Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Hrana za gupike i tetre Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Sub Jun 30, 2012 12:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zanima me koju hranu preporucujete za gupike i tetre (crne i neonke)? Kao i sta preporucujete za ishranu novoizleglih gupika? Mislim na kupovnu hranu, jer nemam vremena da je pravim... Sad Hvala unapred...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jun 30, 2012 12:28 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Zvrle
Akvarista



Registrovan: 22 Feb 2012
Poruke: 307
Lokacija: Sokobanja

PorukaPoslao: Sub Jun 30, 2012 12:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozes da koristis lisnatu, ja je koristim i jedu je i gupike i neonke. A za malce gupika mozes da uzmes po radnjama imaju onu mrvljenu ili da uzmes neku proteinsku i da sam mrvis da bude jako sitna tj, mozes i lisnatu ali sam cuo da je najslabija, da nema nesto preterano hranljivih sastojaka. Zivorotkama nije problem da jedu malo krupniju hranu tako da ne moras da uzimas artemiju ili mikro crve, mada mislim da se one ne bi zalile da je dobiju Very Happy. Imas ovde dosta tema o ishrani zivorotki pa pogledaj i preko pretrage, nacices sigurno dosta korisnih saveta.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
anubiasbarteri
Banovan
Banovan


Opomene: 1
Registrovan: 24 Okt 2012
Poruke: 54
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Okt 25, 2012 12:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za pravilan rast i razvoj malih gupika, pa i svih drugih riba, potrebna je RAZNOVRSNA ishrana. Ako dobijaju samo jednu vrstu hrane, zakržljaće ili će im biti kriva kičma, ukoliko imaš sreće da zbog avitaminoze i pada imuniteta ne dođe do pomora. Male gupike treba hraniti više puta dnevno, ali treba voditi računa i o higijeni i između te dve stvari treba naći balans. Malo preterivanja u količini hrane ili malo lošija higijena dovode do bolesti i pomora.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vladimir95
Akvarista



Registrovan: 20 Jun 2012
Poruke: 334
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pet Nov 02, 2012 9:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za novo izlgegle gupike ti preporucujem "MikroMix" to je praskasta hrana za akvarijumske ribe. Ja sa njom hranim mlade moly i odilcno napreduju Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
wooxa
Akvarista



Registrovan: 09 Dec 2010
Poruke: 19
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 21, 2012 10:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za novoizlegle najbolje Sera vipan baby.Malci rastu ko iz vode. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Redzinald
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Okt 2012
Poruke: 228
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Sre Nov 21, 2012 10:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

valja li za malce ksife , molly i gupike Tubiflex .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Tražim Kvalitetne Gupike Weiss Tražnja 0 Sub Maj 27, 2023 8:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike bolest Dragutin96 Bolest 0 Pon Apr 24, 2023 11:07 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike i molly Djole011 Tražnja 0 Sub Apr 02, 2022 4:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bolest ili degenerativne promene kod ... sudyxor Bolest 0 Pon Feb 07, 2022 2:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bolest ili degenerativne promene kod ... sudyxor Bolest 0 Pon Feb 07, 2022 2:50 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License