Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Moja barica Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Lolla9
Akvarista



Registrovan: 25 Avg 2011
Poruke: 26
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Okt 07, 2012 9:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo najzad i ja da ispostujem i ukratko predstavim aq
Dimenzije (ako se dobro secam) su 75x35x50 (DxSxV) dakle nekih 120l
Od ribica ima neonki, zebrica, molika, platika, ksifo, boti, cori i jedno veliko pegavo cudoviste sto se lepi svuda a nikako da mu zapamtim ime Very Happy
Meni se licno izbor ribica nesvidja al sta cu kad sam obecala da vise necu imati staticne i velike ribe. Imali smo pre pangazijusa koji je prerasto aq pa sam ga morala pokloniti, posle sam kupila oskara koji je krepnuo pre 3m i sad sam u fazi "ponovnog formiranja"
Od biljaka imam samo gomilu Cryptocoryna s kojom vise ne znam sta cu i ovu skoro nabavljenu nanu... Resila sam da ubiljim akvarijum pa sam u potrazi za nekim biljcicama... Mozete slobodno predloziti neke al potrudite se sa sve slikom Smile slabo pamtim nazive biljaka
Za filtraciju vode nemojte ni da me pitate, nemam pojma koje su marke filteri, ovaj veci pokusava da crkne godinama a ovaj manji radi ko blesav pa mi tako stoje dva u aq, od preparata ne koristim cak ni co2 jer do sada mi nista od toga nije bilo potrebno sve raste samo "ko iz vode" Smile
Image


Poslednji izmenio Lolla9 dana Pet Okt 26, 2012 12:19 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Okt 07, 2012 9:45 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Lolla9
Akvarista



Registrovan: 25 Avg 2011
Poruke: 26
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Okt 07, 2012 9:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A ovako je aq pre izgledao dok je Oskar bio u njemu... a ovde se vidi i cudoviste moje omiljeno (skroz levo)

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Okt 07, 2012 9:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pegavo cudoviste mi odavde lici na plecostomusa, ali nije iskljuceno ni da je gibbiceps.

Svidja mi se postavka kamenja.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lolla9
Akvarista



Registrovan: 25 Avg 2011
Poruke: 26
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Okt 07, 2012 9:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma ko god da je ja ga volem... kad sam ga kupila bio je malecan...
Meni se sve cini da mi u levom cosku fali neki koren loze na koji bi nasadila mahovinu... il tako nesto tog tipa
Kamenje je tako rasporedjeno jer posle 10 god smo u oskudici sa kvarcnim peskom pa sa njima "podupirem" jer kad cudoviste pocne da snjufa okolo sve raznese i onda mi se negde vidi koren od biljaka... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Markonbg
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2012
Poruke: 230
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Okt 08, 2012 9:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovaj aponogeton bap super deluje u novoj postavci.
Samo napred:)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Lolla9
Akvarista



Registrovan: 25 Avg 2011
Poruke: 26
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Okt 25, 2012 9:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Image

Image


Poslednji izmenio Lolla9 dana Čet Okt 25, 2012 9:09 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Okt 25, 2012 9:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Iskreno, meni lepše izgleda sa oskarom.
Mislim da ima puno tog velikog kamenja.
Pozdrav !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
veljko023
Akvarista



Registrovan: 07 Jul 2011
Poruke: 97
Lokacija: zrenjanin

PorukaPoslao: Čet Okt 25, 2012 9:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sta bi sa Oskarom a cudoviste gde je?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Okt 25, 2012 9:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovaj veliki kamen mnogo dobro izgleda Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
anubiasbarteri
Banovan
Banovan


Opomene: 1
Registrovan: 24 Okt 2012
Poruke: 54
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Okt 25, 2012 10:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li je aponogeton ili kriptokorina? Ajmo da nešto naučimo, da manje lupetamo. Aponogeton ima krompririće u zemlji a kriptokorina ima žile. Aponogeton se teško nalazi u prodaji kod nas. Koja je ovo biljka u tvom akvarijumu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Čet Okt 25, 2012 10:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I ja mislim da je kripta...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Okt 25, 2012 10:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@anubiasbarteri: http://www.akvarijum.org/forum.....11324.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lolla9
Akvarista



Registrovan: 25 Avg 2011
Poruke: 26
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Okt 26, 2012 12:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Chikavili jeste Cryptocoryna samo sto smo ranije mislili da je Aponogeton... A gresku u prvom postu sam zaboravila da ispravim...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lolla9
Akvarista



Registrovan: 25 Avg 2011
Poruke: 26
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Okt 26, 2012 12:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Veljko023, Oskar je imao bliski susret sa "strujom" ili cim vec s obzirom da je pukao grejac...
A moje omiljeno cudoviste je tu i dalje samo nikako da ga uhvatim lepo
Image

Popaj, i meni... mada trenutna postavka je namenski takva jer smo u oskudaciji sa peskom pa se snalazimo Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Okt 26, 2012 9:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lolla9 ::
Chikavili jeste Cryptocoryna samo sto smo ranije mislili da je Aponogeton... A gresku u prvom postu sam zaboravila da ispravim...


Znam, zato sam i ostavio link ka temi gde je to raspravljeno Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka moja 4 Uros Kg Akvarijumi 2 Pon Jun 06, 2022 9:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li je moja ribica trudna frkisa Razmnožavanje 9 Pon Mar 23, 2020 9:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li je moja gupika trudna? ja_sam_zlatna_ribica Razmnožavanje 1 Pon Feb 06, 2017 10:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moja šumica od 180 lit MareKraljevo Akvarijumi 6 Ned Feb 05, 2017 11:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Panonska barica midnight Morski Akvarijumi 118 Čet Jan 12, 2017 12:08 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License