Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Maslachak 112l Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
maslachak
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 17 Maj 2011
Poruke: 246
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Ned Sep 02, 2012 5:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Napokon malo veci akvarijum u mom domu .

Image


Poslednji put izmenio maslachak dana Ned Sep 02, 2012 5:26 pm, izmenio ukupno 5 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Sep 02, 2012 5:18 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Sep 02, 2012 7:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da bi trebao da se poigras malo sa tim granama jer smatram da bi mogle mnogo bolje da se sloze Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
maslachak
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 17 Maj 2011
Poruke: 246
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Ned Sep 02, 2012 7:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image Nesto ovako jel ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Ned Sep 02, 2012 9:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bolje. Taj panj ostavi desno, dobro izgleda tu. A grane bi (po mom misljenju) trebalo da sto vise ispreplices i stavis na suprotnu stranu Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ventilator
Akvarista



Registrovan: 24 Jun 2012
Poruke: 70
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Pon Sep 03, 2012 12:40 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kakvo ti je osvetlenje?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
maslachak
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 17 Maj 2011
Poruke: 246
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Pon Sep 03, 2012 12:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

za sad je 2x 18 w imam i haubu 4 x 18 w Ali iskren da budem ne svidja mi se ova je fabricka mnogo lijepa
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
maslachak
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 17 Maj 2011
Poruke: 246
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Uto Jul 29, 2014 11:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image


Image


Image

Evo nekih slika skoro dvije godine kasnije Very Happy Od riba je sve tu od prvog dana bez promjena jer su sve ribe tu kao sto sam i rekao skoro dviej godine Wink Akvarijum cu ubrzo da rasformiram i ponovo da napravim novu posavku .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sre Jul 30, 2014 12:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Boga mi, bas uraslo! Bice tu posla.... cekamo dalji razvoj i novu postavku! Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
maslachak
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 17 Maj 2011
Poruke: 246
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Sre Jul 30, 2014 12:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Izvinajm se na nekim pravopisnim greskama kucao sam brzo.

Svakako malo sam zapostavio akvarijum , mislim da je sad pravi trenutak za osvjezenje Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Jul 30, 2014 7:00 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Rascupaj to malo da ribe mogu plivati Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
maslachak
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 17 Maj 2011
Poruke: 246
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Čet Jul 31, 2014 5:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Čet Jul 31, 2014 8:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odlicno! Sad vec moze da prodje! Very Happy
Valisneriju pocupaj iz prednjeg plana, o posadi je negde u zbunu pozadi, mozda desni ugao ili iza panja, gde ti se vise svidja. Na panj bi mogao da nabavis i vezes za njega par anubia nana, i mozda malo mahovine.
Za prednji plan, recimo sagitariu, nije mnogo zahtevna, a lepo izgleda.
To bi po meni bilo to...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
maslachak
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 17 Maj 2011
Poruke: 246
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Čet Jul 31, 2014 8:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Planirao sam mahovinu ako dodjem do nje! Valisneriju sam pocupao . Do utorka bi trebao da ubacim jos jedan panj(ukoliko dodje) i da malo popunim ovaj desni dio akvarijuma.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Čet Jul 31, 2014 8:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Samo vodi racuna da ne prepunis! Laughing
Tako ja nagurao svasta, zaraslo, pa sad muke zive, nista mi se ne cupka i ne pomera! Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
maslachak
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 17 Maj 2011
Poruke: 246
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Čet Jul 31, 2014 8:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Very Happy Isto kao i ja uvijek mi se u startu cini malo je a kasnije haos Very Happy juce sam vaadio biljke vise od 2 sata napunio sam dvije kese Very Happy nego sta mislis o ovoj prihrani za biljke
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Maslachak 36l maslachak Akvarijumi 0 Čet Jun 04, 2020 10:24 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati akvrijum 112l WoodyAllen Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Okt 08, 2014 3:02 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 112l biljni by Mareti marjanb021 Akvarijumi 39 Sub Jan 26, 2013 9:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Maslachak 2 maslachak Akvarijumi 16 Sub Jan 14, 2012 1:03 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati mr.archy akvarijum 112l MR.ARCHY Akvarijumi 26 Pet Avg 05, 2011 7:32 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License