Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 gupi Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Nov 07, 2011 2:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vlado tvoj post je velikim delom korektan, osim poslednje rečenice. Tebi je 600-1000 dinara malo, a nekome puno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Nov 07, 2011 2:25 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Vlada991
Akvarista



Registrovan: 06 Avg 2011
Poruke: 732
Lokacija: Leskovac

PorukaPoslao: Pon Nov 07, 2011 2:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mmmm... reci cu ti da moji drugovi koji "nemaju apra' svakog dana kupuju 2-3 pakle cigara koje koshtaju 200 din svaka... Ne znam kako, ali za nishta nemaju osim za pljuge... Ne znam mozda greshim, ali ako se nema para, zar je potrebno da se ribica muchi? Mislim da su kugle 200-300, to je skoro kao jedan lep mali akvarijum od 15tak litara. Mozda zvuchi grubo ali tako je, prvo se provere finansije pa se tek onda razmishlja oko pravljenja bilo chega, kuce, zgrade, kupovina automobila, akvarijuma itd... Bar ja tako radim... :/
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
zIIp_024
Akvarista



Registrovan: 10 Okt 2011
Poruke: 74
Lokacija: Subotica

PorukaPoslao: Pon Nov 07, 2011 4:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Inace dobiju casu borci, kod mene je dobio veliku teglu. Znaci ok je. A sto se tice finansija, tu si u pravu za akv od 30 litara je 800 din kod nas.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Nov 07, 2011 5:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Čovek je iz neznanja stavio sve ribice u isti akvarijum. On, kao i većina početnika, je mislio da sve te ribe mogu da funkcionišu u zajednici. Možda mu je i prodavac tako rekao, što je veoma čest slučaj kod nas. Tako da mu se u tom trenutku sve uklapalo u finansijski plan i sve. Ti si u pravu za te priče, cigare, itd. samo 100 dinara nema za svaku istu vrednost. Napisao sam prethodni komentar jer mi je ta tvoja rečenica "Ne znam u chemu je probmel da se izdvoji 600-1000 din za mali akvarijum." malo bola oči pa...

A ti Pando, ako možeš obezbedi Borcu (ako je on već osuđen da je kriv) novi dom ili ga prodaj/zameni/pokloni nekome.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vlada991
Akvarista



Registrovan: 06 Avg 2011
Poruke: 732
Lokacija: Leskovac

PorukaPoslao: Pon Nov 07, 2011 6:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije mi se svidjao sam predlog u vezi tegle. Ja bih ostavio borca u akvarijumu i odmah otishao po akv. Imao sam jedan 22L, trebalo mu je nepunih 24h da se osushi tako da mislim da ne bi veliku shtetu napravio borac za 24h. I meni se desilo da ribica "ocherupa" guppy muzjaka, ali evo lepo raste rep, nikakav problem nema za sada.

Sve u svemu, ja sam protiv tegli, kugli i ostalih glposti koje ljudi koriste za chuvanje ribica. Inache moja sestra je chuvala zlatnu ribicu u kugli, i uvek kad odem kod nje meni zao da gledam kako nema prostora da se okrene, pa sam joj poklonio taj mali 22L akvarijum i sada je ribici super, chak shta vishe, dobice i drushtvo uskoro... Razz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
panda
Akvarista



Registrovan: 25 Jun 2011
Poruke: 51
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pon Nov 07, 2011 8:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bojane jeste da iz neznanja sam uzimao vecinu riba i ako sam pre pocetka citao mnogo o tome sta moze a sta ne moze zajedno.ali opet kad sam u pocetku kupovo ribe sve i svasta su mi prodavali od tetre (crne udovice) do kirbenzisa.ali za borca sam mozda i ja malo kriv jer sam dosta slusao i vidjao da borac sasvim normalno zivi sa ostatkom zivotarki.ali nacicu borcu mesto negde a sigurno ne u teglu.a imam dosta riba koje moram da zamenim jer nemam gde vise da ih drzim
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gupy1997
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 11 Okt 2011
Poruke: 169
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Pon Nov 07, 2011 8:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I ja isto sumljam na borca
Sigurno ih on nocu maltretira
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Gupi gari1809 Tražnja 0 Pet Feb 23, 2024 3:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ostala gupi bez repa, krivac? Maridza Ribe 4 Čet Jun 15, 2023 12:04 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skotna gupi "gubi ravnotežu" marcus Guppy fun club 0 Ned Feb 12, 2023 3:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka gupi podmladak na poklon AB Na poklon 2 Sre Jul 06, 2022 12:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebne živorotke (plati, gupi, moli... DonderionBerik Tražnja 1 Ned Jun 19, 2022 3:24 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License