe = acitrusi, koridorasi, kuli-kuli, ksyfo, moli i skalari.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
bobancewa
Akvarista



Registrovan: 18 Sep 2011
Poruke: 35
Lokacija: Novi Bečej

PorukaPoslao: Uto Sep 20, 2011 1:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

DiamondDragon i zedochok predivani akvarijumi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Uto Sep 20, 2011 2:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@colafireman
Ove plocice su mnogo neprirodne,izgleda kao da ribe zive u WC-u.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Dule_Zr
Akvarista



Registrovan: 27 Jul 2011
Poruke: 37
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Sre Sep 21, 2011 3:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo deder i ja da se umetnem.

Image


Lepi akvarijumi ljudi, svaka cast.

Slazem se sa stefanovicem za te plocice da nikako ne stoje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka formiranje novog akvarijuma thefezturtle Filteri i pumpe 0 Uto Apr 11, 2023 4:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ubiljenost akvarijuma Rooster Biljke 11 Sre Jan 04, 2023 7:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje u vezi akvarijuma Ehein aquap... brandzaman Početak u akvaristici 0 Pet Jun 03, 2022 11:09 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License