Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 puko grijac - hitno pomoc! Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temu
Objavi na Facebook
Autor Poruka
alem85
Akvarista



Registrovan: 25 Sep 2011
Poruke: 21
Lokacija: Travnik

PorukaPoslao: Sre Nov 02, 2011 7:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Puko mi je grijac u akvariju (nalazio se u filter prostoru, nestalo vode i puko) sta da radim, da li da vadim ribe iz akvarija ili sta vec??
hitno mi je, sve se desilo prije 5 minuta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Nov 02, 2011 7:30 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

djuradj.umkovic2@gmail.co
Akvarista



Registrovan: 04 Jul 2011
Poruke: 61
Lokacija: Ruma

PorukaPoslao: Sre Nov 02, 2011 7:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Valjda si ga iskljucio???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
alem85
Akvarista



Registrovan: 25 Sep 2011
Poruke: 21
Lokacija: Travnik

PorukaPoslao: Sre Nov 02, 2011 7:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jesam ali da li ce ziva da pobije sve zivo unutra??
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 02, 2011 7:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nema pomoći, moraš kupiti novi, nema popravke! Ribe će izdržati neko vreme bez grejača, u zavisnosti koje ribe gajiš, ako su u klimatizovanom prostoru ne bi trebalo da bude problema.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
djuradj.umkovic2@gmail.co
Akvarista



Registrovan: 04 Jul 2011
Poruke: 61
Lokacija: Ruma

PorukaPoslao: Sre Nov 02, 2011 7:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kakva ziva u grejacu???On radi na bimetal.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
alem85
Akvarista



Registrovan: 25 Sep 2011
Poruke: 21
Lokacija: Travnik

PorukaPoslao: Sre Nov 02, 2011 7:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ok, ma idem odmah kupiti grijac, nego nije stetno sto je ziva izasla ili sta vec?? posto je bas puko dobro, culo se!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
alem85
Akvarista



Registrovan: 25 Sep 2011
Poruke: 21
Lokacija: Travnik

PorukaPoslao: Sre Nov 02, 2011 7:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nemam pojima moram da pitam stvarno ne znam nista oko toga. uglavnom nije stetno??
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
djuradj.umkovic2@gmail.co
Akvarista



Registrovan: 04 Jul 2011
Poruke: 61
Lokacija: Ruma

PorukaPoslao: Sre Nov 02, 2011 7:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliko ja znam nista u njemu nebi trebalo da steti.Ako neko misli neka napise.Pozdrav.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Biohazard
Akvarista



Registrovan: 19 Sep 2011
Poruke: 353
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Sre Nov 02, 2011 7:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja mislim da nema jer u grijacu se ne nalazi nikakva ziva. Ziva se nalazi u termometru. A u grijacu zice i bimetal tako da samo idi kupi novi, postavi ga i miran si.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 02, 2011 7:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma nema tu nista posebno, pokupi ostatke da se ne iseces nekom prilikom i stavi novi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
alem85
Akvarista



Registrovan: 25 Sep 2011
Poruke: 21
Lokacija: Travnik

PorukaPoslao: Sre Nov 02, 2011 7:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

odlicno, rijeseno, hvala. Zatvaramo temu sto se mene tice Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temu
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pomoc oko mrjesta vieje synspilium Luka2907 Razmnožavanje 0 Sre Jan 10, 2024 10:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko razmnozavanja Luka2907 Američki ciklidi 1 Sre Jan 10, 2024 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc za pocetnika peravsp Početak u akvaristici 17 Ned Okt 01, 2023 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko diskusa TurboForce Početak u akvaristici 6 Sub Jun 10, 2023 1:03 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc za vrtic dzo87 Na poklon 0 Sre Apr 12, 2023 4:17 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License