Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 izbor filtera Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
bobancewa
Akvarista



Registrovan: 18 Sep 2011
Poruke: 35
Lokacija: Novi Bečej

PorukaPoslao: Uto Sep 20, 2011 8:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Atman Hang-on Filter HF-0600

Image

da li ovaj filter može u potpunosti da zameni spoljašnji stakleni(pravljeni) filter
akvarijum je od oko 84 litra
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Sep 20, 2011 8:02 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

maslachak
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 17 Maj 2011
Poruke: 246
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Uto Sep 20, 2011 8:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moze .Samo sto bi ti moj savjet bio da izvadis onaj aktivni ugalj i stavis keramicke prstenove (naguraj sto vise i stavi perlon vatu Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
bobancewa
Akvarista



Registrovan: 18 Sep 2011
Poruke: 35
Lokacija: Novi Bečej

PorukaPoslao: Uto Sep 20, 2011 8:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

znači da pojasnimo on se kači gde spolja ili iznutra i da li bi škodio biljnom akvarijumu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
maslachak
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 17 Maj 2011
Poruke: 246
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Uto Sep 20, 2011 8:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

spolja naravno Wink ne znam zasto bi skodilo?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
bobancewa
Akvarista



Registrovan: 18 Sep 2011
Poruke: 35
Lokacija: Novi Bečej

PorukaPoslao: Uto Sep 20, 2011 8:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa nisam imao pojma kako to radi ali sam sad malo guglao i video

hvala ti na pomoći i savetu pomoglo mi je
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
tomislav85
Akvarista



Registrovan: 11 Jan 2011
Poruke: 80
Lokacija: PETROVAC NA MLAVI

PorukaPoslao: Uto Sep 20, 2011 9:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

spoljni filter je najbolji zasto bi ga menjao sa ovim ili nisi imao spoljni filter
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
bobancewa
Akvarista



Registrovan: 18 Sep 2011
Poruke: 35
Lokacija: Novi Bečej

PorukaPoslao: Uto Sep 20, 2011 10:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ma imam spoljni filter ali mi manjka prostora pa tražim alternativno rešenje jer sada sastavljam novi akvarijum,a stari bi da rasformiram a u njemu koristim potopnu filter pumpu iako i za njega imam pravljen filter
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
japamija
Akvarista



Registrovan: 03 Jan 2011
Poruke: 264
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Uto Sep 20, 2011 10:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bobancewa ::
...

da li ovaj filter može u potpunosti da zameni spoljašnji stakleni(pravljeni) filter
...


Uporedi kolicinu filter materijala i protok pumpe. Vise filter materijala (raznih vrsta) i brzi protok (ali ne previse naravno) = bolja filtracija.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Preporuka za velicinu filtera Zivadin Filteri i pumpe 4 Sub Nov 27, 2021 11:15 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Izbor pumpe za veci akvarijum Yaesu Filteri i pumpe 5 Uto Apr 27, 2021 9:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Izbor pumpe - Savet Milan Bakic Filteri i pumpe 5 Uto Feb 09, 2021 1:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Izbor podloge Salvatoree Početak u akvaristici 3 Uto Sep 22, 2020 11:18 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Izbor ribica AleksandaT90 Početak u akvaristici 15 Pon Jul 13, 2020 9:34 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License